• Kancelaria Ultimatum opinie

  Kancelaria UltimatumKancelaria Ultimatum opinie

Opis
Adres
Mapa
Telefon
Email
Zdjęcia
Wideo
Facebook
Strona www
 • 57 Opinie o firmie “Kancelaria Ultimatum”

  • Marika79
   1 rok temu

   Bardzo dobry kontakt z panami którzy obsługiwali moją sprawę sprawia, że jak najbardziej jestem zadowolona z podejścia do klienta. Parking pod ich biurem powinien być większy to tak bym dała 5 gwiazdek, a że 5 minut szukałam wolnego miejsca to daję ocenę 4/5. Plus taki, że wszystko można zdalnie załatwić tzn. dokumenty wysłać, a nawet nie stronią od komunikacji mailowej czy też telefonicznej.

  • Prezes firmy Katowice
   1 rok temu

   Dług 25 000 zł odzyskany dokładnie w 23 dni i mówię tutaj o czasie od kiedy pierwszy raz skontaktowałem się z Kancelarią Ultimatum aż do momentu ujrzenia pieniędzy na swoim koncie bankowy. Śmiało mogę rekomendować usługi świadczone przez kancelarię.

  • Jeremiaszek88
   1 rok temu

   Dużym atutem tego biura jest to, że mają własne zaplecze i dysponują świetnymi prawnikami dzięki czemu cały proces odzyskiwania pieniędzy od zadłużonej osoby przebiega szybko a także skutecznie o czym mogłem się przekonać na własne oczy. Polecam firmę windykacyjną Kancelaria Ultimatum i dziękuję za wszystko co dla mnie zrobili.

  • Usatysfakcjonowana Magdalena
   1 rok temu

   W moim przypadku postępowanie trochę ciągnęło się ponieważ dłużnik zmył się z kraju i przebywa w Brazylii, ale dług był spory i Kancelaria Ultimatum bez najmniejszego problemu go odzyskała, więc jestem zadowolona z ich pracy i na pewno chętnie w przyszłości będę korzystać z ich usług.

  • Marek z Bobolic
   1 rok temu

   Mogę pochwalić się, że miałem przyjemność zlecić Kancelarii Ultimatum sprawę związaną z odzyskaniem należności finansowych i poradzili sobie iście perfekcyjnie z dłużnikiem. Dług został odzyskany szybo i w całości – dokładnie o taki finał sprawy mi chodziło. Dziękuję.

  • Agata
   12 miesięcy temu

   Prawnicy z Kancelarii Ultimatum są mistrzami w swoim fachu i nie mają sobie równych. W moim przypadku wykazali się ogromnym sprytem i znajomością literatury prawa dzięki czemu umiejętnie podeszli dłużnika co w efekcie spowodowało to, że zaczął współpracować i szybko oddał pieniądze, które był mi winien. Jestem usatysfakcjonowana z wyboru kancelarii windykacyjnej i gdybym miała drugi raz wybierać to z pewnością ponownie zdecydowałabym się powierzyć sprawę Kancelarii Ultimatum. Należy się dla nich ocena 5/5 z plusem.

  • Marzanna
   12 miesięcy temu

   Wzorowo Kancelaria Ultimatum wykonała powierzone im zadanie i sprostała w pełni moim oczekiwaniom jeśli chodzi o poziom świadczonych usług. Zajęli się dosłownie wszystkim i bardzo mi pomogli w działaniach związanych z odzyskaniem pieniędzy od zadłużonej osoby. Pokazali klasę i to, że dłużnik nie ma z nimi szansy. Zawodowcy dla których nie ma długu którego by nie odzyskali. Polecam i pozdrawiam.

  • Roland
   12 miesięcy temu

   Największym atutem Kancelarii Ultimatum jest to, że są niezwykle skuteczni i jeszcze nie słyszałem żeby nie poradzili sobie z jakąś sprawą. U mnie dług był może niezbyt wysoki, bo gra toczyła się o kilkanaście tysięcy złotych, a mimo tego bardzo pracownicy z tego biura windykacyjnego zaangażowali się i krok po kroku realizowali zlecenie, aż po miesiącu dostałem bezpośrednio od dłużnika zwrot należności jaką był mi winien. Bardzo jestem wdzięczny za pomoc jaką otrzymałem od biura windykacyjnego Kancelaria Ultimatum. Polecam i zachęcam do skorzystania z ich pomocy prawnej przy walce z dłużnikiem.

  • Aleksandra
   12 miesięcy temu

   Całe szczęście, że są jeszcze na świecie takie firmy jak Kancelaria Ultimatum, które na pierwszym miejscu stawiają zadowolenie klienta i dążą za wszelką cenę do celu. Podobało mi się to, że mogłam liczyć na raporty z wykonanych prac jakie realizowane były w tym biurze windykacyjnym dzięki czemu cały czas byłam na bieżąco i wiedziałam na jakim etapie jest postępowanie. Polecam Kancelarię Ultimatum nawet wymagającym osobom, a zapewniam w 100%, że nikt się na nich nie zawiedzie. Fachowcy jakich ze święcą w ręku szukać.

  • Fabian
   12 miesięcy temu

   Sprawa zakończona sukcesem w bardzo krótkim czasie za sprawą efektywnych działań przeprowadzonych przez Kancelarię Ultimatum. Firma ma własny zespół prawników i wyszkolony dział windykacyjny dla którego jest tylko kwestią czasu kiedy odzyskają pieniądze. Profesjonalizm w dosłownym znaczeniu tego słowa. Cieszę się, że miałem możliwość współpracować z takimi ekspertami jak pracownicy Kancelarii Ultimatum. Jestem w pełni usatysfakcjonowany i chętnie polecę ich usługi każdemu kto chce odzyskać pieniądze od dłużnika.

  • Karina
   11 miesięcy temu

   W moim przypadku Kancelaria Ultimatum nie pobrała ode mnie opłaty za weryfikację sprawy, a swoją dolę rozliczyli dopiero po zakończeniu sprawy w formie prowizji. Bardzo obeznana kancelaria windykacyjna dla której nie ma długu, którego by nie ściągnęli. Mają swoje patenty i niezliczone sposoby jak podejść i zmotywować dłużnika żeby szybko zwrócił pieniądze. Korzystałam w swoim życiu z wielu firm windykujących należności, ale bez dwóch zdań Kancelaria Ultimatum była najlepsza pod każdym względem.

  • Igor
   11 miesięcy temu

   Oceniam w 100% pozytywnie Kancelarię Ultimatum. Jestem pełen podziwu z jaką skutecznością potrafią ściągać długi. Całkowity brak kosztów startowych to niepodważalny atut w tym biurze windykacyjnym i bardzo uczciwe zachowanie z ich strony ponieważ wiele osób nie stać na fachową pomoc prawną przy tego typu sprawach, a tutaj nie trzeba mieć pieniędzy – rozliczenie jest tylko i wyłącznie wtedy kiedy dług zostanie ściągnięty z dłużnika i dopiero wtedy Kancelaria Ultimatum pobiera znikomy procent od wygranej sprawy, więc czegóż można chcieć więcej jak tutaj dostaje się zarówno profesjonalnie wykonaną usługę, która idzie w parze z korzystnym modelem rozliczeniowym. POLECAM

  • Arleta
   11 miesięcy temu

   Specjaliści ds. windykacji należności z biura Kancelarii Ultimatum stanęli na wysokości i odzyskali dług, który był praktycznie nie do ściągnięcia. Wykazali się znajomością prawa i umiejętnym podejściem do dłużnika dzięki czemu skutecznie zmotywowali delikwenta do zwrotu pieniędzy. Gdyby nie Kancelaria Ultimatum nie wiem co by ze mną było ponieważ dłużnik wpakował mnie w problemy finansowe z których wyciągnęli mnie prawnicy z tego biura windykacyjnego stąd też z największą przyjemnością mogę polecić tą firmą każdemu kto zmaga się z przebiegłym dłużnikiem, który zwleka z uregulowaniem należności.

  • Gabriel
   11 miesięcy temu

   Mają smykałkę do wykonywanej przez siebie profesji i żaden dłużnik nie ma szans z Kancelarią Ultimatum. Raz zleciłem odzyskanie długu na kwotę 24000 zł i drugim razem mieli za zadanie pracownicy Kancelarii Ultimatum wyegzekwować od zadłużonej osoby 47000 zł. Jedna i druga sprawa została pozytywnie zakończona i w obu przypadkach ściągnęli pieniądze od dłużnika bez najmniejszego problemu za co bardzo dziękuję.

  • Damian
   11 miesięcy temu

   Miałem okazję współpracować z Kancelarią Ultimatum i nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Doskonale są zorientowani na rynku windykacyjnym co usprawnia cały proces związany z dochodzeniem należności finansowych. Mają ogromne doświadczenie i cieszą się niemalże stu procentową skutecznością jeśli chodzi o windykowanie długów. Nie raz i nie dwa mi pomogli, dlatego wiem, że zawsze mogę na nich liczyć i gdy w przyszłości zajdzie takowa potrzeba to z pewnością zgłoszę się do Kancelarii Ultimatum wiedząc, że nikt mi lepiej nie pomoże. Polecam.

  • Weronika
   11 miesięcy temu

   Po wielu różnych przebojach z dłużnikiem odzyskałam w końcu pieniądze, które mi się po prostu należały, a to wszystko dzięki Kancelarii Ultimatum, która znakomicie się spisała i zasługuje na słowa uznania. Polecam.

  • Cezary
   11 miesięcy temu

   Profesjonalizm i szybka pomoc windykacyjna. Dziękuję Kancelarii Ultimatum za zaangażowanie i doprowadzenie mojej sprawy do końca. Dług na kwotę 23000 złotych został w 100% wyegzekwowany od dłużnika w czasie nieprzekraczającym czterech tygodni, więc jak by nie patrzeć jest to ogromny sukces.

  • Lucja
   11 miesięcy temu

   Bardzo duży plus dla Kancelarii Ultimatum za zaangażowanie się w moją sprawę. Gdyby nie prawnicy z tego biura windykacyjnego to jestem pewna, że mogłam już nigdy z powrotem nie zobaczyć pieniędzy, które pożyczyłam osobie, która mi ich nie chciała oddać. Polecam firmę i na pewno gdy zajdzie takowa potrzeba w przyszłości to skorzystam ponownie z ich usług.

  • Ignacy
   11 miesięcy temu

   Radzą sobie bardzo dobrze z długami za zaległe faktury o czym mogliśmy się przekonać w naszej firmie. Kancelaria Ultimatum sprawnie rozliczyła wszystkich naszych kontrahentów, którzy mieli nieuregulowane płatności za towar i dostawy. Dajemy ocenę 5/5 gwiazdek za szybkie działanie i wysoką skuteczność jeśli chodzi o działania windykacyjne.

  • Gabriela
   11 miesięcy temu

   Mam pozytywne doświadczenia z tym biurem windykacyjnym. Kancelaria Ultimatum jest maksymalnie skuteczna w działaniach mających na celu odzyskanie należności finansowych. Wiedzą jak zabrać się nawet do skomplikowanych spraw i patrząc na ich rezultaty działań wygląda na to, że są bardzo skuteczni. Pomogli mi odzyskać 15 tyś. zł i udało się ściągnąć całą kwotę bez ingerencji sądu.

  • Ryszard
   11 miesięcy temu

   Kancelaria Ultimatum odzyskuje pieniądze nie naruszając godności dłużnika. Wszystkie działania wykonują zgodnie z literaturą prawa, co pozwala zaoszczędzić nerwów. Zdecydowanie mogę stwierdzić, że reprezentują nowy wymiar egzekwowania należności tzn. zero szarpaniny, a za to dużo formalnie działają poprzez liczne korespondowanie z dłużnikiem uzyskując tym samym zamierzone efekty swoich poczynań w maksymalnie krótkim czasie. Polecam.

  • Ludwika
   11 miesięcy temu

   Dzięki tym specjalistom od egzekwowania długów udało mi się odzyskać sporą kwotę pieniędzy za co niezmiernie jestem wdzięczna. Od początku aż po sam koniec bardzo profesjonalnie działa Kancelaria Ultimatum i można liczyć na pełną dyskrecje. Nie mam zastrzeżeń i jestem zadowolona z wykonanego zlecenia.

  • Bronisław
   10 miesięcy temu

   Polecam to biuro windykacyjne ponieważ pracują tam bardzo doświadczone osoby znające się na wykonywanym przez siebie fachu, które potrafią skutecznie zmotywować dłużnika do jak najszybszego oddania pieniędzy. Odznacza się Kancelaria Ultimatum wysoką skutecznością w ściąganiu długów i wiedzą jak podejść każdą osobę do uregulowania należności. POLECAM

  • Regina
   10 miesięcy temu

   Kancelaria Ultimatum to specjaliści z doświadczeniem. Udało się im uzyskać moje utracone pieniądze od klienta za towar, który pobrał z magazynu i nie chciał się rozliczyć. Bardzo polecam to biuro windykacyjne. Dzięki pomocy ze strony tej firmy udało mi się odzyskać 40 000 złotych za co dziękuję. Jestem zadowolona, że udało mi się trafić na taką rzetelną kancelarię windykacyjną.

  • Bogdan
   10 miesięcy temu

   Wszystko poszło pozytywnie jeśli chodzi o odzyskanie długu przez to biuro. Kancelaria Ultimatum jest bardzo dobrą firmą windykacyjną, pomagającą odzyskać należne pieniądze od dłużnika w bardzo szybkim czasie. Zdecydowanie polecam!

  • Mirosława
   10 miesięcy temu

   Miałam przyjemność korzystać z usług Kancelarii Ultimatum wielokrotnie i za każdym razem czułam, że powierzyłam sprawę odpowiednim ludziom. Minimum formalności, maksimum skuteczności. Gdyby było więcej takich firm na rynku to świat byłby lepszy a dłużnicy by nie oszukiwali. Dziękuję za każdy odzyskany dług. Oceniam pozytywnie firmę i na pewno będę w przyszłości korzystać z oferowanych usług w tym biurze windykacyjnym.

  • Edward
   10 miesięcy temu

   Dług na kwotę 37 000 zł odzyskany w przeciągu miesiąca, dlatego muszę oznajmić, że Kancelaria Ultimatum to świetna firma i trzeba przyznać, że mają bardzo dobre podejście do zleceniodawców – wszystko tłumaczą i omawiają żeby każdy ich klient wiedział na jakim etapie jest postepowanie windykacyjne i jakie są możliwości działania. Pozdrawiam.

  • Edyta
   10 miesięcy temu

   Dzięki Kancelarii Ultimatum udało mi się odzyskać od mojego dłużnika ponad 70 tysięcy złotych. Kontakt szybki i bezproblemowy na każdym etapie trwania współpracy. Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Kancelarię Ultimatum. Tam gdzie inne firmy windykacyjne rozkładają ręce mówiąc, że się nie da tam Kancelaria Ultimatum przechodzi do działania i zawsze osiąga zamierzony cel. Polecam!

  • Włodzimierz
   10 miesięcy temu

   Od początku 2021 roku miałem przyjemność korzystać kilka razy z usług Kancelarii Ultimatum i jestem zadowolony jeśli chodzi o współpracę z tym biurem windykacyjnym. Obowiązuje w tej firmie brak opłaty początkowej, jedynie rozliczenie odbywa się na zasadzie % od wygranej sprawy, co stanowi ogromny atut, bo nie każdy ma wolne środki w takiej sytuacji jak to było np. w moim przypadku. Skuteczność działań prawników pracujących dla Kancelarii Ultimatum jest na bardzo wysokim poziomie. Polecam w 100% to biuro odzyskujące pieniądze.

  • Bożena
   10 miesięcy temu

   Rzetelność, zaufanie, profesjonalizm, zaangażowanie i błyskawiczne wykonywanie oferowanych usług – moim zdaniem tych pięć fraz wystarczy żeby podsumować moją współpracę z Kancelarią Ultimatum. Stanowczo POLECAM! To biuro windykacyjne jest godnym sprzymierzeńcem przy egzekwowaniu należności finansowych. Zawsze prezentuje niesamowicie wysoki standard świadczonych przez nich usług.

  • Robert
   10 miesięcy temu

   Kancelaria Ultimatum zajmowała się moją sprawą, nie pobrali jakiejkolwiek opłaty wstępnej, kontakt od samego początku był iście wzorowy – zarówno telefoniczny jak i mailowy. Pomogli mi wyjść na prostą z dokumentacją. Tam gdzie inne firmy windykacyjne mówiły mi, że nie ma co się bawić w takie beznadziejne sprawy to Kancelaria Ultimatum nie marnując czasu wnikliwie zweryfikowała wszystkie papiery, a następnie zabrali się do windykowania należności. Cały dług 58000 zł został odzyskany w miesiąc, więc duży sukces. Jest to najlepsze biuro egzekwujące należności w całej Polsce.

  • Aleksandra
   10 miesięcy temu

   Porady prawne w Kancelarii Ultimatum są na bardzo wysokim poziomie – udzielane w dogodny sposób, z dbałością o dobro klienta i godnym podziwu profesjonalizmie, a błyskawiczny kontakt, ekspresowe i skuteczne działania windykacyjne jakie oferowane są przez to biuro sprawiają, że nie pozostaje mi nic innego jak polecić świadczone tutaj usługi. Reasumując Kancelaria Ultimatum jest dokładnie tym czego szukałam od dawna. Dług w 100% został odzyskany za co bardzo dziękuję. Pozdrawiam gorąco pracowników z tej firmy.

  • Julian
   9 miesięcy temu

   Wszystko przebiegło sprawnie, szybko i przede wszystkim konkretnie za co bardzo dziękuję! Mają w Kancelarii Ultimatum świetne podejście do klienta o czym mogłem się przekonać podczas współpracy z tym biurem. Obsługa klienta miła i pomocna. Jest to firma windykacyjna godna uwagi zasługująca na maksymalnie pozytywną ocenę. POLECAM !!!

  • Alicja
   9 miesięcy temu

   Całkowity brak opłaty wstępnej to dla mnie duży plus w tej firmie, jedynie prowizją od wyegzekwowanej kwoty jest wynagrodzeniem dla Kancelarii Ultimatum, więc mają maksymalnie uczciwe warunki współpracy i do tego można liczyć na ekspresowe tempo załatwiania spraw – profesjonalnie i skutecznie, wieloletnie działania z tym biurem windykacyjnym były wyłącznie pozytywne. Zawsze pełna profeska!

  • Maciej
   9 miesięcy temu

   Szybko, sprawnie i skutecznie, wszelkie doświadczenia z tą kancelarią windykacyjne były wyłącznie pozytywne w przeciwieństwie do nieudolnej i bardzo niekompetentnej konkurencji. Kancelaria Ultimatum bez najmniejszej zwłoki czasowej odzyskała moje pieniądze od dłużnika wraz z odsetkami, więc ocena 5/5 gwiazdek będzie adekwatna do jakości świadczonych usług przez to biuro odzyskujące należności finansowe.

  • Iwona
   9 miesięcy temu

   Świetna kancelaria windykacyjna! W Kancelarii Ultimatum porady prawne są udzielane na najwyższym poziomie w przystępny sposób, z troską o dobro klienta i godnym podziwu zaangażowaniem. Można liczyć na łatwy kontakt z ich pracownikami, szybką i skuteczną konsultację telefoniczną lub mailową praktycznie 7 dni w tygodniu. Profesjonalizm w każdym calu.

  • Paweł
   9 miesięcy temu

   Kancelaria Ultimatum prezentuje profesjonalne podejście, fachową pomoc i wsparcie na każdym etapie trwania współpracy. W moim przypadku 5 na 6 postępowań zakończyło się szczęśliwie i wierzę, że z szóstym długiem, który jest jeszcze w toku będzie tak samo. Polecam i na pewno jeszcze skorzystam w przyszłości z pomocy tego biura windykacyjnego.

  • Halina
   7 miesięcy temu

   Jestem bardzo zadowolona jeśli chodzi o współpracę z Kancelarią Ultimatum ponieważ nie musiałam mieć pieniędzy na start a zajęli się mną jak normalnym klientem. Umowa jest klarowna i zasady działania pod każdym względem zrozumiałe. W 100% polecam to biuro windykacyjne.

  • Stanisława
   6 miesięcy temu

   Kancelaria Ultimatum ciesząca się pozytywnymi opiniami oprócz windykacji długów również specjalizuje się w odnajdywaniu dłużników oraz weryfikacji ich stanu majątkowego, sprawnie sprawdzają księgi wieczyste i nic się przed nimi nie ukryje. Zleciłam im odzyskanie 20 tys. zł i poradzili sobie bez najmniejszego problemu.

  • Bożena
   6 miesięcy temu

   Kancelaria Ultimatum to bardzo skuteczna firma windykacyjna działająca na terenie całego kraju. Jak będzie trzeba ponownie skorzystać z tego typu usług to na pewno wrócę do nich gdyż wielokrotnie mi pomagali z odzyskaniem pieniędzy i nigdy się na nich nie zawiodłam. Pozdrawiam.

  • Helena
   6 miesięcy temu

   Pracują w dużym zespole prawniczym, dzięki czemu wszystkie sprawy przechodzą przez ich biuro z pozytywnym skutkiem. W Kancelarii Ultimatum obowiązuje brak kosztów wstępnych, a swoją niewielką prowizję pobierają dopiero po zakończeniu sprawy, więc firma na każdą kieszeń.

  • Irena
   6 miesięcy temu

   Wszystko zgodnie z umową i ustaleniami przebiegło. Pieniądze od dłużnika po 3 tygodniach od zgłoszenia się do Kancelarii Ultimatum pojawiły się na moim koncie bankowym. Od samego początku wiedziałam, że można im zaufać i nie myliłam się. Polecam.

  • Urszula
   5 miesięcy temu

   Szybko działają specjaliści z tej firmy na terenie całego kraju, dlatego warto korzystać z usług jakie oferuje Kancelaria Ultimatum. Wystarczy przesłać im dokumenty i prawnicy z tego biura windykacyjnego zajmą się resztą, a odzyskanie długu będzie jedynie kwestią czasu. Polecam.

  • Małgorzata
   5 miesięcy temu

   U mnie sprawa z wygrana z dużym sukcesem. Dzięki Kancelarii Ultimatum nie musiałam długo czekać na odzyskanie pieniędzy przy czym sama na własną rękę próbowałam od roku wyegzekwować należność od dłużnika bez najmniejszego skutku, a oni poradzili sobie w zaledwie kilka tygodni, co jest najlepszym dowodem na to, że znają się na swoim fachu.

  • Helena
   5 miesięcy temu

   Całe postępowanie trwało miesiąc czasu i wymagało ode mnie minimum zaangażowania gdyż wszystko za mnie robili pracownicy Kancelarii Ultimatum. Od samego początku aż po sam koniec pozytywnie oceniam tą firmę.

  • Bożena
   4 miesiące temu

   Korzystałam z usług Kancelarii Ultimatum 3 razy w ciągu ostatnich kilku lat i za każdym razem dług był odzyskany w 100% wraz z odsetkami. Żaden dłużnik nie ma szans z tym biurem windykacyjnym. POLECAM KANCELARIĘ ULTIMATUM

  • Stanisława
   4 miesiące temu

   Bardzo dobre biuro windykacyjne, które doskonale wie jak podejść każdego dłużnika. Powierzając sprawę Kancelarii Ultimatum ma się pewność, że poradzą sobie z każdym przypadkiem o czym mogłam się osobiście przekonać.

  • Jolanta
   4 miesiące temu

   Obsługa klienta bardzo miła i pomocna. Można liczyć na to, że osoby zajmujące się sprawą wszystko krok po kroku wytłumaczą i wskażą najlepszą drogę do odzyskania długu. Kancelaria Ultimatum jest na rynku prawie 20 lat, więc umie sobie poradzić nawet z problematycznymi dłużnikami. Zdecydowanie polecam skorzystać z ich usług.

  • Marianna
   4 miesiące temu

   Mają genialne podejście do realizacji powierzonych im zadań w Kancelarii Ultimatum stąd też współpraca z tą firmą to przyjemność w czystej postaci. Jest to firma, która zasługuje na maksymalnie pozytywną ocenę 5/5 gwiazdek. Oczywiście polecam!

  • Magdalena
   4 tygodnie temu

   Rekomenduję usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum. Współpraca i skuteczność na najwyższym poziomie, podejście do sprawy bardzo profesjonalne, udzielanie rzetelnych i wyczerpujących informacji. Pełen profesjonalizm i wiedza a wszystko w przyjaznej atmosferze. Oceniam pozytywnie to biuro windykacyjne.

  • Monika
   4 tygodnie temu

   Bardzo dobry kontakt z Kancelarią Ultimatum pozwolił mi śledzić przebieg postępowania windykacyjnego i cały czas wiedziałam na jakim etapie jest moja sprawa. Mogłam liczyć na pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do mojej osoby, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że trafiłam na odpowiednią firmę. POLECAM

  • Regina
   3 tygodnie temu

   Kancelaria Ultimatum prezentuje niezwykle profesjonalne podejście do prowadzonej windykacji. Rzetelnie i precyzyjnie prowadzi sprawy legitymując się bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym. Koszty tańsze aniżeli u innych specjalistów w tej dziedzinie przy czym muszę zaznaczyć, że nie ma tutaj konieczności wpłacania zaliczki czy też innych opłat wstępnych tylko rozliczenie jest na zasadzie prowizji jak będzie wygrana sprawa, a jak dłużnik nie odda pieniędzy to nic nie trzeba płacić. Jestem zadowolona. Gorąco polecam tą firmę windykacyjną.

  • Lidia
   2 tygodnie temu

   Chęć nawiązania współpracy z Kancelarią Ultimatum była jak najbardziej słuszną decyzją. Otrzymałam profesjonalną i przede wszystkim skuteczną pomoc windykacyjną, która okazała się być na wagę złota ponieważ usprawniła i przyspieszyła odzyskanie pieniędzy od osoby, która była mi winna całkiem pokaźną sumkę. Zdecydowanie polecam Kancelarię Ultimatum.

  • Czesława
   2 tygodnie temu

   Nie sądziłam, że będę potrzebowała takich usług, ale sprawa dzięki pomocy ze strony Kancelarii Ultimatum została rozwiązana skutecznie i fachowo. Można liczyć w tej firmie na profesjonalne podejście do klienta, skuteczność i efektywność. Jestem bardzo zadowolona z usług, które pomogły mi odzyskać pieniądze od dłużnika. Polecam

  • Henryka
   1 tydzień temu

   Wszystko zostało załatwione sprawnie i profesjonalnie, a przede wszystkim skutecznie. Sprawa pozornie beznadziejna, której nikt inny nie chciał się podjąć. Po blisko pół roku użerania się z dłużnikiem sprawa załatwiona w dwa tygodnie przez Kancelarię Ultimatum. Wystarczyło odesłać umowę mailem, a resztę załatwiliśmy telefonicznie. Dużym plusem w tej firmie windykacyjnej jest jasna i zrozumiała umowa dotycząca współpracy, która bez wątpienia jest pod każdym względem uczciwa. Serdecznie polecam.

  • Władysława
   5 dni temu

   Dzięki odpowiednio przeprowadzonym działaniom przez Kancelarię Ultimatum odzyskałam swoje pieniądze. Profesjonalny sposób komunikacji z wierzycielem pomógł bardzo dużo przy realizacji zlecenia. Doceniam Kancelarię Ultimatum za bardzo dobry kontakt i realizację strategii odzyskiwania należności z ogromnym zaangażowaniem. Wysoka skuteczność to standard w tej firmie windykacyjnej. Nie mam uwag ani zastrzeżeń. Wszystko jak najbardziej okej.

  • Aleksandra
   43 minuty temu

   Bardzo skuteczna firma odzyskująca długi. Mają w Kancelarii Ultimatum iście wzorowe podejście do prowadzenia negocjacji windykacyjnych. Sprawnie mobilizują wierzycieli do spłaty należnego zadłużenia i zawsze udaje się ich prawnikom osiągnąć zamierzony cel. U mnie bez trudu poradzili sobie ze ściągnięciem 70 000 zł od dłużnika, ale jestem pewna, że z większą kwotą też by nie było problemu. Polecam

  Dodaj opinię

  Oceń firmę

 • Brak wpisów

  Niestety, nie znaleziono żadnych wpisów. Dostosuj kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie.