• Kancelaria Ultimatum opinie

    Kancelaria UltimatumKancelaria Ultimatum opinie

Opis
Adres
Mapa
Telefon
Email
Zdjęcia
Wideo
Facebook
Strona www
  • 179 Opinie o firmie “Kancelaria Ultimatum ⭐”

    • Marika79
      6 lat temu

      Bardzo dobry kontakt z panami którzy obsługiwali moją sprawę sprawia, że jak najbardziej jestem zadowolona z podejścia do klienta. Parking pod ich biurem powinien być większy to tak bym dała 5 gwiazdek, a że 5 minut szukałam wolnego miejsca to daję ocenę 4/5. Plus taki, że wszystko można zdalnie załatwić tzn. dokumenty wysłać, a nawet nie stronią od komunikacji mailowej czy też telefonicznej.

    • Prezes firmy Katowice
      5 lat temu

      Dług 25 000 zł odzyskany dokładnie w 23 dni i mówię tutaj o czasie od kiedy pierwszy raz skontaktowałem się z Kancelarią Ultimatum aż do momentu ujrzenia pieniędzy na swoim koncie bankowy. Śmiało mogę rekomendować usługi świadczone przez kancelarię.

    • Jeremiaszek88
      5 lat temu

      Dużym atutem tego biura jest to, że mają własne zaplecze i dysponują świetnymi prawnikami dzięki czemu cały proces odzyskiwania pieniędzy od zadłużonej osoby przebiega szybko a także skutecznie o czym mogłem się przekonać na własne oczy. Polecam firmę windykacyjną Kancelaria Ultimatum i dziękuję za wszystko co dla mnie zrobili.

    • Usatysfakcjonowana Magdalena
      5 lat temu

      W moim przypadku postępowanie trochę ciągnęło się ponieważ dłużnik zmył się z kraju i przebywa w Brazylii, ale dług był spory i Kancelaria Ultimatum bez najmniejszego problemu go odzyskała, więc jestem zadowolona z ich pracy i na pewno chętnie w przyszłości będę korzystać z ich usług.

    • Marek z Bobolic
      5 lat temu

      Mogę pochwalić się, że miałem przyjemność zlecić Kancelarii Ultimatum sprawę związaną z odzyskaniem należności finansowych i poradzili sobie iście perfekcyjnie z dłużnikiem. Dług został odzyskany szybo i w całości – dokładnie o taki finał sprawy mi chodziło. Dziękuję.

    • Agata
      5 lat temu

      Prawnicy z Kancelarii Ultimatum są mistrzami w swoim fachu i nie mają sobie równych. W moim przypadku wykazali się ogromnym sprytem i znajomością literatury prawa dzięki czemu umiejętnie podeszli dłużnika co w efekcie spowodowało to, że zaczął współpracować i szybko oddał pieniądze, które był mi winien. Jestem usatysfakcjonowana z wyboru kancelarii windykacyjnej i gdybym miała drugi raz wybierać to z pewnością ponownie zdecydowałabym się powierzyć sprawę Kancelarii Ultimatum. Należy się dla nich ocena 5/5 z plusem.

    • Marzanna
      5 lat temu

      Wzorowo Kancelaria Ultimatum wykonała powierzone im zadanie i sprostała w pełni moim oczekiwaniom jeśli chodzi o poziom świadczonych usług. Zajęli się dosłownie wszystkim i bardzo mi pomogli w działaniach związanych z odzyskaniem pieniędzy od zadłużonej osoby. Pokazali klasę i to, że dłużnik nie ma z nimi szansy. Zawodowcy dla których nie ma długu którego by nie odzyskali. Polecam i pozdrawiam.

    • Roland
      5 lat temu

      Największym atutem Kancelarii Ultimatum jest to, że są niezwykle skuteczni i jeszcze nie słyszałem żeby nie poradzili sobie z jakąś sprawą. U mnie dług był może niezbyt wysoki, bo gra toczyła się o kilkanaście tysięcy złotych, a mimo tego bardzo pracownicy z tego biura windykacyjnego zaangażowali się i krok po kroku realizowali zlecenie, aż po miesiącu dostałem bezpośrednio od dłużnika zwrot należności jaką był mi winien. Bardzo jestem wdzięczny za pomoc jaką otrzymałem od biura windykacyjnego Kancelaria Ultimatum. Polecam i zachęcam do skorzystania z ich pomocy prawnej przy walce z dłużnikiem.

    • Aleksandra
      5 lat temu

      Całe szczęście, że są jeszcze na świecie takie firmy jak Kancelaria Ultimatum, które na pierwszym miejscu stawiają zadowolenie klienta i dążą za wszelką cenę do celu. Podobało mi się to, że mogłam liczyć na raporty z wykonanych prac jakie realizowane były w tym biurze windykacyjnym dzięki czemu cały czas byłam na bieżąco i wiedziałam na jakim etapie jest postępowanie. Polecam Kancelarię Ultimatum nawet wymagającym osobom, a zapewniam w 100%, że nikt się na nich nie zawiedzie. Fachowcy jakich ze święcą w ręku szukać.

    • Fabian
      5 lat temu

      Sprawa zakończona sukcesem w bardzo krótkim czasie za sprawą efektywnych działań przeprowadzonych przez Kancelarię Ultimatum. Firma ma własny zespół prawników i wyszkolony dział windykacyjny dla którego jest tylko kwestią czasu kiedy odzyskają pieniądze. Profesjonalizm w dosłownym znaczeniu tego słowa. Cieszę się, że miałem możliwość współpracować z takimi ekspertami jak pracownicy Kancelarii Ultimatum. Jestem w pełni usatysfakcjonowany i chętnie polecę ich usługi każdemu kto chce odzyskać pieniądze od dłużnika.

    • Karina
      5 lat temu

      W moim przypadku Kancelaria Ultimatum nie pobrała ode mnie opłaty za weryfikację sprawy, a swoją dolę rozliczyli dopiero po zakończeniu sprawy w formie prowizji. Bardzo obeznana kancelaria windykacyjna dla której nie ma długu, którego by nie ściągnęli. Mają swoje patenty i niezliczone sposoby jak podejść i zmotywować dłużnika żeby szybko zwrócił pieniądze. Korzystałam w swoim życiu z wielu firm windykujących należności, ale bez dwóch zdań Kancelaria Ultimatum była najlepsza pod każdym względem.

    • Igor
      5 lat temu

      Oceniam w 100% pozytywnie Kancelarię Ultimatum. Jestem pełen podziwu z jaką skutecznością potrafią ściągać długi. Całkowity brak kosztów startowych to niepodważalny atut w tym biurze windykacyjnym i bardzo uczciwe zachowanie z ich strony ponieważ wiele osób nie stać na fachową pomoc prawną przy tego typu sprawach, a tutaj nie trzeba mieć pieniędzy – rozliczenie jest tylko i wyłącznie wtedy kiedy dług zostanie ściągnięty z dłużnika i dopiero wtedy Kancelaria Ultimatum pobiera znikomy procent od wygranej sprawy, więc czegóż można chcieć więcej jak tutaj dostaje się zarówno profesjonalnie wykonaną usługę, która idzie w parze z korzystnym modelem rozliczeniowym. POLECAM

    • Arleta
      5 lat temu

      Specjaliści ds. windykacji należności z biura Kancelarii Ultimatum stanęli na wysokości i odzyskali dług, który był praktycznie nie do ściągnięcia. Wykazali się znajomością prawa i umiejętnym podejściem do dłużnika dzięki czemu skutecznie zmotywowali delikwenta do zwrotu pieniędzy. Gdyby nie Kancelaria Ultimatum nie wiem co by ze mną było ponieważ dłużnik wpakował mnie w problemy finansowe z których wyciągnęli mnie prawnicy z tego biura windykacyjnego stąd też z największą przyjemnością mogę polecić tą firmą każdemu kto zmaga się z przebiegłym dłużnikiem, który zwleka z uregulowaniem należności.

    • Gabriel
      5 lat temu

      Mają smykałkę do wykonywanej przez siebie profesji i żaden dłużnik nie ma szans z Kancelarią Ultimatum. Raz zleciłem odzyskanie długu na kwotę 24000 zł i drugim razem mieli za zadanie pracownicy Kancelarii Ultimatum wyegzekwować od zadłużonej osoby 47000 zł. Jedna i druga sprawa została pozytywnie zakończona i w obu przypadkach ściągnęli pieniądze od dłużnika bez najmniejszego problemu za co bardzo dziękuję.

    • Damian
      5 lat temu

      Miałem okazję współpracować z Kancelarią Ultimatum i nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Doskonale są zorientowani na rynku windykacyjnym co usprawnia cały proces związany z dochodzeniem należności finansowych. Mają ogromne doświadczenie i cieszą się niemalże stu procentową skutecznością jeśli chodzi o windykowanie długów. Nie raz i nie dwa mi pomogli, dlatego wiem, że zawsze mogę na nich liczyć i gdy w przyszłości zajdzie takowa potrzeba to z pewnością zgłoszę się do Kancelarii Ultimatum wiedząc, że nikt mi lepiej nie pomoże. Polecam.

    • Weronika
      5 lat temu

      Po wielu różnych przebojach z dłużnikiem odzyskałam w końcu pieniądze, które mi się po prostu należały, a to wszystko dzięki Kancelarii Ultimatum, która znakomicie się spisała i zasługuje na słowa uznania. Polecam.

    • Cezary
      5 lat temu

      Profesjonalizm i szybka pomoc windykacyjna. Dziękuję Kancelarii Ultimatum za zaangażowanie i doprowadzenie mojej sprawy do końca. Dług na kwotę 23000 złotych został w 100% wyegzekwowany od dłużnika w czasie nieprzekraczającym czterech tygodni, więc jak by nie patrzeć jest to ogromny sukces.

    • Lucja
      5 lat temu

      Bardzo duży plus dla Kancelarii Ultimatum za zaangażowanie się w moją sprawę. Gdyby nie prawnicy z tego biura windykacyjnego to jestem pewna, że mogłam już nigdy z powrotem nie zobaczyć pieniędzy, które pożyczyłam osobie, która mi ich nie chciała oddać. Polecam firmę i na pewno gdy zajdzie takowa potrzeba w przyszłości to skorzystam ponownie z ich usług.

    • Ignacy
      5 lat temu

      Radzą sobie bardzo dobrze z długami za zaległe faktury o czym mogliśmy się przekonać w naszej firmie. Kancelaria Ultimatum sprawnie rozliczyła wszystkich naszych kontrahentów, którzy mieli nieuregulowane płatności za towar i dostawy. Dajemy ocenę 5/5 gwiazdek za szybkie działanie i wysoką skuteczność jeśli chodzi o działania windykacyjne.

    • Gabriela
      5 lat temu

      Mam pozytywne doświadczenia z tym biurem windykacyjnym. Kancelaria Ultimatum jest maksymalnie skuteczna w działaniach mających na celu odzyskanie należności finansowych. Wiedzą jak zabrać się nawet do skomplikowanych spraw i patrząc na ich rezultaty działań wygląda na to, że są bardzo skuteczni. Pomogli mi odzyskać 15 tyś. zł i udało się ściągnąć całą kwotę bez ingerencji sądu.

    • Ryszard
      5 lat temu

      Kancelaria Ultimatum odzyskuje pieniądze nie naruszając godności dłużnika. Wszystkie działania wykonują zgodnie z literaturą prawa, co pozwala zaoszczędzić nerwów. Zdecydowanie mogę stwierdzić, że reprezentują nowy wymiar egzekwowania należności tzn. zero szarpaniny, a za to dużo formalnie działają poprzez liczne korespondowanie z dłużnikiem uzyskując tym samym zamierzone efekty swoich poczynań w maksymalnie krótkim czasie. Polecam.

    • Ludwika
      5 lat temu

      Dzięki tym specjalistom od egzekwowania długów udało mi się odzyskać sporą kwotę pieniędzy za co niezmiernie jestem wdzięczna. Od początku aż po sam koniec bardzo profesjonalnie działa Kancelaria Ultimatum i można liczyć na pełną dyskrecje. Nie mam zastrzeżeń i jestem zadowolona z wykonanego zlecenia.

    • Bronisław
      5 lat temu

      Polecam to biuro windykacyjne ponieważ pracują tam bardzo doświadczone osoby znające się na wykonywanym przez siebie fachu, które potrafią skutecznie zmotywować dłużnika do jak najszybszego oddania pieniędzy. Odznacza się Kancelaria Ultimatum wysoką skutecznością w ściąganiu długów i wiedzą jak podejść każdą osobę do uregulowania należności. POLECAM

    • Regina
      5 lat temu

      Kancelaria Ultimatum to specjaliści z doświadczeniem. Udało się im uzyskać moje utracone pieniądze od klienta za towar, który pobrał z magazynu i nie chciał się rozliczyć. Bardzo polecam to biuro windykacyjne. Dzięki pomocy ze strony tej firmy udało mi się odzyskać 40 000 złotych za co dziękuję. Jestem zadowolona, że udało mi się trafić na taką rzetelną kancelarię windykacyjną.

    • Bogdan
      5 lat temu

      Wszystko poszło pozytywnie jeśli chodzi o odzyskanie długu przez to biuro. Kancelaria Ultimatum jest bardzo dobrą firmą windykacyjną, pomagającą odzyskać należne pieniądze od dłużnika w bardzo szybkim czasie. Zdecydowanie polecam!

    • Mirosława
      5 lat temu

      Miałam przyjemność korzystać z usług Kancelarii Ultimatum wielokrotnie i za każdym razem czułam, że powierzyłam sprawę odpowiednim ludziom. Minimum formalności, maksimum skuteczności. Gdyby było więcej takich firm na rynku to świat byłby lepszy a dłużnicy by nie oszukiwali. Dziękuję za każdy odzyskany dług. Oceniam pozytywnie firmę i na pewno będę w przyszłości korzystać z oferowanych usług w tym biurze windykacyjnym.

    • Edward
      5 lat temu

      Dług na kwotę 37 000 zł odzyskany w przeciągu miesiąca, dlatego muszę oznajmić, że Kancelaria Ultimatum to świetna firma i trzeba przyznać, że mają bardzo dobre podejście do zleceniodawców – wszystko tłumaczą i omawiają żeby każdy ich klient wiedział na jakim etapie jest postepowanie windykacyjne i jakie są możliwości działania. Pozdrawiam.

    • Edyta
      5 lat temu

      Dzięki Kancelarii Ultimatum udało mi się odzyskać od mojego dłużnika ponad 70 tysięcy złotych. Kontakt szybki i bezproblemowy na każdym etapie trwania współpracy. Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Kancelarię Ultimatum. Tam gdzie inne firmy windykacyjne rozkładają ręce mówiąc, że się nie da tam Kancelaria Ultimatum przechodzi do działania i zawsze osiąga zamierzony cel. Polecam!

    • Włodzimierz
      5 lat temu

      Od początku 2021 roku miałem przyjemność korzystać kilka razy z usług Kancelarii Ultimatum i jestem zadowolony jeśli chodzi o współpracę z tym biurem windykacyjnym. Obowiązuje w tej firmie brak opłaty początkowej, jedynie rozliczenie odbywa się na zasadzie % od wygranej sprawy, co stanowi ogromny atut, bo nie każdy ma wolne środki w takiej sytuacji jak to było np. w moim przypadku. Skuteczność działań prawników pracujących dla Kancelarii Ultimatum jest na bardzo wysokim poziomie. Polecam w 100% to biuro odzyskujące pieniądze.

    • Bożena
      5 lat temu

      Rzetelność, zaufanie, profesjonalizm, zaangażowanie i błyskawiczne wykonywanie oferowanych usług – moim zdaniem tych pięć fraz wystarczy żeby podsumować moją współpracę z Kancelarią Ultimatum. Stanowczo POLECAM! To biuro windykacyjne jest godnym sprzymierzeńcem przy egzekwowaniu należności finansowych. Zawsze prezentuje niesamowicie wysoki standard świadczonych przez nich usług.

    • Robert
      5 lat temu

      Kancelaria Ultimatum zajmowała się moją sprawą, nie pobrali jakiejkolwiek opłaty wstępnej, kontakt od samego początku był iście wzorowy – zarówno telefoniczny jak i mailowy. Pomogli mi wyjść na prostą z dokumentacją. Tam gdzie inne firmy windykacyjne mówiły mi, że nie ma co się bawić w takie beznadziejne sprawy to Kancelaria Ultimatum nie marnując czasu wnikliwie zweryfikowała wszystkie papiery, a następnie zabrali się do windykowania należności. Cały dług 58000 zł został odzyskany w miesiąc, więc duży sukces. Jest to najlepsze biuro egzekwujące należności w całej Polsce.

    • Aleksandra
      5 lat temu

      Porady prawne w Kancelarii Ultimatum są na bardzo wysokim poziomie – udzielane w dogodny sposób, z dbałością o dobro klienta i godnym podziwu profesjonalizmie, a błyskawiczny kontakt, ekspresowe i skuteczne działania windykacyjne jakie oferowane są przez to biuro sprawiają, że nie pozostaje mi nic innego jak polecić świadczone tutaj usługi. Reasumując Kancelaria Ultimatum jest dokładnie tym czego szukałam od dawna. Dług w 100% został odzyskany za co bardzo dziękuję. Pozdrawiam gorąco pracowników z tej firmy.

    • Julian
      5 lat temu

      Wszystko przebiegło sprawnie, szybko i przede wszystkim konkretnie za co bardzo dziękuję! Mają w Kancelarii Ultimatum świetne podejście do klienta o czym mogłem się przekonać podczas współpracy z tym biurem. Obsługa klienta miła i pomocna. Jest to firma windykacyjna godna uwagi zasługująca na maksymalnie pozytywną ocenę. POLECAM !!!

    • Alicja
      5 lat temu

      Całkowity brak opłaty wstępnej to dla mnie duży plus w tej firmie, jedynie prowizją od wyegzekwowanej kwoty jest wynagrodzeniem dla Kancelarii Ultimatum, więc mają maksymalnie uczciwe warunki współpracy i do tego można liczyć na ekspresowe tempo załatwiania spraw – profesjonalnie i skutecznie, wieloletnie działania z tym biurem windykacyjnym były wyłącznie pozytywne. Zawsze pełna profeska!

    • Maciej
      5 lat temu

      Szybko, sprawnie i skutecznie, wszelkie doświadczenia z tą kancelarią windykacyjne były wyłącznie pozytywne w przeciwieństwie do nieudolnej i bardzo niekompetentnej konkurencji. Kancelaria Ultimatum bez najmniejszej zwłoki czasowej odzyskała moje pieniądze od dłużnika wraz z odsetkami, więc ocena 5/5 gwiazdek będzie adekwatna do jakości świadczonych usług przez to biuro odzyskujące należności finansowe.

    • Iwona
      5 lat temu

      Świetna kancelaria windykacyjna! W Kancelarii Ultimatum porady prawne są udzielane na najwyższym poziomie w przystępny sposób, z troską o dobro klienta i godnym podziwu zaangażowaniem. Można liczyć na łatwy kontakt z ich pracownikami, szybką i skuteczną konsultację telefoniczną lub mailową praktycznie 7 dni w tygodniu. Profesjonalizm w każdym calu.

    • Paweł
      5 lat temu

      Kancelaria Ultimatum prezentuje profesjonalne podejście, fachową pomoc i wsparcie na każdym etapie trwania współpracy. W moim przypadku 5 na 6 postępowań zakończyło się szczęśliwie i wierzę, że z szóstym długiem, który jest jeszcze w toku będzie tak samo. Polecam i na pewno jeszcze skorzystam w przyszłości z pomocy tego biura windykacyjnego.

    • Halina
      5 lat temu

      Jestem bardzo zadowolona jeśli chodzi o współpracę z Kancelarią Ultimatum ponieważ nie musiałam mieć pieniędzy na start a zajęli się mną jak normalnym klientem. Umowa jest klarowna i zasady działania pod każdym względem zrozumiałe. W 100% polecam to biuro windykacyjne.

    • Stanisława
      5 lat temu

      Kancelaria Ultimatum ciesząca się pozytywnymi opiniami oprócz windykacji długów również specjalizuje się w odnajdywaniu dłużników oraz weryfikacji ich stanu majątkowego, sprawnie sprawdzają księgi wieczyste i nic się przed nimi nie ukryje. Zleciłam im odzyskanie 20 tys. zł i poradzili sobie bez najmniejszego problemu.

    • Bożena
      5 lat temu

      Kancelaria Ultimatum to bardzo skuteczna firma windykacyjna działająca na terenie całego kraju. Jak będzie trzeba ponownie skorzystać z tego typu usług to na pewno wrócę do nich gdyż wielokrotnie mi pomagali z odzyskaniem pieniędzy i nigdy się na nich nie zawiodłam. Pozdrawiam.

    • Helena
      5 lat temu

      Pracują w dużym zespole prawniczym, dzięki czemu wszystkie sprawy przechodzą przez ich biuro z pozytywnym skutkiem. W Kancelarii Ultimatum obowiązuje brak kosztów wstępnych, a swoją niewielką prowizję pobierają dopiero po zakończeniu sprawy, więc firma na każdą kieszeń.

    • Irena
      5 lat temu

      Wszystko zgodnie z umową i ustaleniami przebiegło. Pieniądze od dłużnika po 3 tygodniach od zgłoszenia się do Kancelarii Ultimatum pojawiły się na moim koncie bankowym. Od samego początku wiedziałam, że można im zaufać i nie myliłam się. Polecam.

    • Urszula
      4 lata temu

      Szybko działają specjaliści z tej firmy na terenie całego kraju, dlatego warto korzystać z usług jakie oferuje Kancelaria Ultimatum. Wystarczy przesłać im dokumenty i prawnicy z tego biura windykacyjnego zajmą się resztą, a odzyskanie długu będzie jedynie kwestią czasu. Polecam.

    • Małgorzata
      4 lata temu

      U mnie sprawa z wygrana z dużym sukcesem. Dzięki Kancelarii Ultimatum nie musiałam długo czekać na odzyskanie pieniędzy przy czym sama na własną rękę próbowałam od roku wyegzekwować należność od dłużnika bez najmniejszego skutku, a oni poradzili sobie w zaledwie kilka tygodni, co jest najlepszym dowodem na to, że znają się na swoim fachu.

    • Helena
      4 lata temu

      Całe postępowanie trwało miesiąc czasu i wymagało ode mnie minimum zaangażowania gdyż wszystko za mnie robili pracownicy Kancelarii Ultimatum. Od samego początku aż po sam koniec pozytywnie oceniam tą firmę.

    • Bożena
      4 lata temu

      Korzystałam z usług Kancelarii Ultimatum 3 razy w ciągu ostatnich kilku lat i za każdym razem dług był odzyskany w 100% wraz z odsetkami. Żaden dłużnik nie ma szans z tym biurem windykacyjnym. POLECAM KANCELARIĘ ULTIMATUM

    • Stanisława
      4 lata temu

      Bardzo dobre biuro windykacyjne, które doskonale wie jak podejść każdego dłużnika. Powierzając sprawę Kancelarii Ultimatum ma się pewność, że poradzą sobie z każdym przypadkiem o czym mogłam się osobiście przekonać.

    • Jolanta
      4 lata temu

      Obsługa klienta bardzo miła i pomocna. Można liczyć na to, że osoby zajmujące się sprawą wszystko krok po kroku wytłumaczą i wskażą najlepszą drogę do odzyskania długu. Kancelaria Ultimatum jest na rynku prawie 20 lat, więc umie sobie poradzić nawet z problematycznymi dłużnikami. Zdecydowanie polecam skorzystać z ich usług.

    • Marianna
      4 lata temu

      Mają genialne podejście do realizacji powierzonych im zadań w Kancelarii Ultimatum stąd też współpraca z tą firmą to przyjemność w czystej postaci. Jest to firma, która zasługuje na maksymalnie pozytywną ocenę 5/5 gwiazdek. Oczywiście polecam!

    • Magdalena
      4 lata temu

      Rekomenduję usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum. Współpraca i skuteczność na najwyższym poziomie, podejście do sprawy bardzo profesjonalne, udzielanie rzetelnych i wyczerpujących informacji. Pełen profesjonalizm i wiedza a wszystko w przyjaznej atmosferze. Oceniam pozytywnie to biuro windykacyjne.

    • Monika
      4 lata temu

      Bardzo dobry kontakt z Kancelarią Ultimatum pozwolił mi śledzić przebieg postępowania windykacyjnego i cały czas wiedziałam na jakim etapie jest moja sprawa. Mogłam liczyć na pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do mojej osoby, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że trafiłam na odpowiednią firmę. POLECAM

    • Regina
      4 lata temu

      Kancelaria Ultimatum prezentuje niezwykle profesjonalne podejście do prowadzonej windykacji. Rzetelnie i precyzyjnie prowadzi sprawy legitymując się bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym. Koszty tańsze aniżeli u innych specjalistów w tej dziedzinie przy czym muszę zaznaczyć, że nie ma tutaj konieczności wpłacania zaliczki czy też innych opłat wstępnych tylko rozliczenie jest na zasadzie prowizji jak będzie wygrana sprawa, a jak dłużnik nie odda pieniędzy to nic nie trzeba płacić. Jestem zadowolona. Gorąco polecam tą firmę windykacyjną.

    • Lidia
      4 lata temu

      Chęć nawiązania współpracy z Kancelarią Ultimatum była jak najbardziej słuszną decyzją. Otrzymałam profesjonalną i przede wszystkim skuteczną pomoc windykacyjną, która okazała się być na wagę złota ponieważ usprawniła i przyspieszyła odzyskanie pieniędzy od osoby, która była mi winna całkiem pokaźną sumkę. Zdecydowanie polecam Kancelarię Ultimatum.

    • Czesława
      4 lata temu

      Nie sądziłam, że będę potrzebowała takich usług, ale sprawa dzięki pomocy ze strony Kancelarii Ultimatum została rozwiązana skutecznie i fachowo. Można liczyć w tej firmie na profesjonalne podejście do klienta, skuteczność i efektywność. Jestem bardzo zadowolona z usług, które pomogły mi odzyskać pieniądze od dłużnika. Polecam

    • Henryka
      4 lata temu

      Wszystko zostało załatwione sprawnie i profesjonalnie, a przede wszystkim skutecznie. Sprawa pozornie beznadziejna, której nikt inny nie chciał się podjąć. Po blisko pół roku użerania się z dłużnikiem sprawa załatwiona w dwa tygodnie przez Kancelarię Ultimatum. Wystarczyło odesłać umowę mailem, a resztę załatwiliśmy telefonicznie. Dużym plusem w tej firmie windykacyjnej jest jasna i zrozumiała umowa dotycząca współpracy, która bez wątpienia jest pod każdym względem uczciwa. Serdecznie polecam.

    • Władysława
      4 lata temu

      Dzięki odpowiednio przeprowadzonym działaniom przez Kancelarię Ultimatum odzyskałam swoje pieniądze. Profesjonalny sposób komunikacji z wierzycielem pomógł bardzo dużo przy realizacji zlecenia. Doceniam Kancelarię Ultimatum za bardzo dobry kontakt i realizację strategii odzyskiwania należności z ogromnym zaangażowaniem. Wysoka skuteczność to standard w tej firmie windykacyjnej. Nie mam uwag ani zastrzeżeń. Wszystko jak najbardziej okej.

    • Aleksandra
      4 lata temu

      Bardzo skuteczna firma odzyskująca długi. Mają w Kancelarii Ultimatum iście wzorowe podejście do prowadzenia negocjacji windykacyjnych. Sprawnie mobilizują wierzycieli do spłaty należnego zadłużenia i zawsze udaje się ich prawnikom osiągnąć zamierzony cel. U mnie bez trudu poradzili sobie ze ściągnięciem 70 000 zł od dłużnika, ale jestem pewna, że z większą kwotą też by nie było problemu. Polecam

    • Renata
      4 lata temu

      Wszystko zostało załatwione w Kancelarii Ultimatum tak jak być to powinno wykonane. Pieniądze wróciły na moje konto bankowe w niecałe 3 tygodnie od rozpoczęcia współpracy z tym biurem windykacyjnym, więc nie mogło wyjść lepiej niż wyszło. Nie mogę się do niczego przyczepić i z miłą chęcią polecam ofertę tej firmy wszystkim tym, którzy męczą się z dłużnikiem. Lepiej nie tracić czasu i już teraz skontaktować się z prawnikami reprezentującymi Kancelarię Ultimatum, a gwarantuję, że nikt nie zawiedzie się na ich skuteczności.

    • Wiesława
      4 lata temu

      Jak najbardziej polecam Kancelarię Ultimatum za zaangażowanie w sprawę i chęć pomocy mojej osobie. Odzyskali moje pieniądze i nie musiałam długo czekać na realizację powierzonego im przeze mnie zlecenia. Cały czas byłam na bieżąco informowana, co bardzo mi się podobałam, bo wiedziałam, że jest cały czas robione w kierunku rozliczenia dłużnika. Polecam firmę!

    • Joanna
      4 lata temu

      Wszyscy kontrahenci zalegający z opłatami za faktury zwrócili należności i teraz płacą regularnie. Polecam Kancelarię Ultimatum w imieniu całej naszej firmy i zapewniam, że nikt nie zawiedzie się na standardach jakie panują w tym biurze windykacyjnym, które zasługuje na pozytywną rekomendacje w pełnym znaczeniu tego słowa. Na pewno dalej będziemy korzystać z usług oferowanych przez Kancelarię Ultimatum ponieważ są najskuteczniejsi.

    • Katarzyna
      4 lata temu

      Zajmują się w tej firmie sprawami zarówno takimi gdzie chodzi o duże kwoty zadłużeń jak i te mniejsze z niemalże z wysoką skuteczności w swoich działaniach. Zlecałam Kancelarii Ultimatum do odzyskania należności na kwoty od kilku do kilkuset tysięcy złotych i zawsze bez najmniejszego trudu radzili sobie z realizacją powierzonych im zadań. Oceniam 10/10 to biuro windykacyjne.

    • Beata
      4 lata temu

      Pomogli wyjść naszej firmie na prostą bo była już na skraju bankructwa przez nieopłacane regularnie faktury, ale jak KANCELARIA ULTIMATUM zajęła się rozliczaniem naszych kontrahentów to płynność finansowa wróciła do satysfakcjonującego poziomu. Warto współpracować z ich prawnikami gdyż są najlepsi na rynku jeśli chodzi o firmy windykacyjne.

    • Agnieszka
      4 lata temu

      W Kancelarii Ultimatum całkowicie za darmo weryfikują sprawy windykacyjne, dlatego też nie trzeba posiadać zasobów finansowych aby móc skorzystać z ich wsparcia. Wystarczy zgłosić się i powiedzieć jaki mamy problem, a oni bezpłatnie przeanalizują zadłużenie i powiedzą co zrobić żeby ściągnąć pieniądze od dłużnika w maksymalnie krótkim czasie. Bardzo jestem zadowolona ze współpracy i pod każdym względem polecam ową firmę.

    • Dorota
      4 lata temu

      Oceniam pozytywnie Kancelarię Ultimatum i śmiało mogę im dać ocenę 5/5 gwiazdek za to, że są tacy skuteczni o czym mogłam się osobiście przekonać podczas współpracy z tymi specjalistami. Jak dla mnie nie ma drugiej takiej dobrej firmy windykacyjnej niż właśnie Kancelaria Ultimatum stąd też gdy w przyszłości ponowie będę miała problem z rozliczeniem się to z całą pewnością znowu skontaktuję się z ich biurem.

    • Alicja
      4 lata temu

      Bez cienia wątpliwości niepodważalnym atutem jakim się wyróżnia Kancelaria Ultimatum jest szybkość w działaniach windykacyjnych, a to w tej branży odgrywa kluczowe znaczenie. Bardzo mi pomogli z odzyskaniem środków finansowych od jednej z firm z którą współpracowałam i z perspektywy czasu wiem, że gdybym się nie zgłosiła do tego biura to do dnia dzisiejszego nie poradziłabym sobie z problemem jaki mi towarzyszył.

    • Wanda
      4 lata temu

      Prawnicy z tego biura windykacyjnego po tym jak się do nich zgłosiłam błyskawicznie zajęli się moją sprawą i ekspresowo odzyskali dług, więc nie pozostaje mi nic innego jak rekomendować wachlarz usług jakie oferuje Kancelaria Ultimatum. Zdecydowanie polecam metodykę ich działań i serdecznie pozdrawiam.

    • Urszula
      4 lata temu

      Usługa windykacyjna została profesjonalnie poprowadzona przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem i nie musiałam długo czekać na pieniądze. Absolutnie nie miałam jakichkolwiek danych dłużnika, a i tak specjaliści z Kancelarii Ultimatum znaleźli delikwenta i rozliczyli go co do złotówki. Polecam w 100%

    • Emanuel
      4 lata temu

      Rzetelna kancelaria w której otrzymałem pomoc jakiej oczekiwałem. Bardzo dobry kontakt z prowadzącymi moją sprawę sprawił, że cały czas byłem informowany na jakim obecnie etapie jest prowadzone postępowanie windykacyjne. Dzięki pomocy jaką uzyskałem w Kancelarii Ultimatum mogłem szybko odzyskać pieniądze bez zbędnych nerwów czy też przepychanek z zadłużoną osobo. Wszystkim niezedydowanym mogę w stu procentach polecić to biuro. Pełen profesjonalizm od początku aż po sam koniec współpracy. Pozdrawiam

    • Kajetan
      4 lata temu

      Bardzo polecam Kancelarię Ultimatum jako zadowolony zleceniodawca, który został obsłużony w najlepszy możliwy sposób. Jest to firma godna polecenia każdej osobie jak i też wszystkim firmom, które zmagają się w swoim biznesie z dłużnikami którzy nie rozliczają się na czas. Odzyskałem w koncu pieniądze a to wszystko nie udałoby się gdyby nie skuteczne działania ze strony tego biura windykacyjnego któremu z całego serca dziękuję za zaangażowanie się w moją sprawę.

    • Irmina
      4 lata temu

      Proces odzyskania należności przebiegł sprawnie, dlatego z ogromną przyjemnością rekomenduję Kancelarię Ultimatum każdej osobie, która chce szybko odzyskać swoje pieniądze. Kontakt z tym biurem jest możliwy na kilka sposobów i według mnie wszystko najlepiej zdalnie załatwić np. przez maila lub telefonicznie, co pozwala zaoszczędzić czas. Ja tylko podesłała m dokumenty Kancelarii Ultimatum mailowo, a oni już całą resztą się sami zajęli włącznie z kompletacją papierów związanych ze sprawą jak i kontaktem z zadłużoną osobą czyli we wszystkim mnie wyręczyli. Gorąco polecam.

    • Julita
      4 lata temu

      Spółka dłużnika zwlekała mi z płatnością od roku, ale dzięki tej firmie windykacyjnej odzyskałam swoje pieniądze. Dziękuję za zaangażowanie się w moją sprawę osobom z Kancelarii Ultimatum. Gdyby nie pomoc z ich strony to moja firma pewnie by musiała ogłosić bankructwo lub w co najwyżej zakredytować się przez sporą nierozliczoną fakturę. Teraz jak sytuacja się powtórzy z innym kontrahentem to nie będę marnowała czasu tylko od razu odwiedzę Kancelarię Ultimatum i zlecę im zajęcie się rozliczeniem długu. Jestem naprawdę mile zaskoczona jak sprawnie i bezproblemowo współpracowało mi się z tymi specami od długów. Oczywiście polecam!

    • Dagmara
      4 lata temu

      Rekomenduję usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum za pełen profesjonalizm i szybkość z jaką działają gdyż w 2 tygodnie od podpisania umowy ściągnęli dla mnie 70 000 zł o które nie mogłam się doprosić od przeszło dwóch lat. Zawodowy z którymi aż chce się współpracować. Zajęli się dosłownie wszystkim i wzięli na siebie cały ciężar zobowiązania związanego z egzekwowaniem środków od zadłużonej osoby. Daję ocenę 5/5 gwiazdek a gdybym mogła to dałabym nawet szóstą gwiazdek ponieważ jestem tak mocno zadowolona ze współpracy.

    • Wioleta
      4 lata temu

      Polecam firmę. Ściągnęli w moim imieniu kilkanaście tysięcy złotych od dłużnika, który był zwykłym oszustem finansowym i wykorzystał moją ufność pożyczając ode mnie sporo gotówki i myślał, że mu się upiecze i nie będzie musiał mi oddawać kasy. Kombinował z płatnościami, ale Kancelaria Ultimatum go docisnęła i w miesiąc spłacił całość zobowiązania finansowego. Działają w tym biurze szybko i co ważniejsze skutecznie, a to w tej branży najistotniejszy argument przy wyborze fachowców którzy mają zajmowaćsię egzekwowaniem pieniędzy od dłużnika. POLECAM

    • Matylda
      4 lata temu

      Bardzo dobry kontakt z firmą. Wszystko załatwili jak trzeba i nie mam absolutnie najmniejszych uwag ani zastrzeżeń co do współpracy z Kancelarią Ultimatum. Bardzo skutecznie działają i to dla mnie liczy się przede wszystkim ponieważ po zgłoszeniu się do tej firmy windykacyjnej nie musiałam długo czekać na rozpoczęcie działań mających na celu odzyskanie moich pieniędzy, więc ocena 5/5 będzie jak najbardziej zasadna. Krótko mówiąc Kancelaria Ultimatum to rzetelna firma uczciwie realizująca zlecenia i obsługuje zarówno firmy jak i osoby prywatne, więc każdy może się tutaj zgłosić.

    • Florian
      4 lata temu

      Serdecznie polecam Kancelarię Ultimatum. Po kontakcie z tymi specjalistami dowiedziałem się wszystkiego co potrzebowałem, aby wiedzieć czy moja sprawa kwalifikuje się do tego żeby zajęli się nią, co uczynili bez najmniejszego problemu. Do działań przeszli w tym samym dniu kiedy się odezwałem do nich i reszta poszła bardzo sprawnie. Dług w 100% został wyegzekwowany od zadłużonej osoby w niespełna miesiąc, więc bardzo jestem zadowolony z jakości świadczonych usług przez tych fachowców.

    • Remigiusz
      4 lata temu

      Dzięki tej firmie szybko otrzymałem swoje pieniądze od dłużnika. Moją sprawą panowie z tej kancelarii zajęli się profesjonalnie stąd też nie musiałem długo czekać na efekty ich działań. Podeszli indywidualnie oraz fachowo do realizacji zlecenia, co zaowocowało na dalszym etapie windykowania należności. Jak najbardziej polecam Kancelarię Ultimatum wszystkim tym, którzy nie mogą sobie poradzić na własną rękę z odzyskaniem należności finansowych od zadłużonej osoby lub najzwyczajniej nie mają czasu na zajmowanie się tego typu sprawami.

    • Szymon
      4 lata temu

      Rzeczowe i indywidualne podejście do klienta jest na porządki dziennym w Kancelarii Ultimatum. Pełen profesjonalizm na każdym etapie prowadzonego postępowania windykacyjnego. Moją sprawę rozwiązano bardzo szybko i przede wszystkim z pozytywnym jej zakończeniem. Mogę gorąco polecić tą firmę i zapewniam, że nikt nie zawiedzie się na wachlarzu usług jakie mają do zaoferowania osoby pracujące w tym biurze. Serdecznie polecam

    • Rajmund
      4 lata temu

      Zdecydowanie mogę polecić tą kancelarię jak ktoś nie może sobie sam poradzić z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika. Świetne i profesjonalne podejście do klienta oraz dbałość nawet o najmniejsze detale sprawia, że współpraca z tą firmą to pewna gwarancja zadowolenia. Powierzona przeze mnie sprawa została szybko rozwiązana i obyło się bez żadnych problemów po drodze. Mam tylko do siebie trochę pretensję, że tak długo zwlekałem z nawiązaniem współracy, bo gdybym szybciej odezwał się do Kancelarii Ultimatum to już dawno pieniądze byłyby na moim rachunku bankowym. POLECAM FIRMĘ

    • Damian
      4 lata temu

      Oceniam pozytywnie Kancelarię Ultimatum gdyż współpraca od początku do samego końca przebiegła sprawnie i bezproblemowo no i najważniejsze, że udało się odzyskać pieniążki od dłużnika w krótkim czasie, co bardzo mnie ucieszyło. Ciężkie sprawy to dla fachowców z tego biura windykacyjnego to bułka z masłem w dosłownym sensie tego znaczenia. Dzięki nim w bardzo szybkim czasie odzyskałem moje należności plus odsetki, które zostały naliczone dłużnikowi. Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera.

    • Ewa
      3 lata temu

      Ekspresowe załatwienie sprawy to najcenniejszy atut na jaki mogłam liczyć w Kancelarii Ultimatum. Miałam nóż na gardle i mi pomogli tak szybko jak to tylko było możliwe. Dzięki nim dłużnik nie uciekł za granicę, a pieniądze zostały błyskawicznie odzyskane. Dziękuję i polecam wszystkim osobom szukającym mopomocy. Z mojej strony Kancelaria Ultimatum opinie ma pozytywną na co zasłużyła swoimi skutecznymi i przemyślanymi działaniami windyjacyjnymi, które doprowadziły do ekspresowego rozliczenia zadłużonej osoby.

    • Irena
      3 lata temu

      Nie myślałam wcześniej, że odzyskanie moich pieniędzy może się okazać takie łatwe jak to miało miejsce po zgłoszeniu się do Kancelarii Ultimatum, która opinie ma bardzo dobre nie dlatego że działa w całym kraju od dwudziestu lat, ale dlatego, że osoby pracujące w tym biurze są skuteczne w swoich działaniach. Odpowiadają na każde pytanie, mają indywidualne podejście do klienta, a to w dzisiejszych czasach i zwłaszcza w tej branży jest na wagę złota. Nie warto tracić czasu na zastanawianie się tylko jak najszybciej zgłosić się do nich i przekazać im dokumentację, a bezpłatnie przeanalizują sprawę bez znaczenia na stopień jej złożoności. POLECAM KANCELARIĘ ULTIMATUM !!!

    • Małgosia
      3 lata temu

      Żadnych wstępnych opłat. Wszystko jasno i klarownie przedstawione – w tym także warunki współpracy i za to Kancelaria Ultimatum opinię ma ode mnie jak najbardziej pozytywną. Jeśli zależy komuś na ściągnięciu długu szybko i bez szarpania się z dłużnikiem to koniecznie warto się z nimi w tej sprawie skontaktować. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni tak jak i miało to miejsce w moim przypadku. Nie mogę złego słowa powiedzieć na obsługę mojej osoby. Wszystko zostało zrealizowane przez Kancelarię Ultimatum profesjonalnie i fachowo.

    • Helena
      3 lata temu

      Kancelaria Ultimatum to bez dwóch zdań najlepsza firma windykacyjna w całym kraju. Nie miałam złotówki, a zajeli się moją sprawą w najlepszy możliwy sposób i dopiero na koniec pobrali mały procent od wygranej sprawy. Dziękuję osobom z tego biura windykacyjnego za zaufanie i chęć pomocy. Zdecydowanie są skuteczni i nie marnują czasu.. Należności odzyskują bardzo szybko. Do tego przy mojej ostatniej sprawie wzięli niewielką prowizję, co mnie bardzo ucieszyło gdyż byłam totalnie spłukana przez dłużnika, który od roku pogrywał sobie ze mną. Opinia pozytywną. Kancelaria Ultimatum pokazała dłużnikowi kto karty rozdaje na rynku windykacyjnym.

    • Bożenka
      3 lata temu

      Rewelacyjne podejście do zleceniodawców bez znaczenia na miejscowość z której dzwonią. Ja dzwoniłam z drugiego końca kraju a i tak Kancelaria Ultimatum rozliczyła dłużnika szybciej niż lokalna firma z mojej miejscowości. Polecam każdemu kto ma problem z odzyskaniem pieniędzy, a na pewno nikt na Kancelarii Ultimatum nie zawiedzie się. Opinie mają bardzo dobre, a to najlepszy dowód na to, że przykładają się do swojej pracy. Mają ogromne doświadczenie i spore doświadczenie w egzekwowaniu nalezności finansowych zarówno od firm jak i osób prywatnych. Pełna profeska. Brak uwag czy też zastrzeżeń. Polecam i pozdrawiam.

    • Jola
      3 lata temu

      Kancelaria Ultimatum opinie ma pozytywne i średnią ocenę wysoką, bo naprawdę świetnie sobie radzą z rozliczaniem faktur, nawet tych przedawnionych – znają przeróżne patenty jak sobie poradzić z nawet najtrudniejszymi przypadkami. Szczerze polecam tych specjalistów każdemu kto szuka sprawdzonej firmy windykacyjnej, a na pewno nikt nie zawiedzie się na tych fachowcach. Mają spory wachlarz możliwości, dlatego z całą pewnością każdy znajdzie w tym biurze pomoc, która pozwoli na rozwiązanie wszelkich problemów związanych z rozliczeniem zadłużonej osoby. Nie dość, że są skuteczni to na dodatek działają szybko. Wszystko OK i śmiało można korzystać z ich usług.

    • Jola
      3 lata temu

      Jestem wdzięczny za pomoc w ściągnięciu pieniędzy od firmy w której kiedyś pracowałam. Profesjonalne, rzeczowe i fachowe podejście do tematu windykacji o jakim mogą pomarzyć firmy konkurencyjne. Klarowne zasady współpracy to jeden z wielu zalet tejże firmy windykacyjnej. Brak opłat wstępnych to kolejny plus. Nie jestem w stanie napisać złego słowa na omawianą Kancelarię Ultimatum i szczerze polecam jej usługi wszystkim osobom, które znalazły się w podobnej sytuacji do mojej.

    • Stanisława
      3 lata temu

      Należy się ogromny plus za cierpliwość ze strony pracowników Kancelarii Ultimatum ponieważ odpowiedzieli mi na wszystkie moje pytania na miejscu od ręki, a miałam trochę tematów wymagających wyjaśnienia. Znakomita i sprawdzona kancelaria windykacyjna. Poprowadzili moją sprawę do samego końca z pozytywnym finałem. Dziękuję i polecam wszystkim niezdecydowanym osobom Kancelarię Ultimatum i tym samym zapewniam, że nikt nie zawiedzie się na kompetencjach z ich strony.

    • Ewa
      3 lata temu

      Fachowi specjaliści z zakresu windykacji krajwowej i międzynarodowej. Jak mam dług to tylko dzwonię do Kancelarii Ultimatum i po problemie. Rekomenduję to biuro windyjkacyjne każdej osobie czy też firmie z całego serca ponieważ bardzo mi pomogli i Wam też mogą pomóc. Profesjonalna, rzeczowa i konkretna obsługa wszystkich klientów bez znaczenia na wysokość długu. Nie ma do czego się przyczepić. Trzeba wypróbować zakres możliwości jaki ma do zaoferowania Kancelaria Ultimatum.

    • Helena
      3 lata temu

      Bardzo fachowa kancelaria wierzytelności, kontakt mailowy bardzo dobry. Ważne że są skuteczni. W dwa tygodnie zmotywowali dłużnika żeby oddał cały dług gdzie ja prosiłam go od dwóch lat i nawet nie zwrócił mi złamanego grosza. Gdy ponownie będę mieć problem z rozliczeniem się z drugą osobą czy też firmą to z całą pewnością znowu zgłoszę się do Kancelarii Ultimatum ponieważ wiem, że nikt mi lepiej nie pomoże niż owi specjaliści od ściągania długów, którzy są bezkonkurencyjni.

    • Bożena
      3 lata temu

      Niezmiernie miłe i indywidualne podejście do wszystkich osób, które mają problem z dłużnikiem. Z usług Kancelarii Ultimatum korzystałam już kilka razy i za każdym razem nie mam nic negatywnego do zarzucenia tym fachowcom od egzekwowania należności finansowych. Działają szybko, nie trzeba wpłacać im zaliczki i najważniejsze, że wymagają minimum formalności, co znacząco ułatwia rozpoczęnie współpracy. Firma zasługuje na 5 gwiazdek z dużym plusem za zaangażowanie się w sprawy swoich klientów i chęć pomocy drugiej osobie w najlepszy możliwy sposób.

    • Wanda
      3 lata temu

      Mają w tej firmie wzorowe podejście do klienta, który tak naprawdę jest stroną poszkodowaną a trzeba umieć rozmawiać w tak delikatnych sprawach jak kwestie finansowe z czym sobie perfekcyjnie radzą w Kancelarii Ultimatum. Sama wiem jak było u mnie i dopiero oni pokazali mi światełko w tunelu. Myślałam, że sprawa jest przegrana, bo pół roku walczyłam bez efektu, a Kancelaria Ultimatum załatwiła sprawę w kilka tygodni. Dziękuję i na pewno wrócę jak znowu będzie taka potrzeba. Daję oczywiście 5 gwiazdek i polecam każdemu tych fachowców.

    • Andrzej
      3 lata temu

      Sprawnie sobie radzą z firmami oraz spółkami jak i osobami prywatnymi. Mi pomogli już kilka razy i za każdym razem mogłem liczyć na 100% profesjonalizmu i zaangażowania w sprawę. Kontakt bardzo dobry a nawet bym powiedział wzorowy. Mimo tego, że sprawa nie należała do najprostszych to mimo wszystko Kancelaria Ultimatum szybko i bezproblemowo poradziła sobie z odzyskaniem moich pienędzy. Jest to biuro windykacyjne, które jak najbardziej zasługuje na pozytywną rekomendacje. Pozdrawiam

    • Szymon
      3 lata temu

      Po wielu bardzo złych doświadczeniach z firmami windykacyjnymi trafiłem na Kancelarię Ultimatum, gdzie odzyskałem wiarę w sens świadczenia tego typu usług. Świetny kontakt, rzetelne i indywidualne podejście sprawy, fachowe doradztwo oraz wysoka skuteczność utwierdziły mnie w przekonaniu, że są to najlepszi specjaliści jeśli chodzi o egzekwowanie środków finansowych od zadłużonych osób czy też firm. Absolutny brak prób naciągania klienta na koszty oraz rozpoczęcie działań bez konieczności wpłacania zaliczki czy innych opłat wstępnych sprawia, że Kancelaria Ultimatum jest niepodważalnym liderem na rynku firm windykacyjnych.

    • Rajmund
      3 lata temu

      W Kancelarii Ultimatum pracują fachowcy którzy znają się na tym co robią. Wszystko przeprowadzone zostało w sposób profesjonalny i konkretny bez owijania w bawełnę. W tej firmie windykacyjnej potrafią dostosować konkretną usługę pod konkretny przypadek, dlatego klient się czuje doceniony i może liczyć na indywidualne podejście zarówno do jego osoby jak i całej sprawy. Korzystam z ich usług i jestem w pełni zadowoleny. Nie zawiodłem się z wyborem firmy do kompleksowej obsługi kwestii windykacyjnych i gdybym drugi raz miał wybierać to z całą pewnością ponownie postawiłbym na Kancelarię Ulimatum. Polecam

    • Damian
      3 lata temu

      Niesamowita wiedza oraz umiejętność przekazania jej dla klienta to niepodważalny atut ze strony specjalistów pracujących w Kancelarii Ultimatum. Po rozmowie z ich prawnikami od razu człowiek wie w jakiej sytuacji się znajduję, jakie są opcje oraz co należy zrobić, aby dług został jak najszybciej rozliczony. Bardzo polecam fachowość z ich strony, która była naprawdę na najwyższym poziomie. Duży plus dla nich za szybkość w działaniach i to, że nie trzeba się fatygować do ich biura tylko sporo rzeczy można załatwić zdalnie.

    • Walenty
      3 lata temu

      Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi oferowane przez Kancelarię Ultimatum. Profesjonalnie podeszli do ciężkiego tematu, a co najważniejsze skutecznie, dzięki czemu nie musiałem długo czekać na zwrot moich pieniędzy od dłużnika. Prawnicy reprezentujący Kancelarię Ultimatum od początku do samego końca wszystko ogarnęli za co jestem im niezmiernie wdzięczny. Jest to firma windykacyjna godna polecenia.

    • Heniek
      3 lata temu

      Jestem zadowolony z Kancelarii Ultimatum, która nie ma sobie równych jeśli chodzi o odzyskiwanie pieniądzy od oszustów finansowych. Wiedzą jak podejść do każdego przypadku. Można liczyć na rzetelnie wykonaną usługę, która bez cienia wątpliwości sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Nie ważne czy dług jest na 10 tysięcy czy na 100 tysięcy złotych to warto się zgłosić do Kancelarii Ultimatum żeby nie tracić czasu, a oni już dale będą wiedzieć jak zabrać się do tematu.

    • Zbyszek
      3 lata temu

      Dług opiewający na kwotę 75 000 zł został odzyskany przez Kancelarię Ultimatum w mgnieniu oka. Pełen profesjonalizm na każdym etapie prowadzonego postępowania windykacyjnego sprawił, że nie musiałem długo czekać na swoje pieniądze. Podobało mi się to, że nie musiałem wpłacać żadnych zaliczek tylko Kancelaria Ultimatum zabrała się do pracy natychmiast po przekazaniu jej dokumentów a rozliczenie było na zasadzie bardzo skromnej prowizji, więc mają niezmiernie uczciwe podejście do swoich zleceniodawców. Polecam i pozdawiam.

    • Jurek
      3 lata temu

      Oceniam pozytywnie to biuro windykacyjne i tym samym w pełni polecam współpracę z Kancelarią Ultimatum. Wszystko zostało szybko i sprawnie załatwione. Pokazali się z z najlepszej strony, dlatego też jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się zlecić im sprawę z czym poradzili sobie perfekcyjnie. Odzyskali moje pieniądze ekspresowo i dłużnik sam na koniec powiedział, że szybko sobie zdał sprawę z kim ma do czynienia, dlatego był świadomy tego, że dalsze uchylanie się od uregulowania należności jest tylko na jego niekorzyść. POLECAM

    • Tadek
      3 lata temu

      Potrafią w Kancelarii Ultimatum szybko odzyskać pieniądze. Korzystałem już kilka razy z ich pomocy i zawsze mogę śmiało powiedzieć, że są mega skuteczni i pomocni. Warunki współpracy jasne i przejrzyste. Bardzo miła obsługa. Polecamy serdecznie tych fachowców i zapewniam, że nikt się nie zawiedzie na ich kompetencjach. W całym kraju nie ma lepszej firmy windykacyjnej niż właśnie wspomniana przeze mnie Kancelaria Ultimatum, która jak najbardziej zasługuje na słowa uznania.

    • Irena z Karpacza
      3 lata temu

      Kancelaria Ultimatum wyróżnia się niezwykle profesjonalnym podejściem do świadczonych usług windykacyjnych. Pracownicy biura cechują się rzetelnością i precyzją, a także posiadają solidne przygotowanie merytoryczne. Warto zaznaczyć, że koszty ich usług są znacznie niższe niż u innych specjalistów w tej dziedzinie. Co więcej, Kancelaria Ultimatum jest jedyną, która nie pobiera opłat wstępnych, a rozliczenie odbywa się na zasadzie niewielkiego procentu od wygranej sprawy. Jeśli nie odniosą sukcesu, nie ma konieczności ponoszenia żadnych opłat. To niezwykle uczciwe podejście, którego żadne inne biuro nie oferuje. Osobiście jestem bardzo zadowolona z ich usług i gorąco polecam je każdemu.

    • Halina
      3 lata temu

      Chciałabym gorąco polecić usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum. Firma ta ma wieloletnie doświadczenie na rynku, co przekłada się na ich umiejętność skutecznego rozwiązywania różnorodnych przypadków. Kancelaria oferuje kompleksową obsługę zarówno dla firm, jak i osób prywatnych, co sprawia, że każdy może znaleźć u nich pomoc, której potrzebuje. Wystarczy skontaktować się z nimi. Nie ma konieczności wpłacania żadnych zaliczek czy innych opłat. Można przekazać im dokumenty drogą mailową lub pocztową, a oni bezpłatnie zweryfikują i przeanalizują sprawę. Często już tego samego dnia nawiązują kontakt z klientem, przedstawiając możliwe scenariusze i sugerując pierwsze kroki w celu odzyskania należności od dłużnika. Osobiście miałam doskonałe doświadczenia współpracując z nimi.

    • Danuta
      3 lata temu

      Zdecydowanie polecam usługi oferowane przez Kancelarię Ultimatum. Posiadają ogromną wiedzę, doświadczenie i profesjonalizm, a ich wysoka kultura i niesamowita skuteczność w prowadzonych działaniach sprawiły, że byłam przekonana że trafiłam na najlepszą firmą windykacyjną, na jaką tylko mogłam trafić. Dług jaki chciałam odzyskać może nie był duży, bo wynosił 35 000 zł, ale Kancelaria Ultimatum zaangażowała się w moją sprawę i zrobiła wszystko, aby mi pomóc, co zakończyło się pełnym sukcesem. Chciałabym bardzo podziękować za wszystko i zdecydowanie wystawiam pozytywną rekomendację dla tego biura.

    • Jadwiga
      3 lata temu

      Kancelaria Ultimatum jest godna polecenia ponieważ podejmują konkretne i skuteczne działania windykacyjne, które przyspieszają proces odzyskiwania należności od zadłużonych osób. Dzięki ich poczynaniom szybko odzyskałam swoje pieniądze za co jestem bardzo wdzięczna. Na bieżąco cały czas byłam informowana o postępach w mojej sprawie windykacyjnej, co pozwoliło mi uniknąć zbędnych stresów, co w takich sytuacjach jest niezwykle cenne. Kancelaria Ultimatum zajęła się wszystkimi aspektami mojej sprawy, od początku do końca, a ostatecznie udało się odzyskać całą kwotę, którą dłużnik mi był winien. Z całego serca polecam i serdecznie pozdrawiam wszystkie osoby, które mnie obsługiwały.

    • Wanda
      3 lata temu

      Trafiłam tu z polecenia znajomego, który wyszedł z naprawdę beznadziejnej sytuacji, pech chciał, że znalazłam się w podobnej i potrzebowałam pomocy windykacyjnej w najlepszym wydaniu. Kancelaria Ultimatum wiele zmieniła w moim życiu i pomogła mi je poskładać na nowo za co jestem mega wdzięczna. Od A do Z zajęli się sprawą począwszy od kompletacji dokumentacji począwszy przez reprezentacją mojej osoby w sądzie skończywszy na finalnym rozliczeniu dłużnika. Profesjonaliści z którym aż chce się współpracować. Polecam w stu procentach Kancelarię Ultimatum każdemu kto chce szybko odzyskać swoje pieniądze.

    • Urszula
      3 lata temu

      Moja sytuacja była beznadziejna, jednak jak dobrze pamietam udało się ją rozwiązać w kilka tygodni, niestety samej bym tak szybko tego nie załatwia jak uczyniła to Kancelaria Ultimatum, która w ekspresowym tempie namierzyła dłużnika i praktycznie z dnia na dzień gagatka rozliczyła co do grosza doliczając jeszcze temu oszustowi finansowego odsetki za nieterminowe spłacenie zobowiązania finansowego. Spisała się Kancelaria Ultimatum znakomicie i chętnie będę polecała w przyszłości to biuro windykacyjne wszystkim moim znajomym, którzy znajdą się w podobnej sytuacji do mojej.

    • Eugenia
      3 lata temu

      Obsługa konkretna i ekspresowa. Doradca, na którego trafiłam był bardzo pomocny. Rozmowa przebiegla miło i otrzymałam ogrom konkretnych informacji, które były dla mnie przydatne żeby jak najszybciej odzyskać swoje pieniądze od nieszczęsnego dłużnika. Firma pozytywnie nastawiona, pomocna i chętna do współpracy. Ekspresowe załatwienie sprawy oraz miła i fachowa obsługa sprawiły, że teraz chętnie wystawiam dla Kancelarii Ultimatum pozytywną rekomendację.

    • Justyna
      3 lata temu

      Sprawna i rzetelna obsługa klienta ze strony Kancelarii Ultimatum potrafi sprostać oczekiwaniom nawet wymagających osób. Zdecydowanie polecam współpracę z tym biurem egzekwującym nalezności finanowe. Kancelari Ultimatum znana jest z wysokiej skuteczności swoich działań ponieważ na chwilę obecną jeszcze nie przytrafiło się żeby wspomiana firma choć raz nie poradziła sobie z odzuskaniem długu. U mnie sprawdzili się doskonale zarówno przy pierwszej jak i drugiej sprawie, obydwie zamknęli w niespełna miesiąc czasu, a to dowód na to, że znają się na rzeczy. Polecam firmę i serdecznie pozdrawiam osoby, które zajmowały się moją sprawą.

    • Elwira
      2 lata temu

      Dzięki błyskawicznej akcji ze strony Kancelarii Ultimatum, dłużnik uregulował całe zadłużenie w zaledwie dwóch tygodniach od przekazania sprawy. Tam, gdzie przez rok nie udało mi się osiągnąć porozumienia z dłużnikiem, Kancelaria Ultimatum osiągnęła pełną kwotę w zaledwie kilkanaście dni. Dodatkowo, biuro nałożyło na niego odsetki karnne za niezrealizowanie wcześniej ustalonego terminu rozliczenia, co przyniosło jeszcze lepsze rezultaty, niż się spodziewałam. Współpraca z Kancelarią Ultimatum była dla mnie czystą przyjemnością. Zdecydowanie polecam każdemu to biuro i przyznaję ocenę 5/5 za ich silne zaangażowanie w rozwiązanie sprawy.

    • Bernadetta
      2 lata temu

      Dzięki zdecydowanej i szybkiej interwencji Kancelarii Ultimatum udało się natychmiastowo odzyskać należność od dłużnika. Ich zaangażowanie i profesjonalizm zasługują na gorące polecenie. Perfekcyjnie znają się na wykonywanej przez siebie profesji, nie mając sobie równych w świecie firm windykacyjnych. Teraz, z perspektywy czasu, jestem pewna, że zwrócenie się do Kancelarii Ultimatum było absolutnie słuszną i trafną decyzją. W każdym aspekcie współpracy oceniam ją pozytywnie, a zapewniam, że nikt nie będzie zawiedziony skutecznością tego biura ds. odzyskiwania pieniędzy.

    • Jarosława
      2 lata temu

      W moim przypadku utrata nadziei na odzyskanie pieniędzy od dłużnika była już faktem, jednak prawnicy z Kancelarii Ultimatum nie tylko przywrócili mi wiarę, ale również skutecznie odzyskali całą kwotę zobowiązania finansowego, dosłownie do złotówki. Bardzo serdecznie polecam usługi Kancelarii Ultimatum każdej osobie, która znajduje się w podobnej sytuacji. Firma ta dostarcza nie tylko pełen profesjonalizm, ale także utrzymuje bardzo dobry kontakt z klientem, zapewniając, że zrobią wszystko, aby klient był w pełni zadowolony z współpracy.

      Miałam przyjemność skorzystać z ich wsparcia po raz pierwszy, i z całą pewnością, jeśli kiedykolwiek będę miała podobny problem, ponownie zwrócę się do Kancelarii Ultimatum z pełnym zaufaniem.

    • Roman z Kołobrzegu
      2 lata temu

      Współpracę z Kancelarią Ultimatum oceniam bardzo pozytywnie i gorąco polecam różnorodne usługi tej renomowanej firmy windykacyjnej każdej osobie, która znalazła się w podobnej sytuacji do mojej. Jestem przekonany, że nikt nie będzie zawiedziony kompetencjami pracowników tego biura. Ich działanie jest niezwykle błyskawiczne, co doskonale sprawdza się w praktyce. W moim przypadku sprawa została sfinalizowana w niespełna miesiąc, co zasługuje na szczególne wyróżnienie. Warto podkreślić, że dłużnik ukrywał się w Niemczech i nie posiadał meldunku w miejscu zamieszkania. Jednak dla Kancelarii Ultimatum nie stanowiło to żadnego problemu, a ich profesjonalizm pozwolił skutecznie motywować delikwenta do rozliczenia. Co więcej, sam dłużnik zwrócił się o numer mojego konta bankowego po zakończeniu sprawy. Pełen profesjonalizm oraz skuteczność zasługują na gromkie brawa i owacje na stojąco.

    • Mietek
      2 lata temu

      W Kancelarii Ultimatum pracują kompetentne osoby, które zasługują na gorące polecenie. Skorzystałem z ich pomocy wielokrotnie i nigdy się na nich nie zawiodłem. Zawsze podejmują się kompleksowego działania od A do Z, co sprawia, że nie mogę nie wyrazić swojej pełnej satysfakcji w pozytywnej opinii.

      Zakres ich działań jest niezwykle szeroki, a kompleksowe wsparcie obejmuje wszystkie aspekty związane z odzyskiwaniem pieniędzy – począwszy od kompletacji dokumentów, przez reprezentowanie mojej osoby przed sądem, aż po bezpośredni kontakt z dłużnikiem. Nie mam żadnych zastrzeżeń ani najmniejszych uwag co do metodyki działań, którą charakteryzuje się Kancelaria Ultimatum. Moim zdaniem, nie mają sobie równych na arenie firm windykacyjnych w całym kraju.

    • Edward
      2 lata temu

      Profesjonaliści z Kancelarii Ultimatum są prawdziwymi ekspertami w swojej dziedzinie, co sprawia, że doskonale radzą sobie z rozliczaniem nawet najbardziej przebiegłych dłużników, którzy są z natury urodzonymi oszustami finansowymi, pozbawionymi sumienia. W moim przypadku pomoc ze strony tego biura okazała się nieoceniona. Od samego początku do końca procesu windykacyjnego, ci zawodowcy udzielali mi wsparcia, praktycznie przejmując na siebie wiele zadań i formalności. Dzięki nim zaoszczędziłem wiele czasu i uniknąłem stresu związanego z samodzielnym radzeniem sobie z trudnościami.

      Przyznaję ocenę 5/5 gwiazdek za doskonale zrealizowaną usługę oraz bardzo przyjazne podejście do mojej osoby. Nawiązanie współpracy z Kancelarią Ultimatum okazało się dla mnie trafnym wyborem, dlatego z pełnym przekonaniem polecam ich usługi wszystkim potrzebującym profesjonalnej pomocy w dziedzinie windykacji.

    • Zdzisiek
      2 lata temu

      Jestem niezwykle zadowolony zarówno z oferowanych usług przez Kancelarię Ultimatum, jak i z całej obsługi klienta, która zasługuje na szczególne uznanie. Kontakt był błyskawiczny i niezawodny – zdecydowanie na plus. Działają sprawnie, a każdy dłużnik zdaje sobie sprawę, że nie ma z nimi szans. Doświadczyłem tego osobiście, gdyż przez rok nie mogłem odzyskać ani złamanego grosza. Prawnikom z Kancelarii Ultimatum wystarczył jednak zaledwie jeden tydzień, aby skutecznie rozliczyć delikwenta. Polecam tych specjalistów wszystkim, którzy pragną szybko odzyskać środki finansowe od nieuczciwych osób prywatnych czy firm.

    • Wiesław
      2 lata temu

      Kancelaria Ultimatum to zespół wyjątkowych specjalistów, których profesjonalizm zaskoczył mnie pozytywnie podczas procesu odzyskiwania moich środków od dłużników. Ich skuteczność w tym zakresie jest niezaprzeczalna, co świadczy o ich doskonałej znajomości prawa i strategiach windykacyjnych.

      Niezwykle ważne dla mnie było uczucie pewności, że mogę całkowicie polegać na Kancelarii Ultimatum. Komunikacja telefoniczna była nie tylko skuteczna, ale także aktywnie inicjowana przez pracowników Kancelarii, którzy regularnie informowali mnie o postępach w procesie windykacyjnym. To dla mnie ogromna wartość, ponieważ czułem się zaangażowany i na bieżąco śledziłem każdy krok podejmowany w celu uregulowania sprawy.

      Współpraca z Kancelarią Ultimatum była nie tylko efektywna, ale także wyjątkowo profesjonalna. Wielokrotne telefony i regularne aktualizacje sprawiły, że czułem się kompleksowo obsłużony, a ich zaangażowanie w rozliczenie dłużnika było godne podziwu. Miałem pewność, że żaden dłużnik nie będzie miał szansy uniknąć odpowiedzialności.

      Z całą pewnością przyznaję Kancelarii Ultimatum maksymalną ocenę 5/5 gwiazdek. Ich usługi są nie tylko skuteczne, ale również wyróżniają się dbałością o klienta. Gorąco polecam Kancelarię Ultimatum każdej osobie, która poszukuje niezawodnego wsparcia w dochodzeniu swoich roszczeń.

    • Fabian
      2 lata temu

      Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Zawsze otrzymywałem klarowne informacje dotyczące postępów w odzyskiwaniu długu. Dzięki Kancelarii Ultimatum udało mi się odzyskać pieniądze, które wydawały się stracone. Ich determinacja i systematyczność sprawiły, że cały proces był mniej stresujący. Firma windykacyjna, z którą miałem do czynienia, wykazała się ogromnym profesjonalizmem i skutecznością w odzyskiwaniu długów. Ich podejście do klienta było rzetelne, a proces windykacji przebiegał sprawnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W pełni polecam ich usługi każdemu, kto potrzebuje pomocy w odzyskaniu pieniędzy.

    • Igor
      2 lata temu

      Jestem wdzięczny Kancelarii Ultimatum za profesjonalne podejście do mojej sprawy. Zawsze mogłem liczyć na ich wsparcie i doradztwo na każdym etapie procesu windykacyjnego. Jedną z najbardziej imponujących cech firmy windykacyjnej, z którą miałem styczność, była ich doskonała komunikacja i transparentność w działaniach. Regularnie informowali mnie o postępach w procesie odzyskiwania długu i zawsze byli dostępni, aby odpowiedzieć na moje pytania. To sprawiło, że cały proces był mniej stresujący i bardziej przewidywalny. Bardzo solidna firma odzyskująca długi. Ich zespół składający się z doświadczonych profesjonalistów potrafi skutecznie radzić sobie z różnymi przypadkami zadłużenia.

    • Klaudiusz
      2 lata temu

      Kancelaria Ultimatum potrafiła znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach. Ich elastyczność i kreatywność w podejściu do problemów zasługują na uznanie. Pomimo trudności związanych z windykacją długu, firma wykazała się dużą empatią i zrozumieniem dla mojej sytuacji. Zawsze starali się znaleźć rozwiązanie, które byłoby korzystne zarówno dla mnie, jak i dla dłużnika. Ich podejście ludzkie sprawiło, że czułem się zaopiekowany i wsparciem w trudnym czasie. Przyjemnie zaskoczony elastycznością tej firmy. Zawsze byli gotowi dostosować swoje podejście do moich indywidualnych potrzeb. To firma, która naprawdę potrafią odzyskać pieniądze. Zaufałem im, i nie zawiodłem się. Gorąco polecam każdemu, kto ma problemy z dłużnikami.

    • Emilian
      2 lata temu

      Zaufałem Kancelarii Ultimatum i nie zawiodłem się. Ich skuteczność w windykacji oraz dbałość o dobro klienta są cechami, które wyróżniają tę firmę na rynku. Firma windykacyjna, z którą współpracowałem, wykazała się doskonałą znajomością rynku i skutecznymi strategiami windykacyjnymi. Potrafili skutecznie negocjować z dłużnikami i stosować różnorodne techniki windykacyjne, co przyczyniło się do szybkiego i efektywnego odzyskania długu. Ich podejście do klienta sprawia, że czujesz się naprawdę ważny. Otrzymałem kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu odzyskiwania długu. Firma ta potrafiła poradzić sobie z naprawdę trudnym przypadkiem długu. Ich wytrwałość i profesjonalizm zasługują na uznanie.

    • Kamil
      2 lata temu

      Dzięki usługom Kancelarii Ultimatum udało nam się odzyskać należności w sposób szybki i bezproblemowy. Bardzo polecamy ich usługi. Doceniam podejście długoterminowe firmy windykacyjnej, która nie tylko skupia się na szybkim odzyskaniu długu, ale także dba o budowanie trwałych relacji z klientami. Ich zaangażowanie w długoterminowy sukces i satysfakcję klienta sprawia, że chciałbym ponownie skorzystać z ich usług w przyszłości. Zdecydowanie najbardziej profesjonalna firma odzyskująca długi, z jaką miałem do czynienia. Polecam każdemu, kto potrzebuje skutecznej pomocy w tym zakresie. Firma ta potrafiła odzyskać pieniądze nawet w sytuacji, która wydawała się beznadziejna. To naprawdę doświadczony zespół. Bardzo doceniam transparentność tej firmy. Zawsze wiedziałem, na jakim etapie jest proces odzyskiwania długu i co się aktualnie dzieje.

    • Łucjan
      2 lata temu

      Kancelaria Ultimatum to profesjonalna firma windykacyjna, która wykazała się doskonałym zrozumieniem naszych potrzeb i skuteczną obsługą procesów windykacyjnych. Firma windykacyjna, z którą miałem przyjemność współpracować, wykazała się dużą elastycznością i umiejętnością dostosowania się do moich indywidualnych potrzeb. Zrozumieli moją sytuację i zaproponowali rozwiązania, które były dla mnie wygodne i skuteczne. To dowodzi ich profesjonalizmu i zaangażowania w klienta. Wielki szacunek dla tego zespołu za ich skuteczność w odzyskiwaniu długów. Działają sprawnie i z pełnym zaangażowaniem. Odpowiedzialność, skuteczność, i jasna komunikacja – to cechy, które wyróżniają tę firmę od innych na rynku odzyskiwania długów. Do tej firmy trafiłem z polecenia, i teraz sam chętnie ją polecam. Bezproblemowe odzyskiwanie długów i fachowa obsługa.

    • Olgierd
      2 lata temu

      Polecam Kancelarię Ultimatum wszystkim, którzy potrzebują pomocy w odzyskaniu swoich należności. To firma, na której można polegać, a efekty ich działań mówią same za siebie. Doświadczona i profesjonalna obsługa klienta to jedna z głównych zalet firmy windykacyjnej, z którą miałem do czynienia. Zawsze byli uprzejmi, pomocni i gotowi odpowiedzieć na moje pytania. Ich zaangażowanie w zapewnienie mi najlepszej obsługi sprawiło, że czułem się ważny jako klient. Wspaniałe podejście do klienta. Firma ta nie tylko odzyskuje długi, ale także stawia na budowanie trwałych relacji z klientem. Polecam tę firmę wszystkim przedsiębiorcom. Skuteczne odzyskiwanie długów to klucz do utrzymania stabilności finansowej. Bardzo profesjonalna firma, której zaufałem w kwestii odzyskiwania długu. Nie zawiodłem się, a moje finanse wróciły na właściwe tory

    • Dawid
      2 lata temu

      Kancelaria Ultimatum dba nie tylko o interesy swoich klientów, ale także o ich dobre imię. Ich profesjonalne podejście i wysoka kultura pracy zasługują na uznanie. Jednym z najważniejszych aspektów współpracy z firmą windykacyjną jest bezpieczeństwo danych. Cieszę się, że firma, z którą współpracowałem, dbała o ochronę moich danych osobowych i zachowywała pełną poufność w kwestiach związanych z moją sprawą. To sprawiło, że czułem się pewnie i komfortowo podczas całego procesu. Znalezienie takiej firmy odzyskującej długi to prawdziwy skarb. Działają sprawnie, są transparentni, i co najważniejsze – osiągają rezultaty. Nigdy nie sądziłem, że firma odzyskująca długi może być tak efektywna. W moim przypadku rezultaty były szybkie i satysfakcjonujące.

    • Eligiusz
      2 lata temu

      Personel Kancelarii Ultimatum jest nie tylko kompetentny, ale także wykazuje się doskonałym podejściem do klienta. Zawsze służą pomocą i tłumaczą każdy krok procesu windykacyjnego. Jeden z największych atutów firmy windykacyjnej, z którą miałem styczność, to transparentne zasady współpracy. Od samego początku jasno określili warunki i opłaty związane z usługami windykacyjnymi, co pozwoliło mi uniknąć nieporozumień i niepotrzebnego stresu. Pozytywnie zaskoczony elastycznością tej firmy. Zawsze potrafili dostosować swoje działania do zmieniającej się sytuacji. W moim przypadku firma ta pokazała, że nawet najtrudniejsze długi można odzyskać. Jestem im ogromnie wdzięczny za ich zaangażowanie. Zdecydowanie najskuteczniejsza firma odzyskująca długi, z jaką miałem do czynienia. Szybko i sprawnie rozwiązali mój problem finansowy.

    • Eugeniusz
      1 rok temu

      Firma wykazała się profesjonalizmem i skutecznością. Dzięki ich pomocy udało mi się odzyskać zaległe płatności, które były mi winne od dłuższego czasu. Szybko odzyskali moje pieniądze, a komunikacja z nimi była bardzo dobra. Dzięki ich zaangażowaniu cała sprawa zakończyła się sukcesem. Zdecydowanie polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje pomocy w sprawach windykacyjnych.

    • Stefan
      1 rok temu

      Kancelaria Ultimatum pomogła mi odzyskać zaległe płatności, które były mi winne przez dłuższy czas. Działy szybko i skutecznie, a cały proces przebiegł bezproblemowo. Byłem na bieżąco informowany o postępach, co dawało mi poczucie komfortu. Dzięki ich profesjonalizmowi udało mi się odzyskać pieniądze w krótkim czasie. Zdecydowanie polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje pomocy w odzyskaniu długów.

    • Zygmunt
      1 rok temu

      Zdecydowałem się skorzystać z usług tej firmy, bo miałem problem z odzyskaniem długów od kontrahenta. Okazało się, że ich podejście do sprawy jest bardzo profesjonalne i konkretne. Dzięki ich pomocy odzyskałem pieniądze w krótkim czasie. Jestem w pełni zadowolony z efektów ich pracy. Firma windykacyjna okazała się bardzo skuteczna w odzyskiwaniu należności. Proces był szybki, a komunikacja z pracownikami bardzo profesjonalna. Dzięki nim udało mi się rozwiązać trudną sytuację finansową. Zdecydowanie polecam ich usługi każdemu, kto potrzebuje pomocy w tej dziedzinie.

    • Leszek
      1 rok temu

      Współpraca z tą firmą była czystą przyjemnością. Szybko zrozumieli moją sytuację i zaproponowali konkretne rozwiązania. Ich działania były skuteczne, a kontakt z nimi był bezproblemowy. Zdecydowanie polecam ich usługi wszystkim, którzy szukają pomocy w sprawach windykacyjnych. Firma wykazała się ogromnym profesjonalizmem i zaangażowaniem w mojej sprawie. Od początku do końca byłem informowany o każdym etapie procesu windykacyjnego. Efekty ich pracy były błyskawiczne, a ja mogłem odzyskać należności, które już uznałem za stracone. Z pewnością skorzystam z ich usług ponownie.

    • Bogdan
      1 rok temu

      Usługi tej firmy windykacyjnej przerosły moje oczekiwania. Dzięki ich pomocy udało mi się odzyskać należności, które wydawały się niemożliwe do odzyskania. Cały proces przebiegł szybko i bez zbędnych komplikacji. Jestem bardzo zadowolony z efektywności ich działań. Z pełnym przekonaniem mogę polecić tę firmę. Szybko podjęli działania i zaczęli skutecznie odzyskiwać moje należności. Ich podejście do klienta było profesjonalne, a komunikacja jasna i bezpośrednia. Na pewno skorzystam z ich usług w przyszłości.

    • Antoni
      1 rok temu

      Z usług tej firmy skorzystałem, gdy miałem problem z nieuczciwym kontrahentem. Bardzo doceniam ich profesjonalizm i zaangażowanie w rozwiązanie mojej sprawy. Działali szybko, skutecznie i bez zbędnej biurokracji. Dzięki nim odzyskałem swoje pieniądze. Współpraca z tą firmą była bardzo udana. Dzięki ich interwencji udało mi się odzyskać należności w krótkim czasie, a ja poczułem się pewniej w kwestiach prawnych. Firma działa rzetelnie, a jej pracownicy są kompetentni. Gorąco polecam!

    • Paweł
      1 rok temu

      Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy windykacyjnej. Ich działania były szybkie, skuteczne i profesjonalne. Pomogli mi odzyskać zaległe płatności, które już dawno uznałem za stracone. Na pewno skorzystam z ich pomocy w przyszłości. Firma windykacyjna wykazała się dużym profesjonalizmem w mojej sprawie. Wszystko przebiegło sprawnie i zgodnie z planem, a proces odzyskiwania długu nie był stresujący. Dzięki ich pomocy szybko odzyskałem zaległe płatności. Bardzo polecam ich usługi.

    • Zygmunt
      1 rok temu

      Pieniądze odzyskane bez zbędnych komplikacji. Nie lubię się kłócić i walczyć o swoje, dlatego cieszę się, że mogłem przekazać sprawę profesjonalistom. Firma windykacyjna zajęła się wszystkim i rozwiązała problem szybciej, niż się spodziewałem. Polecam każdemu, kto chce uniknąć stresu.

    • Stefan
      1 rok temu

      Dłużnik wreszcie zrozumiał powagę sytuacji. Przez lata ignorował moje prośby o spłatę, ale po interwencji windykacji szybko zmienił zdanie. Teraz już wiem, że profesjonalne podejście robi różnicę. W końcu mam swoje pieniądze z powrotem!

    • Eugeniusz
      1 rok temu

      Dług odzyskany nawet z zagranicy! Dłużnik wyjechał za granicę i myślałem, że to koniec mojej szansy na odzyskanie pieniędzy. Okazało się, że firma ma międzynarodowe kontakty i skutecznie doprowadziła do spłaty. To było niesamowite!

    • Jacek
      1 rok temu

      Wszystko odbyło się legalnie i kulturalnie. Bałem się, że windykacja będzie oznaczać agresję i nieprzyjemne sytuacje. Nic bardziej mylnego – firma działała profesjonalnie i zgodnie z prawem, a dłużnik po prostu nie miał innego wyjścia, jak spłacić zobowiązanie. Jestem bardzo zadowolony z ich usług.

    • Wojciech
      1 rok temu

      Byłem sceptyczny, ale efekty mnie zaskoczyły. Nie wierzyłem, że ktoś może skutecznie zmusić dłużnika do spłaty po tylu latach. A jednak – firma zrobiła to szybko i sprawnie. Teraz wiem, że nie warto odpuszczać.

    • Dariusz
      1 rok temu

      Windykacja pomogła uratować moją firmę. Gdyby nie odzyskane długi, musiałbym zamknąć działalność. Firma windykacyjna pomogła mi odzyskać pieniądze i ustabilizować sytuację finansową. Dzięki nim mogę dalej prowadzić swój biznes.

    • Czesław
      1 rok temu

      Dłużnik nagle „znalazł pieniądze”. Przez lata twierdził, że nie ma środków na spłatę. Wystarczyło jedno pismo od profesjonalnej firmy, żeby nagle zmienił zdanie. To najlepszy dowód na skuteczność tej firmy!

    • Grzegorz
      1 rok temu

      Wszystko odbyło się bezkonfliktowo. Firma windykacyjna działała w taki sposób, że uniknęliśmy jakichkolwiek kłótni z dłużnikiem. Po prostu otrzymał wezwanie do zapłaty i po krótkiej negocjacji wszystko zostało uregulowane. Bardzo profesjonalna obsługa!

    • Adam
      1 rok temu

      Moje doświadczenia z tą firmą są bardzo pozytywne. Kancelaria Ultimatum podjęła się odzyskania długu od klienta, który wcześniej ignorował wszelkie próby kontaktu. Działania były prowadzone w sposób profesjonalny i z dużą dyskrecją, co pozwoliło mi zachować dobre relacje biznesowe. Dzięki ich pomocy dłużnik zaczął spłacać zadłużenie w ratach, a cały proces był przejrzysty i dobrze zorganizowany. Czułem, że moje pieniądze są w dobrych rękach, a ja mogę skupić się na rozwoju firmy. Zdecydowanie polecam tę firmę wszystkim, którzy szukają skutecznej i rzetelnej windykacji.

    • Władysław
      12 miesięcy temu

      Dzięki wsparciu ze strony Kancelarii Ultimatum udało mi się odzyskać dług, który wydawał się niemożliwy do ściągnięcia. Dłużnik przez wiele miesięcy unikał płatności i kontaktu, ale firma podjęła skuteczne działania. Cały proces był prowadzony bardzo profesjonalnie, a ja byłem informowany o postępach. W końcu dłużnik zgodził się na spłatę zadłużenia w ratach. Dzięki temu nie musiałem angażować się osobiście ani wdawać się w spory. Polecam tę firmę wszystkim, którzy szukają rzetelnej i skutecznej pomocy.

    • Janusz
      12 miesięcy temu

      Współpraca z Kancelarią Ultimatum była dla mnie ogromnym wsparciem. Miałem problem z klientem, który zalegał z płatnościami od kilku miesięcy i nie odpowiadał na moje wezwania. Firma podjęła się windykacji i działała bardzo skutecznie, ale jednocześnie z wyczuciem. Dzięki ich działaniom dłużnik zaczął regulować swoje zobowiązania, a cały proces przebiegał sprawnie i bez zbędnego stresu z mojej strony. Regularne raporty oraz szybka reakcja na moje pytania sprawiły, że czułem się bezpiecznie i pewnie. Polecam tę firmę wszystkim, którzy potrzebują skutecznego i profesjonalnego wsparcia w odzyskiwaniu należności.

    • Piotr
      12 miesięcy temu

      Kancelaria Ultimatum wykazała się nie tylko wysoką skutecznością, ale również dużym profesjonalizmem i wyczuciem. Miałem obawy, czy windykacja nie zepsuje moich relacji z klientem, jednak ich podejście było tak taktownie dobrane, że udało się wypracować porozumienie korzystne dla obu stron. Dłużnik zaczął regularnie spłacać swoje zobowiązania, a ja otrzymałem pełne wsparcie i informacje na każdym etapie procesu. Cenię sobie ich transparentność i rzetelność, dzięki którym cała sprawa przebiegła bezproblemowo. Polecam tę firmę każdemu, kto chce odzyskać swoje pieniądze w sposób profesjonalny i bezkonfliktowy.

    • Marian
      11 miesięcy temu

      Kancelaria Ultimatum podjęła się odzyskania długu od klienta, który przez długi czas nie odpowiadał na żadne próby kontaktu. Dzięki ich staraniom udało się dotrzeć do niego, mimo że wielokrotnie zmieniał adresy i numery telefonów. Proces był prowadzony bardzo dyskretnie, co pozwoliło mi uniknąć niepotrzebnych napięć i konfliktów. Firma regularnie informowała mnie o postępach, dzięki czemu byłem spokojny i wiedziałem, czego się spodziewać. Po kilku tygodniach dłużnik zaczął spłacać zadłużenie w ratach. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i polecam tę firmę każdemu, kto potrzebuje skutecznej i profesjonalnej windykacji.

    • Marek
      11 miesięcy temu

      Miałem do czynienia z klientem, który długo unikał uregulowania swojego długu i wydawało się, że sprawa jest beznadziejna. Kancelaria Ultimatum, z którą współpracowałem, podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie. Przeanalizowali sytuację, przygotowali strategię i rozpoczęli działania, które szybko przyniosły efekty. Dzięki ich zaangażowaniu i doświadczeniu dłużnik w końcu podjął kontakt i zaproponował plan spłaty. Cały proces przebiegał transparentnie i w dobrej atmosferze. Dzięki temu nie tylko odzyskałem pieniądze, ale również zachowałem pozytywne relacje biznesowe. Gorąco polecam tę firmę!

    • Kazimierz
      11 miesięcy temu

      Zgłosiłem się do Kancelarii Ultimatum z polecenia znajomego i nie zawiodłem się. Miałem problem z dłużnikiem, który ignorował wszystkie moje próby odzyskania pieniędzy. Firma bardzo szybko i skutecznie podjęła działania, które przyniosły oczekiwane rezultaty. Dzięki ich interwencji dłużnik uregulował zaległości bez konieczności wchodzenia na drogę sądową. Cały proces był dla mnie bardzo wygodny, ponieważ firma zajmowała się wszystkim od początku do końca. Regularne raporty i kontakt z opiekunem sprawy dawały mi pewność, że pieniądze wrócą na moje konto. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc i na pewno skorzystam z ich usług ponownie, jeśli zajdzie taka potrzeba.

    • Ryszard
      10 miesięcy temu

      Moja historia wyglądała tak, że miałem problem z dłużnikiem, który celowo odwlekał spłatę i ignorował moje wezwania. Zdecydowałem się na wsparcie tej firmy windykacyjnej i to była najlepsza decyzja. Od początku działania były rzeczowe i dobrze zorganizowane. Kancelaria Ultimatum szybko zidentyfikowała, gdzie znajduje się dłużnik i skutecznie nawiązała kontakt. Po rozmowie z przedstawicielami firmy klient zaczął regularnie spłacać dług. Cały proces był prowadzony bardzo profesjonalnie i bez zbędnych emocji. W końcu odzyskałem swoje pieniądze i mogłem skupić się na prowadzeniu biznesu.

    • Wiesław
      10 miesięcy temu

      Dłużnik zgodził się na spłatę zadłużenia w ratach, co pozwoliło uniknąć kosztownych i długotrwałych postępowań sądowych. Przez cały czas byłem informowany o postępach, co dawało mi spokój i pewność. Jestem bardzo zadowolony z efektów współpracy i polecam tę firmę wszystkim, którzy potrzebują skutecznej pomocy w windykacji. Kancelaria Ultimatum wykazała się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem w moją sprawę. Miałem klienta, który unikał spłaty i ignorował moje wezwania. Firma windykacyjna podjęła skuteczne działania, które doprowadziły do zlokalizowania dłużnika i rozpoczęcia negocjacji.

    • Katarzyna
      10 miesięcy temu

      Kiedy trafiłam do Kancelarii Ultimatum, byłam już bliska rezygnacji z odzyskania długu. Dłużnik był znajomym rodziny i przez to cała sytuacja była dla mnie jeszcze trudniejsza. Chciałam rozwiązać sprawę kulturalnie i bez konfliktów. Zespół Kancelarii Ultimatum zrozumiał moją sytuację i podszedł do niej z ogromną empatią. Zaproponowali rozwiązania, które były delikatne, ale jednocześnie skuteczne. Dzięki ich mediacjom udało się wypracować ugodę. Dłużnik zaczął regularnie spłacać raty i tym razem naprawdę dotrzymał słowa. Cały proces był prowadzony tak, że nie czuję dziś żadnego żalu czy napięcia. To dla mnie ogromna ulga, bo odzyskałam pieniądze, a relacje rodzinne nie zostały zniszczone. Kancelaria Ultimatum dała mi poczucie bezpieczeństwa i wsparcia. Zawsze mogłam liczyć na kontakt i odpowiedzi na pytania. Czułam, że jestem traktowana poważnie i z szacunkiem. Dzięki nim odzyskałam zarówno pieniądze, jak i spokój ducha. To profesjonaliści, których warto polecać.

    • Piotr
      10 miesięcy temu

      Moje doświadczenie z Kancelarią Ultimatum było wyjątkowo pozytywne. Zgłosiłem się z problemem zaległych faktur od jednego klienta. Wcześniej próbowałem polubownie, ale bez skutku. Kiedy powierzyłem sprawę kancelarii, od razu poczułem, że nie jestem sam. Profesjonalizm pracowników był widoczny w każdym kontakcie. Zawsze odbierali telefony i cierpliwie tłumaczyli, co się dzieje. Dłużnik początkowo stawiał opór, ale kancelaria działała konsekwentnie. W końcu udało się go przekonać do spłaty. Dla mnie najważniejsze było to, że wszystko odbywało się w sposób transparentny. Nigdy nie miałem poczucia, że coś jest ukrywane. Ostatecznie odzyskałem całość należności. Byłem naprawdę pod wrażeniem szybkości i skuteczności działań. Czułem się traktowany indywidualnie, a nie jak kolejny klient z listy. To rzadkość w dzisiejszych czasach. Polecam każdemu, kto szuka profesjonalnej pomocy.

    • Urszula
      9 miesięcy temu

      Zdecydowałam się na Kancelarię Ultimatum po długich wahaniach. Bałam się, że windykacja to zawsze agresja i nieprzyjemne sytuacje. Na szczęście już pierwsza rozmowa rozwiała moje obawy. Pracownicy byli uprzejmi i spokojni. Dokładnie wyjaśnili, jakie działania zostaną podjęte. Wiedziałam, że wszystko odbywa się zgodnie z prawem. Największym sukcesem było to, że udało się wypracować ugodę z moim dłużnikiem. Była to osoba, z którą wcześniej miałam dobre relacje biznesowe, więc zależało mi na zachowaniu kultury. Kancelaria zadbała o to w 100%. Dłużnik podjął się spłaty w ratach i dotrzymał zobowiązań. Dzięki temu odzyskałam pieniądze, a jednocześnie nie zniszczyłam relacji. To pokazuje, że można działać skutecznie i z klasą. Cały zespół był pomocny i dostępny, gdy tylko miałam pytania. Dziś wiem, że dobrze zrobiłam, wybierając właśnie ich. Polecam każdemu przedsiębiorcy.

    • Jolanta
      9 miesięcy temu

      Kancelaria Ultimatum pomogła mi w sytuacji, która wydawała się beznadziejna. Jeden z moich klientów zniknął z rynku i przestał płacić. Myślałam, że już nigdy nie zobaczę tych pieniędzy. Zgłosiłam się do Kancelarii Ultimatum z nadzieją na choć częściowe odzyskanie długu. Zaskoczyło mnie, jak szybko znaleźli kontakt do dłużnika. Po kilku tygodniach udało się nawiązać rozmowę. Zespół prowadził sprawę bardzo sprawnie i uczciwie. Dłużnik zobowiązał się do spłaty w ratach, które faktycznie realizował. To dla mnie ogromna ulga, bo dzięki temu mogłam uregulować własne zobowiązania. Czułam wsparcie na każdym etapie. Nigdy nie zostałam zostawiona sama z problemem. Byłam traktowana z szacunkiem i zrozumieniem. Dzisiaj mogę powiedzieć, że dzięki nim odzyskałam spokój. Polecam ich każdemu, kto zmaga się z podobnymi problemami.

    • Marian Koszalin
      9 miesięcy temu

      Nigdy wcześniej nie korzystałem z usług windykacyjnych, więc nie wiedziałem, czego się spodziewać. Trafiłem na Kancelarię Ultimatum i od razu poczułem, że dobrze wybrałem. Moja sprawa dotyczyła dużej sumy, więc stawka była wysoka. Od początku zostałem potraktowany profesjonalnie i uczciwie. Pracownicy wyjaśnili mi, jakie są szanse i jakie mogą być trudności. Podobało mi się, że niczego nie ukrywali. Komunikacja była wzorowa – na bieżąco dostawałem informacje. Dłużnik początkowo stawiał opór, ale Kancelaria Ultimatum konsekwentnie prowadziła działania. W końcu udało się wypracować ugodę, która była korzystna dla obu stron. Dzięki temu odzyskałem pieniądze szybciej, niż się spodziewałem. Doceniam ich kulturę i takt w rozmowach. Nigdy nie czułem, że sytuacja wymknie się spod kontroli. To firma, której naprawdę można zaufać. Polecam każdemu przedsiębiorcy.

    • Marek
      8 miesięcy temu

      Zanim trafiłem do Kancelarii Ultimatum, miałem bardzo złe doświadczenia z inną firmą windykacyjną. Tam wszystko przeciągało się miesiącami i bez efektów. Dlatego byłem nieufny i nastawiony sceptycznie. Jednak już po pierwszej rozmowie z osobą reprezentującą Kancelarię Ultimatum wiedziałem, że będzie inaczej. Czułem profesjonalizm i zaangażowanie. Sprawa została potraktowana poważnie od samego początku. W krótkim czasie dłużnik otrzymał wezwania i zaczęły się negocjacje. To, co mnie zaskoczyło, to skuteczność połączona z kulturą. Nie było żadnych nieprzyjemnych sytuacji, które mogłyby zaszkodzić mojej reputacji. Cały proces był szybki i przejrzysty. W rezultacie wyegzekwowane zostały pieniądze od dłużnika, które już spisałem na straty. Byłem pod ogromnym wrażeniem jakości obsługi. Każdy telefon, każda rozmowa była prowadzona z pełnym profesjonalizmem. Dzięki nim odzyskałem nie tylko pieniądze, ale też wiarę w skuteczność takich usług. To kancelaria godna polecenia.

    • Alicja z Gdańska
      8 miesięcy temu

      Miałam duży problem z odzyskaniem należności od byłego kontrahenta. Przez długi czas byłam zbywana i ignorowana. Koleżanka doradziła mi, abym zgłosiła się do Kancelarii Ultimatum. Na początku byłam sceptyczna, bo myślałam, że takie sprawy zawsze ciągną się latami. Ku mojemu zdziwieniu kancelaria szybko zorganizowała wszystkie dokumenty i zaczęła działać. Regularnie informowali mnie o postępach, co dawało mi poczucie bezpieczeństwa. Dłużnik w końcu zgodził się na rozmowę i ustalił harmonogram spłat. To było dla mnie ogromne zaskoczenie, bo wcześniej udawał, że problem nie istnieje. Dzięki ich zaangażowaniu udało się odzyskać całą kwotę. Najbardziej doceniam to, że traktowali mnie z empatią. Zawsze mogłam zadzwonić i zapytać, jeśli czegoś nie rozumiałam. Czułam się naprawdę zaopiekowana. Cała współpraca przebiegła sprawnie i bez stresu. Teraz wiem, że warto zaufać specjalistom.

    • Sławek
      8 miesięcy temu

      Polecam Kancelarię Ultimatum za to, że mi pomogła w nierównej walce jaką musiałem stoczyć z brokerem-oszustem. Wcześniej nigdy bym nie przypuszczałem , że ktoś może wykorzystać moje zaufanie w tak perfidny sposób – broker podszywał się pod renomowaną firmę i manipulował moimi danymi. Kiedy zorientowałem się, że pieniądze zniknęły, byłem w panice. Kancelaria Ultimatum przejęła sprawę i krok po kroku prześledziła wszystkie transakcje, ustalając dokładnie, gdzie trafiły środki. Po kilku tygodniach odzyskałem całą kwotę. Najbardziej imponowało mi, że Kancelaria Ultimatum nie tylko działała w moim imieniu, ale też edukowała mnie w zakresie bezpiecznych inwestycji i prawnych aspektów finansów. Dzięki nim odzyskałem pieniądze i pewność, że w razie problemu istnieje skuteczna pomoc. Daję 5 gwiazdek.

    • Waldek
      8 miesięcy temu

      Nie sądziłem, że ktoś może mnie oszukać, wykorzystując moje zaufanie do brokera specjalizującego się w inwestycjach w złoto i metale szlachetne. Straciłem znaczną część oszczędności, zanim zorientowałem się, że to oszust. Kancelaria Ultimatum przejęła sprawę i krok po kroku prześledziła wszystkie operacje finansowe. Dzięki ich działaniom odzyskałem środki, a dodatkowo otrzymałem wskazówki, jak zabezpieczać przyszłe inwestycje. Najbardziej podobała mi się ich wytrwałość i zaangażowanie w trudnych sytuacjach. To nie była zwykła windykacja, ale pełna analiza i wsparcie, które naprawdę pomogły. Szczerze polecam tych fachowców od odzyskiwania długów.

    • Jarek z Kalisza
      7 miesięcy temu

      Mój przypadek był nietypowy – broker obiecywał inwestycje w egzotyczne rynki wschodnie, a w rzeczywistości środki przepływały przez anonimowe konta. Byłem sfrustrowany i nie wierzyłem, że cokolwiek da się odzyskać. Kancelaria Ultimatum podeszła do sprawy z ogromnym profesjonalizmem, przeanalizowała wszystkie transakcje i przygotowała strategię odzyskania pieniędzy. Ostatecznie odzyskałem wszystko po niespełna miesiącu. Dodatkowo KANCELARIA ULTIMATUM doradziła, jak unikać podobnych oszustw w przyszłości. Dzięki nim zyskałem nie tylko pieniądze, ale i pewność, że profesjonalna pomoc naprawdę działa. Nigdy nie spotkałem tak skutecznego i skrupulatnego zespołu windykacyjnego.

    • Robert
      7 miesięcy temu

      Pseudo-broker, któremu zaufałem, zaczął wykręcać się od kontaktu, twierdząc, że moja inwestycja jest zamrożona przez regulacje zagraniczne. Gdy zorientowałem się, że środki zniknęły, byłem w panice. Kancelaria Ultimatum nie tylko przeprowadziła windykację, ale też odkryła, że broker używał fikcyjnych firm-rezydentów w kilku krajach. Dzięki nim odzyskałem większość pieniędzy, a dodatkowo otrzymałem praktyczne porady, jak weryfikować przyszłych brokerów. To było jak gra detektywistyczna, a zespół Kancelarii Ultimatum wykazał się cierpliwością i ogromną wiedzą. Dzięki ich pracy odzyskałem nie tylko pieniądze, ale i poczucie bezpieczeństwa finansowego.

    • Włodek
      7 miesięcy temu

      Nie sądziłem, że odzyskanie pieniędzy od brokera, który używał fałszywych kont i zmieniał dane co kilka dni, jest możliwe. Kancelaria Ultimatum okazała się niesamowicie skuteczna – krok po kroku namierzyli wszystkie przepływy finansowe. Czułem się jak w thrillerze finansowym, bo każdy dzień przynosił nowe informacje o tym, jak broker próbował zmylić system. Po dwóch miesiącach odzyskałem wszystkie środki, a dodatkowo otrzymałem wskazówki, jak formalnie zgłosić brokera do organów ścigania. Dzięki nim poczułem, że nawet najbardziej sprytni oszuści nie są nie do pokonania. Ich determinacja i profesjonalizm były imponujące. POLECAM

    • Mariusz
      7 miesięcy temu

      Padłem ofiarą brokera, który obiecywał inwestycje w sztukę cyfrową i tokeny NFT. Na początku wszystko wyglądało profesjonalnie, aż do momentu, gdy zniknęły moje środki. Kancelaria Ultimatum przejęła sprawę i wkrótce okazało się, że oszust wykorzystywał dziury w systemach płatniczych. Ich zespół monitorował wszystkie konta i skrupulatnie przygotował plan odzyskania pieniędzy. Po miesiącu część środków wróciła na moje konto, a kolejne tygodnie przyniosły pełny sukces. Najbardziej podobało mi się, że Kancelaria Ultimatum nie tylko działała, ale też tłumaczyła mi wszystkie zawiłości procesu, żebym sam mógł unikać podobnych pułapek w przyszłości. To było stresujące doświadczenie, ale zakończone pełnym zwycięstwem.

    • Michał
      6 miesięcy temu

      Broker, któremu powierzyłem oszczędności, okazał się mistrzem wymyślnych kłamstw – twierdził, że moje pieniądze inwestuje w unikalny startup kosmiczny. Dopiero gdy kontakt się urwał, zorientowałem się, że padłem ofiarą oszusta. Kancelaria Ultimatum nie tylko odzyskała moje środki, ale też przeprowadziła dochodzenie, które ujawniło jego kolejne oszustwa. Byłem pod wrażeniem, jak precyzyjnie potrafili prześledzić każdy ruch i powiązać transakcje. Po kilku tygodniach pieniądze wróciły na moje konto, a ja poczułem ulgę, której nie da się opisać słowami. Dodatkowo KANCELARIA ULTIMATUM udzieliła mi porad, jak chronić się przed podobnymi brokerami. To była nie tylko windykacja, ale prawdziwa lekcja ostrożności i edukacja finansowa.

    • Stefan, Zarządzanie Nieruchomościami "Lokator"
      5 miesięcy temu

      W mojej pracy często spotykam się z dłużnikami czynszowymi, którzy unikają płacenia za wspólne media i eksploatację budynku. Praca z takimi osobami jest trudna i niewdzięczna. Odkąd nawiązaliśmy stałą współpracę z Kancelarią Ultimatum, nasze wskaźniki ściągalności należności drastycznie wzrosły. Kancelaria Ultimatum podchodzi do każdego dłużnika indywidualnie, analizując jego sytuację majątkową, co pozwala na dobranie odpowiednich narzędzi windykacyjnych. Są niezwykle skuteczni w mediacjach, co pozwala nam unikać eksmisji i spraw sądowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości usług świadczonych przez Kancelarię Ultimatum. Ich obecność w procesie windykacyjnym dyscyplinuje mieszkańców i pokazuje, że wspólnota dba o swoje interesy. Profesjonalizm, rzetelność i terminowość to cechy, które najlepiej opisują zespół Kancelarii Ultimatum. Polecam ich usługi wszystkim zarządcom i spółdzielniom mieszkaniowym. To partner, który realnie wspiera zarządzanie finansami nieruchomości.

    • Robert, warsztat samochodowy
      5 miesięcy temu

      Miałem problem z odzyskaniem pieniędzy od klienta, który zlecił naprawę silnika, a potem odebrał auto i „zapomniał” zapłacić, po czym zmienił numer telefonu. Myślałem, że jestem na straconej pozycji. Znajomy mechanik podpowiedział mi, żebym odezwał się do Kancelarii Ultimatum. I to był strzał w dziesiątkę. Ludzie z Kancelarii Ultimatum odnaleźli gościa w kilka dni. Ich determinacja była niesamowita. Pokazali dłużnikowi, że nie odpuszczą i że sprawa trafi do sądu z wszystkimi kosztami, jeśli natychmiast nie ureguluje długu. Pod wpływem argumentów przedstawionych przez Kancelarię Ultimatum, dłużnik przelał całą kwotę jeszcze tego samego dnia. Jestem pod wielkim wrażeniem tego, jak działają. Bez zbędnego gadania, konkretnie i do bólu skutecznie. Współpraca z Kancelarią Ultimatum to czysta przyjemność, o ile oczywiście nie jest się dłużnikiem. Polecam każdemu fachowcowi, który został oszukany przez nieuczciwego klienta.

    • Magdalena z Gdańska
      4 miesiące temu

      Chciałabym wyrazić swoją ogromną wdzięczność dla całego zespołu Kancelarii Ultimatum za pomoc w odzyskaniu pieniędzy od nieuczciwego pożyczkobiorcy. To, co wyróżnia tę firmę, to nie tylko skuteczność, ale przede wszystkim wysoka kultura osobista pracowników. W branży windykacyjnej łatwo o stereotypy, ale Kancelaria Ultimatum całkowicie im zaprzecza. Działają z klasą, profesjonalnie i zgodnie z najwyższymi standardami. Od momentu pierwszej rozmowy czułam, że moja sprawa jest w dobrych rękach. Przedstawiciele Kancelarii Ultimatum byli zawsze dostępni pod telefonem, cierpliwie odpowiadali na moje pytania i rozwiewali wątpliwości. Proces windykacji był przeprowadzony sprawnie i bez zbędnych komplikacji. Dzięki zaangażowaniu Kancelarii Ultimatum udało się uniknąć długiej i kosztownej drogi sądowej, co było dla mnie kluczowe. To firma godna polecenia każdemu, kto ceni sobie czas, pieniądze i profesjonalne podejście do trudnych tematów finansowych.

    • Renata, biuro rachunkowe – Podkarpacie
      4 miesiące temu

      W imieniu naszych klientów kilkukrotnie współpracowaliśmy z Kancelarią Ultimatum przy trudnych sprawach windykacyjnych. Każda z nich była prowadzona rzetelnie i z pełnym poszanowaniem przepisów. Kancelaria Ultimatum wykazała się dużą wiedzą prawną oraz doświadczeniem praktycznym. Efekty działań były bardzo satysfakcjonujące, a nasi klienci docenili profesjonalizm i skuteczność. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy Kancelarię Ultimatum jako solidnego partnera.

    • Katarzyna – księgowa z Łodzi
      4 miesiące temu

      Zgłosiłam się do Kancelarii Ultimatum w imieniu mojego klienta, który od wielu miesięcy próbował odzyskać pieniądze od byłego wspólnika. Sama zajmuję się finansami, ale windykacja to zupełnie inna dziedzina. Kancelaria Ultimatum wykazała się ogromną wiedzą i skutecznością. Wszystko odbyło się zgodnie z procedurami, a komunikacja była na najwyższym poziomie. Dzięki nim sprawa została rozwiązana szybciej, niż się spodziewaliśmy. Polecam ich każdemu, kto szuka rzetelnej i uczciwej firmy windykacyjnej.

    • Piotr, właściciel hurtowni spożywczej
      4 miesiące temu

      Moja współpraca z Kancelarią Ultimatum trwa już ponad rok i muszę przyznać, że to był strzał w dziesiątkę. W handlu hurtowym zawsze znajdzie się ktoś, kto chce kredytować się kosztem dostawcy. Zanim trafiłem pod skrzydła Kancelarii Ultimatum, traciłem mnóstwo czasu na samodzielne windykacje, co odrywało mnie od pracy. Teraz po prostu przekazuję sprawę do Kancelarii Ultimatum i mam pewność, że zostanie ona poprowadzona wzorcowo. Ich skuteczność w ściąganiu należności od trudnych firm jest imponująca. Potrafią znaleźć rozwiązanie tam, gdzie inni rozkładają ręce. Bardzo cenię sobie transparentność działań Kancelarii Ultimatum – system raportowania jest jasny, a prowizje uczciwe. To partner biznesowy, na którym można polegać w najtrudniejszych momentach. Dzięki nim mój portfel wierzytelności jest pod stałą kontrolą, a dłużnicy wiedzą, że z Kancelarią Ultimatum nie ma żartów. Zdecydowanie polecam każdemu dyrektorowi finansowemu i właścicielowi firmy.

    • Adam, programista
      4 miesiące temu

      Jako wolny strzelec często spotykam się z sytuacją, gdzie po oddaniu projektu klient „zapomina” o fakturze. Zwykle chodzi o mniejsze kwoty, ale tym razem zlecenie było duże, a agencja, dla której pracowałem, zaczęła mnie zbywać. Czułem, że jestem traktowany lekceważąco, bo nie mam za sobą sztabu prawników. Wtedy nawiązałem kontakt z Kancelarią Ultimatum. To, co mi się najbardziej spodobało, to fakt, że potraktowali moją sprawę z takim samym zaangażowaniem, jakby chodziło o milionowe długi. Dzięki Kancelarii Ultimatum agencja szybko zrozumiała, że nie jestem sam i że nie odpuszczę. Pieniądze pojawiły się na koncie w ciągu tygodnia od pierwszego kontaktu Kancelarii Ultimatum z dłużnikiem. Profesjonalizm, świetny kontakt i przede wszystkim ogromna skuteczność. Teraz wiem, że w razie jakichkolwiek problemów z płatnościami, mam po swojej stronie potężnego sojusznika. Kancelaria Ultimatum to gwarancja, że Twoja praca zostanie opłacona. Polecam wszystkim grafikom, programistom i innym twórcom!

    • Michał, branża e-commerce – Łódź
      3 miesiące temu

      Prowadząc sprzedaż online, spotykamy się z różnymi problemami płatniczymi. Kancelaria Ultimatum pomogła nam uporządkować zaległe należności i wdrożyć skuteczne działania windykacyjne. Największą zaletą była elastyczność oraz dopasowanie strategii do specyfiki e-commerce. Dzięki współpracy poprawiliśmy ściągalność należności i ograniczyliśmy straty. Kancelaria Ultimatum to partner, który rozumie nowoczesny biznes.

    • Bartosz
      2 miesiące temu

      Kancelaria Ultimatum przejęła moją sprawę w momencie, gdy byłem już bliski rezygnacji. Dłużnik od miesięcy unikał kontaktu, ignorował wezwania i twierdził, że „nie ma żadnych zobowiązań”. Zespół kancelarii od początku działał bardzo profesjonalnie — ustalili aktualne dane, przygotowali strategię i konsekwentnie ją realizowali. Otrzymywałem regularne raporty, a każda rozmowa była spokojna i merytoryczna. Po kilku tygodniach dłużnik zaczął współpracować, a niedługo później cała kwota wróciła na moje konto. To firma, która naprawdę potrafi działać skutecznie, nawet w trudnych przypadkach.

    • Izabela
      2 miesiące temu

      Pełne wsparcie i zaangażowanie. Moja sprawa była dla mnie bardzo stresująca, bo dotyczyła osoby, z którą kiedyś współpracowałam i nie chciałam konfliktu. Kancelaria Ultimatum podeszła do tematu z ogromnym wyczuciem — działali stanowczo, ale jednocześnie delikatnie, bez niepotrzebnej eskalacji. Wyjaśnili mi wszystkie możliwości, przedstawili plan działania i zapewnili, że zrobią wszystko, aby sprawę rozwiązać spokojnie. Dłużnik, który wcześniej ignorował moje prośby, zaczął odpowiadać już po pierwszym kontakcie kancelarii. Cały proces przebiegł sprawnie, a ja odzyskałam pieniądze bez niszczenia relacji. To dla mnie ogromna wartość.

    • Hurtownia MaxTrade
      1 miesiąc temu

      Profesjonalne podejście do spraw firmowych. Prowadzę firmę handlową i niestety czasem trafiają się klienci, którzy nie traktują płatności poważnie. Jeden z nich zalegał mi sporą kwotę i mimo wielu prób kontaktu nie reagował. Kancelaria Ultimatum przejęła sprawę i od razu poczułem różnicę — działali szybko, zdecydowanie i bardzo profesjonalnie. Ustalili wszystkie potrzebne dane, przygotowali dokumenty i konsekwentnie egzekwowali należność. Dłużnik, który wcześniej był „niedostępny”, nagle zaczął odpowiadać. Po kilku tygodniach pieniądze wróciły na konto firmy. To zespół, który naprawdę zna się na swojej pracy.

    • Sebastian
      1 miesiąc temu

      Od pierwszego kontaktu wiedziałem, że trafiłem na ludzi, którzy traktują swoją pracę poważnie. Kancelaria Ultimatum nie obiecywała cudów, ale przedstawiła realne możliwości i konkretne działania. Każdy etap był dla mnie jasny — wiedziałem, co się dzieje, dlaczego i jakie są kolejne kroki. Dłużnik próbował przeciągać sprawę, składał puste deklaracje i liczył, że w końcu odpuszczę. Tymczasem kancelaria konsekwentnie prowadziła działania, aż w końcu udało się odzyskać całą kwotę. To firma, która naprawdę dba o przejrzystość i komfort klienta.

    • Adrian, K-Media Agency
      4 tygodnie temu

      Współpraca z Kancelarią Ultimatum to czysta przyjemność biznesowa. Skuteczni, terminowi i zawsze dostępni. Nie wyobrażam sobie już prowadzenia firmy bez ich wsparcia. To prawdziwi eksperci w swojej dziedzinie. Jako właściciel agencji marketingowej regularnie wystawiam faktury za usługi, które bywają opłacane z dużym opóźnieniem lub wcale. Kancelaria Ultimatum jest moim stałym partnerem w odzyskiwaniu należności już od dwóch lat i nigdy mnie nie zawiodła. Szczególnie doceniam to, że podejście do każdej sprawy jest indywidualne — nie ma tutaj szablonowych działań, tylko przemyślana strategia dostosowana do konkretnego przypadku. Jeden z moich klientów, firma z branży e-commerce, przez wiele miesięcy zwlekała z zapłatą faktury na kwotę ponad 12 000 zł, tłumacząc się problemami finansowymi. Kancelaria Ultimatum przeprowadziła negocjacje w taki sposób, że klient sam zaproponował spłatę w ratach i wywiązał się z tego zobowiązania w całości. Takie podejście do sprawy naprawdę robi wrażenie i buduje zaufanie. Polecam Kancelarię Ultimatum każdemu, kto chce odzyskać swoje pieniądze bez zbędnego stresu.

    • Marta
      2 tygodnie temu

      Odzyskałam pieniądze po trzech latach bezskutecznych prób. Nie wierzyłam, że to jeszcze możliwe, ale Kancelaria Ultimatum udowodniła mi, że się myliłam. Jestem im niezmiernie wdzięczna za pomoc i zaangażowanie. To firma, która naprawdę zmienia życie swoich klientów. Przez trzy lata próbowałam odzyskać pieniądze od byłego wspólnika, który wyprowadził z naszej spółki znaczną sumę i zniknął. Korzystałam z różnych firm windykacyjnych, konsultowałam się z prawnikami, ale wszyscy mówili, że szanse są minimalne. Gdy trafiłam do Kancelarii Ultimatum, podeszli do sprawy zupełnie inaczej — dokładnie przeanalizowali dokumentację, zaproponowali konkretną strategię i od razu zabrali się do pracy. Cały proces był dla mnie bardzo stresujący, ale konsultantka, która prowadziła moją sprawę, była przy mnie na każdym etapie — wyjaśniała, uspokajała i motywowała. Po sześciu miesiącach odzyskałam znaczną część należności, co w mojej sytuacji było absolutnym sukcesem. Dziś polecam Kancelarię Ultimatum każdej osobie, która straciła nadzieję na odzyskanie swoich pieniędzy — warto spróbować, bo ta firma potrafi zdziałać cuda.

    • Firma NovaTech
      2 tygodnie temu

      W moim przypadku sprawa była bardzo skomplikowana — dotyczyła kilku umów, różnych terminów i dłużnika, który twierdził, że „wszystko jest uregulowane”, choć dokumenty mówiły coś zupełnie innego. Kancelaria Ultimatum przeanalizowała całość bardzo dokładnie, uporządkowała dokumenty i przygotowała strategię działania. Byłem pod wrażeniem ich cierpliwości i dokładności — niczego nie pomijali, wszystko było dopracowane. Dłużnik próbował jeszcze przeciągać sprawę, ale kancelaria nie dała się zbyć i konsekwentnie prowadziła działania. Ostatecznie odzyskałem całą należność wraz z odsetkami. To zespół, który naprawdę zna się na swojej pracy i potrafi działać w trudnych warunkach.

    • Ewa
      4 dni temu

      Moja sprawa była wyjątkowo delikatna, bo dotyczyła osoby z rodziny. Nie chciałam konfliktu, ale jednocześnie nie mogłam dłużej czekać na zwrot pieniędzy, które były mi potrzebne. Kancelaria Ultimatum podeszła do tematu z ogromnym wyczuciem — wyjaśnili mi wszystkie możliwości, przedstawili plan działania i zapewnili, że zrobią wszystko, aby sprawę rozwiązać spokojnie. Dłużnik, który wcześniej ignorował moje prośby, zaczął odpowiadać już po pierwszym kontakcie kancelarii. Cały proces przebiegł bez napięć, a ja odzyskałam pieniądze bez poczucia, że „atakuję” bliską osobę. To zespół, który naprawdę rozumie ludzkie emocje i potrafi działać z klasą.

    Dodaj opinię

    Oceń firmę


    The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

  • Brak wpisów

    Niestety, nie znaleziono żadnych wpisów. Dostosuj kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie.