• Kancelaria Ultimatum opinie

  Kancelaria UltimatumKancelaria Ultimatum opinie

Opis
Adres
Mapa
Telefon
Email
Zdjęcia
Wideo
Facebook
Strona www
 • 27 Opinie o firmie “Kancelaria Ultimatum”

  • Marika79
   7 miesięcy temu

   Bardzo dobry kontakt z panami którzy obsługiwali moją sprawę sprawia, że jak najbardziej jestem zadowolona z podejścia do klienta. Parking pod ich biurem powinien być większy to tak bym dała 5 gwiazdek, a że 5 minut szukałam wolnego miejsca to daję ocenę 4/5. Plus taki, że wszystko można zdalnie załatwić tzn. dokumenty wysłać, a nawet nie stronią od komunikacji mailowej czy też telefonicznej.

  • Prezes firmy Katowice
   7 miesięcy temu

   Dług 25 000 zł odzyskany dokładnie w 23 dni i mówię tutaj o czasie od kiedy pierwszy raz skontaktowałem się z Kancelarią Ultimatum aż do momentu ujrzenia pieniędzy na swoim koncie bankowy. Śmiało mogę rekomendować usługi świadczone przez kancelarię.

  • Jeremiaszek88
   6 miesięcy temu

   Dużym atutem tego biura jest to, że mają własne zaplecze i dysponują świetnymi prawnikami dzięki czemu cały proces odzyskiwania pieniędzy od zadłużonej osoby przebiega szybko a także skutecznie o czym mogłem się przekonać na własne oczy. Polecam firmę windykacyjną Kancelaria Ultimatum i dziękuję za wszystko co dla mnie zrobili.

  • Usatysfakcjonowana Magdalena
   6 miesięcy temu

   W moim przypadku postępowanie trochę ciągnęło się ponieważ dłużnik zmył się z kraju i przebywa w Brazylii, ale dług był spory i Kancelaria Ultimatum bez najmniejszego problemu go odzyskała, więc jestem zadowolona z ich pracy i na pewno chętnie w przyszłości będę korzystać z ich usług.

  • Marek z Bobolic
   6 miesięcy temu

   Mogę pochwalić się, że miałem przyjemność zlecić Kancelarii Ultimatum sprawę związaną z odzyskaniem należności finansowych i poradzili sobie iście perfekcyjnie z dłużnikiem. Dług został odzyskany szybo i w całości – dokładnie o taki finał sprawy mi chodziło. Dziękuję.

  • Agata
   2 miesiące temu

   Prawnicy z Kancelarii Ultimatum są mistrzami w swoim fachu i nie mają sobie równych. W moim przypadku wykazali się ogromnym sprytem i znajomością literatury prawa dzięki czemu umiejętnie podeszli dłużnika co w efekcie spowodowało to, że zaczął współpracować i szybko oddał pieniądze, które był mi winien. Jestem usatysfakcjonowana z wyboru kancelarii windykacyjnej i gdybym miała drugi raz wybierać to z pewnością ponownie zdecydowałabym się powierzyć sprawę Kancelarii Ultimatum. Należy się dla nich ocena 5/5 z plusem.

  • Marzanna
   2 miesiące temu

   Wzorowo Kancelaria Ultimatum wykonała powierzone im zadanie i sprostała w pełni moim oczekiwaniom jeśli chodzi o poziom świadczonych usług. Zajęli się dosłownie wszystkim i bardzo mi pomogli w działaniach związanych z odzyskaniem pieniędzy od zadłużonej osoby. Pokazali klasę i to, że dłużnik nie ma z nimi szansy. Zawodowcy dla których nie ma długu którego by nie odzyskali. Polecam i pozdrawiam.

  • Roland
   2 miesiące temu

   Największym atutem Kancelarii Ultimatum jest to, że są niezwykle skuteczni i jeszcze nie słyszałem żeby nie poradzili sobie z jakąś sprawą. U mnie dług był może niezbyt wysoki, bo gra toczyła się o kilkanaście tysięcy złotych, a mimo tego bardzo pracownicy z tego biura windykacyjnego zaangażowali się i krok po kroku realizowali zlecenie, aż po miesiącu dostałem bezpośrednio od dłużnika zwrot należności jaką był mi winien. Bardzo jestem wdzięczny za pomoc jaką otrzymałem od biura windykacyjnego Kancelaria Ultimatum. Polecam i zachęcam do skorzystania z ich pomocy prawnej przy walce z dłużnikiem.

  • Aleksandra
   2 miesiące temu

   Całe szczęście, że są jeszcze na świecie takie firmy jak Kancelaria Ultimatum, które na pierwszym miejscu stawiają zadowolenie klienta i dążą za wszelką cenę do celu. Podobało mi się to, że mogłam liczyć na raporty z wykonanych prac jakie realizowane były w tym biurze windykacyjnym dzięki czemu cały czas byłam na bieżąco i wiedziałam na jakim etapie jest postępowanie. Polecam Kancelarię Ultimatum nawet wymagającym osobom, a zapewniam w 100%, że nikt się na nich nie zawiedzie. Fachowcy jakich ze święcą w ręku szukać.

  • Fabian
   1 miesiąc temu

   Sprawa zakończona sukcesem w bardzo krótkim czasie za sprawą efektywnych działań przeprowadzonych przez Kancelarię Ultimatum. Firma ma własny zespół prawników i wyszkolony dział windykacyjny dla którego jest tylko kwestią czasu kiedy odzyskają pieniądze. Profesjonalizm w dosłownym znaczeniu tego słowa. Cieszę się, że miałem możliwość współpracować z takimi ekspertami jak pracownicy Kancelarii Ultimatum. Jestem w pełni usatysfakcjonowany i chętnie polecę ich usługi każdemu kto chce odzyskać pieniądze od dłużnika.

  • Karina
   1 miesiąc temu

   W moim przypadku Kancelaria Ultimatum nie pobrała ode mnie opłaty za weryfikację sprawy, a swoją dolę rozliczyli dopiero po zakończeniu sprawy w formie prowizji. Bardzo obeznana kancelaria windykacyjna dla której nie ma długu, którego by nie ściągnęli. Mają swoje patenty i niezliczone sposoby jak podejść i zmotywować dłużnika żeby szybko zwrócił pieniądze. Korzystałam w swoim życiu z wielu firm windykujących należności, ale bez dwóch zdań Kancelaria Ultimatum była najlepsza pod każdym względem.

  • Igor
   1 miesiąc temu

   Oceniam w 100% pozytywnie Kancelarię Ultimatum. Jestem pełen podziwu z jaką skutecznością potrafią ściągać długi. Całkowity brak kosztów startowych to niepodważalny atut w tym biurze windykacyjnym i bardzo uczciwe zachowanie z ich strony ponieważ wiele osób nie stać na fachową pomoc prawną przy tego typu sprawach, a tutaj nie trzeba mieć pieniędzy – rozliczenie jest tylko i wyłącznie wtedy kiedy dług zostanie ściągnięty z dłużnika i dopiero wtedy Kancelaria Ultimatum pobiera znikomy procent od wygranej sprawy, więc czegóż można chcieć więcej jak tutaj dostaje się zarówno profesjonalnie wykonaną usługę, która idzie w parze z korzystnym modelem rozliczeniowym. POLECAM

  • Arleta
   1 miesiąc temu

   Specjaliści ds. windykacji należności z biura Kancelarii Ultimatum stanęli na wysokości i odzyskali dług, który był praktycznie nie do ściągnięcia. Wykazali się znajomością prawa i umiejętnym podejściem do dłużnika dzięki czemu skutecznie zmotywowali delikwenta do zwrotu pieniędzy. Gdyby nie Kancelaria Ultimatum nie wiem co by ze mną było ponieważ dłużnik wpakował mnie w problemy finansowe z których wyciągnęli mnie prawnicy z tego biura windykacyjnego stąd też z największą przyjemnością mogę polecić tą firmą każdemu kto zmaga się z przebiegłym dłużnikiem, który zwleka z uregulowaniem należności.

  • Gabriel
   1 miesiąc temu

   Mają smykałkę do wykonywanej przez siebie profesji i żaden dłużnik nie ma szans z Kancelarią Ultimatum. Raz zleciłem odzyskanie długu na kwotę 24000 zł i drugim razem mieli za zadanie pracownicy Kancelarii Ultimatum wyegzekwować od zadłużonej osoby 47000 zł. Jedna i druga sprawa została pozytywnie zakończona i w obu przypadkach ściągnęli pieniądze od dłużnika bez najmniejszego problemu za co bardzo dziękuję.

  • Damian
   4 tygodnie temu

   Miałem okazję współpracować z Kancelarią Ultimatum i nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Doskonale są zorientowani na rynku windykacyjnym co usprawnia cały proces związany z dochodzeniem należności finansowych. Mają ogromne doświadczenie i cieszą się niemalże stu procentową skutecznością jeśli chodzi o windykowanie długów. Nie raz i nie dwa mi pomogli, dlatego wiem, że zawsze mogę na nich liczyć i gdy w przyszłości zajdzie takowa potrzeba to z pewnością zgłoszę się do Kancelarii Ultimatum wiedząc, że nikt mi lepiej nie pomoże. Polecam.

  • Weronika
   4 tygodnie temu

   Po wielu różnych przebojach z dłużnikiem odzyskałam w końcu pieniądze, które mi się po prostu należały, a to wszystko dzięki Kancelarii Ultimatum, która znakomicie się spisała i zasługuje na słowa uznania. Polecam.

  • Cezary
   3 tygodnie temu

   Profesjonalizm i szybka pomoc windykacyjna. Dziękuję Kancelarii Ultimatum za zaangażowanie i doprowadzenie mojej sprawy do końca. Dług na kwotę 23000 złotych został w 100% wyegzekwowany od dłużnika w czasie nieprzekraczającym czterech tygodni, więc jak by nie patrzeć jest to ogromny sukces.

  • Lucja
   3 tygodnie temu

   Bardzo duży plus dla Kancelarii Ultimatum za zaangażowanie się w moją sprawę. Gdyby nie prawnicy z tego biura windykacyjnego to jestem pewna, że mogłam już nigdy z powrotem nie zobaczyć pieniędzy, które pożyczyłam osobie, która mi ich nie chciała oddać. Polecam firmę i na pewno gdy zajdzie takowa potrzeba w przyszłości to skorzystam ponownie z ich usług.

  • Ignacy
   2 tygodnie temu

   Radzą sobie bardzo dobrze z długami za zaległe faktury o czym mogliśmy się przekonać w naszej firmie. Kancelaria Ultimatum sprawnie rozliczyła wszystkich naszych kontrahentów, którzy mieli nieuregulowane płatności za towar i dostawy. Dajemy ocenę 5/5 gwiazdek za szybkie działanie i wysoką skuteczność jeśli chodzi o działania windykacyjne.

  • Gabriela
   2 tygodnie temu

   Mam pozytywne doświadczenia z tym biurem windykacyjnym. Kancelaria Ultimatum jest maksymalnie skuteczna w działaniach mających na celu odzyskanie należności finansowych. Wiedzą jak zabrać się nawet do skomplikowanych spraw i patrząc na ich rezultaty działań wygląda na to, że są bardzo skuteczni. Pomogli mi odzyskać 15 tyś. zł i udało się ściągnąć całą kwotę bez ingerencji sądu.

  • Ryszard
   2 tygodnie temu

   Kancelaria Ultimatum odzyskuje pieniądze nie naruszając godności dłużnika. Wszystkie działania wykonują zgodnie z literaturą prawa, co pozwala zaoszczędzić nerwów. Zdecydowanie mogę stwierdzić, że reprezentują nowy wymiar egzekwowania należności tzn. zero szarpaniny, a za to dużo formalnie działają poprzez liczne korespondowanie z dłużnikiem uzyskując tym samym zamierzone efekty swoich poczynań w maksymalnie krótkim czasie. Polecam.

  • Ludwika
   1 tydzień temu

   Dzięki tym specjalistom od egzekwowania długów udało mi się odzyskać sporą kwotę pieniędzy za co niezmiernie jestem wdzięczna. Od początku aż po sam koniec bardzo profesjonalnie działa Kancelaria Ultimatum i można liczyć na pełną dyskrecje. Nie mam zastrzeżeń i jestem zadowolona z wykonanego zlecenia.

  • Bronisław
   6 dni temu

   Polecam to biuro windykacyjne ponieważ pracują tam bardzo doświadczone osoby znające się na wykonywanym przez siebie fachu, które potrafią skutecznie zmotywować dłużnika do jak najszybszego oddania pieniędzy. Odznacza się Kancelaria Ultimatum wysoką skutecznością w ściąganiu długów i wiedzą jak podejść każdą osobę do uregulowania należności. POLECAM

  • Regina
   6 dni temu

   Kancelaria Ultimatum to specjaliści z doświadczeniem. Udało się im uzyskać moje utracone pieniądze od klienta za towar, który pobrał z magazynu i nie chciał się rozliczyć. Bardzo polecam to biuro windykacyjne. Dzięki pomocy ze strony tej firmy udało mi się odzyskać 40 000 złotych za co dziękuję. Jestem zadowolona, że udało mi się trafić na taką rzetelną kancelarię windykacyjną.

  • Bogdan
   3 dni temu

   Wszystko poszło pozytywnie jeśli chodzi o odzyskanie długu przez to biuro. Kancelaria Ultimatum jest bardzo dobrą firmą windykacyjną, pomagającą odzyskać należne pieniądze od dłużnika w bardzo szybkim czasie. Zdecydowanie polecam!

  • Mirosława
   1 dzień temu

   Miałam przyjemność korzystać z usług Kancelarii Ultimatum wielokrotnie i za każdym razem czułam, że powierzyłam sprawę odpowiednim ludziom. Minimum formalności, maksimum skuteczności. Gdyby było więcej takich firm na rynku to świat byłby lepszy a dłużnicy by nie oszukiwali. Dziękuję za każdy odzyskany dług. Oceniam pozytywnie firmę i na pewno będę w przyszłości korzystać z oferowanych usług w tym biurze windykacyjnym.

  • Edward
   10 godzin temu

   Dług na kwotę 37 000 zł odzyskany w przeciągu miesiąca, dlatego muszę oznajmić, że Kancelaria Ultimatum to świetna firma i trzeba przyznać, że mają bardzo dobre podejście do zleceniodawców – wszystko tłumaczą i omawiają żeby każdy ich klient wiedział na jakim etapie jest postepowanie windykacyjne i jakie są możliwości działania. Pozdrawiam.

  Dodaj opinię

  Oceń firmę

 • Brak wpisów

  Niestety, nie znaleziono żadnych wpisów. Dostosuj kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie.