• Kancelaria Ultimatum opinie

  Kancelaria UltimatumKancelaria Ultimatum opinie

Opis
Adres
Mapa
Telefon
Email
Zdjęcia
Wideo
Facebook
Strona www
 • 125 Opinie o firmie “Kancelaria Ultimatum ⭐”

  • Marika79
   3 lata temu

   Bardzo dobry kontakt z panami którzy obsługiwali moją sprawę sprawia, że jak najbardziej jestem zadowolona z podejścia do klienta. Parking pod ich biurem powinien być większy to tak bym dała 5 gwiazdek, a że 5 minut szukałam wolnego miejsca to daję ocenę 4/5. Plus taki, że wszystko można zdalnie załatwić tzn. dokumenty wysłać, a nawet nie stronią od komunikacji mailowej czy też telefonicznej.

  • Prezes firmy Katowice
   3 lata temu

   Dług 25 000 zł odzyskany dokładnie w 23 dni i mówię tutaj o czasie od kiedy pierwszy raz skontaktowałem się z Kancelarią Ultimatum aż do momentu ujrzenia pieniędzy na swoim koncie bankowy. Śmiało mogę rekomendować usługi świadczone przez kancelarię.

  • Jeremiaszek88
   3 lata temu

   Dużym atutem tego biura jest to, że mają własne zaplecze i dysponują świetnymi prawnikami dzięki czemu cały proces odzyskiwania pieniędzy od zadłużonej osoby przebiega szybko a także skutecznie o czym mogłem się przekonać na własne oczy. Polecam firmę windykacyjną Kancelaria Ultimatum i dziękuję za wszystko co dla mnie zrobili.

  • Usatysfakcjonowana Magdalena
   3 lata temu

   W moim przypadku postępowanie trochę ciągnęło się ponieważ dłużnik zmył się z kraju i przebywa w Brazylii, ale dług był spory i Kancelaria Ultimatum bez najmniejszego problemu go odzyskała, więc jestem zadowolona z ich pracy i na pewno chętnie w przyszłości będę korzystać z ich usług.

  • Marek z Bobolic
   3 lata temu

   Mogę pochwalić się, że miałem przyjemność zlecić Kancelarii Ultimatum sprawę związaną z odzyskaniem należności finansowych i poradzili sobie iście perfekcyjnie z dłużnikiem. Dług został odzyskany szybo i w całości – dokładnie o taki finał sprawy mi chodziło. Dziękuję.

  • Agata
   3 lata temu

   Prawnicy z Kancelarii Ultimatum są mistrzami w swoim fachu i nie mają sobie równych. W moim przypadku wykazali się ogromnym sprytem i znajomością literatury prawa dzięki czemu umiejętnie podeszli dłużnika co w efekcie spowodowało to, że zaczął współpracować i szybko oddał pieniądze, które był mi winien. Jestem usatysfakcjonowana z wyboru kancelarii windykacyjnej i gdybym miała drugi raz wybierać to z pewnością ponownie zdecydowałabym się powierzyć sprawę Kancelarii Ultimatum. Należy się dla nich ocena 5/5 z plusem.

  • Marzanna
   3 lata temu

   Wzorowo Kancelaria Ultimatum wykonała powierzone im zadanie i sprostała w pełni moim oczekiwaniom jeśli chodzi o poziom świadczonych usług. Zajęli się dosłownie wszystkim i bardzo mi pomogli w działaniach związanych z odzyskaniem pieniędzy od zadłużonej osoby. Pokazali klasę i to, że dłużnik nie ma z nimi szansy. Zawodowcy dla których nie ma długu którego by nie odzyskali. Polecam i pozdrawiam.

  • Roland
   3 lata temu

   Największym atutem Kancelarii Ultimatum jest to, że są niezwykle skuteczni i jeszcze nie słyszałem żeby nie poradzili sobie z jakąś sprawą. U mnie dług był może niezbyt wysoki, bo gra toczyła się o kilkanaście tysięcy złotych, a mimo tego bardzo pracownicy z tego biura windykacyjnego zaangażowali się i krok po kroku realizowali zlecenie, aż po miesiącu dostałem bezpośrednio od dłużnika zwrot należności jaką był mi winien. Bardzo jestem wdzięczny za pomoc jaką otrzymałem od biura windykacyjnego Kancelaria Ultimatum. Polecam i zachęcam do skorzystania z ich pomocy prawnej przy walce z dłużnikiem.

  • Aleksandra
   3 lata temu

   Całe szczęście, że są jeszcze na świecie takie firmy jak Kancelaria Ultimatum, które na pierwszym miejscu stawiają zadowolenie klienta i dążą za wszelką cenę do celu. Podobało mi się to, że mogłam liczyć na raporty z wykonanych prac jakie realizowane były w tym biurze windykacyjnym dzięki czemu cały czas byłam na bieżąco i wiedziałam na jakim etapie jest postępowanie. Polecam Kancelarię Ultimatum nawet wymagającym osobom, a zapewniam w 100%, że nikt się na nich nie zawiedzie. Fachowcy jakich ze święcą w ręku szukać.

  • Fabian
   3 lata temu

   Sprawa zakończona sukcesem w bardzo krótkim czasie za sprawą efektywnych działań przeprowadzonych przez Kancelarię Ultimatum. Firma ma własny zespół prawników i wyszkolony dział windykacyjny dla którego jest tylko kwestią czasu kiedy odzyskają pieniądze. Profesjonalizm w dosłownym znaczeniu tego słowa. Cieszę się, że miałem możliwość współpracować z takimi ekspertami jak pracownicy Kancelarii Ultimatum. Jestem w pełni usatysfakcjonowany i chętnie polecę ich usługi każdemu kto chce odzyskać pieniądze od dłużnika.

  • Karina
   3 lata temu

   W moim przypadku Kancelaria Ultimatum nie pobrała ode mnie opłaty za weryfikację sprawy, a swoją dolę rozliczyli dopiero po zakończeniu sprawy w formie prowizji. Bardzo obeznana kancelaria windykacyjna dla której nie ma długu, którego by nie ściągnęli. Mają swoje patenty i niezliczone sposoby jak podejść i zmotywować dłużnika żeby szybko zwrócił pieniądze. Korzystałam w swoim życiu z wielu firm windykujących należności, ale bez dwóch zdań Kancelaria Ultimatum była najlepsza pod każdym względem.

  • Igor
   3 lata temu

   Oceniam w 100% pozytywnie Kancelarię Ultimatum. Jestem pełen podziwu z jaką skutecznością potrafią ściągać długi. Całkowity brak kosztów startowych to niepodważalny atut w tym biurze windykacyjnym i bardzo uczciwe zachowanie z ich strony ponieważ wiele osób nie stać na fachową pomoc prawną przy tego typu sprawach, a tutaj nie trzeba mieć pieniędzy – rozliczenie jest tylko i wyłącznie wtedy kiedy dług zostanie ściągnięty z dłużnika i dopiero wtedy Kancelaria Ultimatum pobiera znikomy procent od wygranej sprawy, więc czegóż można chcieć więcej jak tutaj dostaje się zarówno profesjonalnie wykonaną usługę, która idzie w parze z korzystnym modelem rozliczeniowym. POLECAM

  • Arleta
   3 lata temu

   Specjaliści ds. windykacji należności z biura Kancelarii Ultimatum stanęli na wysokości i odzyskali dług, który był praktycznie nie do ściągnięcia. Wykazali się znajomością prawa i umiejętnym podejściem do dłużnika dzięki czemu skutecznie zmotywowali delikwenta do zwrotu pieniędzy. Gdyby nie Kancelaria Ultimatum nie wiem co by ze mną było ponieważ dłużnik wpakował mnie w problemy finansowe z których wyciągnęli mnie prawnicy z tego biura windykacyjnego stąd też z największą przyjemnością mogę polecić tą firmą każdemu kto zmaga się z przebiegłym dłużnikiem, który zwleka z uregulowaniem należności.

  • Gabriel
   3 lata temu

   Mają smykałkę do wykonywanej przez siebie profesji i żaden dłużnik nie ma szans z Kancelarią Ultimatum. Raz zleciłem odzyskanie długu na kwotę 24000 zł i drugim razem mieli za zadanie pracownicy Kancelarii Ultimatum wyegzekwować od zadłużonej osoby 47000 zł. Jedna i druga sprawa została pozytywnie zakończona i w obu przypadkach ściągnęli pieniądze od dłużnika bez najmniejszego problemu za co bardzo dziękuję.

  • Damian
   3 lata temu

   Miałem okazję współpracować z Kancelarią Ultimatum i nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Doskonale są zorientowani na rynku windykacyjnym co usprawnia cały proces związany z dochodzeniem należności finansowych. Mają ogromne doświadczenie i cieszą się niemalże stu procentową skutecznością jeśli chodzi o windykowanie długów. Nie raz i nie dwa mi pomogli, dlatego wiem, że zawsze mogę na nich liczyć i gdy w przyszłości zajdzie takowa potrzeba to z pewnością zgłoszę się do Kancelarii Ultimatum wiedząc, że nikt mi lepiej nie pomoże. Polecam.

  • Weronika
   3 lata temu

   Po wielu różnych przebojach z dłużnikiem odzyskałam w końcu pieniądze, które mi się po prostu należały, a to wszystko dzięki Kancelarii Ultimatum, która znakomicie się spisała i zasługuje na słowa uznania. Polecam.

  • Cezary
   3 lata temu

   Profesjonalizm i szybka pomoc windykacyjna. Dziękuję Kancelarii Ultimatum za zaangażowanie i doprowadzenie mojej sprawy do końca. Dług na kwotę 23000 złotych został w 100% wyegzekwowany od dłużnika w czasie nieprzekraczającym czterech tygodni, więc jak by nie patrzeć jest to ogromny sukces.

  • Lucja
   3 lata temu

   Bardzo duży plus dla Kancelarii Ultimatum za zaangażowanie się w moją sprawę. Gdyby nie prawnicy z tego biura windykacyjnego to jestem pewna, że mogłam już nigdy z powrotem nie zobaczyć pieniędzy, które pożyczyłam osobie, która mi ich nie chciała oddać. Polecam firmę i na pewno gdy zajdzie takowa potrzeba w przyszłości to skorzystam ponownie z ich usług.

  • Ignacy
   3 lata temu

   Radzą sobie bardzo dobrze z długami za zaległe faktury o czym mogliśmy się przekonać w naszej firmie. Kancelaria Ultimatum sprawnie rozliczyła wszystkich naszych kontrahentów, którzy mieli nieuregulowane płatności za towar i dostawy. Dajemy ocenę 5/5 gwiazdek za szybkie działanie i wysoką skuteczność jeśli chodzi o działania windykacyjne.

  • Gabriela
   3 lata temu

   Mam pozytywne doświadczenia z tym biurem windykacyjnym. Kancelaria Ultimatum jest maksymalnie skuteczna w działaniach mających na celu odzyskanie należności finansowych. Wiedzą jak zabrać się nawet do skomplikowanych spraw i patrząc na ich rezultaty działań wygląda na to, że są bardzo skuteczni. Pomogli mi odzyskać 15 tyś. zł i udało się ściągnąć całą kwotę bez ingerencji sądu.

  • Ryszard
   3 lata temu

   Kancelaria Ultimatum odzyskuje pieniądze nie naruszając godności dłużnika. Wszystkie działania wykonują zgodnie z literaturą prawa, co pozwala zaoszczędzić nerwów. Zdecydowanie mogę stwierdzić, że reprezentują nowy wymiar egzekwowania należności tzn. zero szarpaniny, a za to dużo formalnie działają poprzez liczne korespondowanie z dłużnikiem uzyskując tym samym zamierzone efekty swoich poczynań w maksymalnie krótkim czasie. Polecam.

  • Ludwika
   3 lata temu

   Dzięki tym specjalistom od egzekwowania długów udało mi się odzyskać sporą kwotę pieniędzy za co niezmiernie jestem wdzięczna. Od początku aż po sam koniec bardzo profesjonalnie działa Kancelaria Ultimatum i można liczyć na pełną dyskrecje. Nie mam zastrzeżeń i jestem zadowolona z wykonanego zlecenia.

  • Bronisław
   3 lata temu

   Polecam to biuro windykacyjne ponieważ pracują tam bardzo doświadczone osoby znające się na wykonywanym przez siebie fachu, które potrafią skutecznie zmotywować dłużnika do jak najszybszego oddania pieniędzy. Odznacza się Kancelaria Ultimatum wysoką skutecznością w ściąganiu długów i wiedzą jak podejść każdą osobę do uregulowania należności. POLECAM

  • Regina
   3 lata temu

   Kancelaria Ultimatum to specjaliści z doświadczeniem. Udało się im uzyskać moje utracone pieniądze od klienta za towar, który pobrał z magazynu i nie chciał się rozliczyć. Bardzo polecam to biuro windykacyjne. Dzięki pomocy ze strony tej firmy udało mi się odzyskać 40 000 złotych za co dziękuję. Jestem zadowolona, że udało mi się trafić na taką rzetelną kancelarię windykacyjną.

  • Bogdan
   3 lata temu

   Wszystko poszło pozytywnie jeśli chodzi o odzyskanie długu przez to biuro. Kancelaria Ultimatum jest bardzo dobrą firmą windykacyjną, pomagającą odzyskać należne pieniądze od dłużnika w bardzo szybkim czasie. Zdecydowanie polecam!

  • Mirosława
   3 lata temu

   Miałam przyjemność korzystać z usług Kancelarii Ultimatum wielokrotnie i za każdym razem czułam, że powierzyłam sprawę odpowiednim ludziom. Minimum formalności, maksimum skuteczności. Gdyby było więcej takich firm na rynku to świat byłby lepszy a dłużnicy by nie oszukiwali. Dziękuję za każdy odzyskany dług. Oceniam pozytywnie firmę i na pewno będę w przyszłości korzystać z oferowanych usług w tym biurze windykacyjnym.

  • Edward
   3 lata temu

   Dług na kwotę 37 000 zł odzyskany w przeciągu miesiąca, dlatego muszę oznajmić, że Kancelaria Ultimatum to świetna firma i trzeba przyznać, że mają bardzo dobre podejście do zleceniodawców – wszystko tłumaczą i omawiają żeby każdy ich klient wiedział na jakim etapie jest postepowanie windykacyjne i jakie są możliwości działania. Pozdrawiam.

  • Edyta
   3 lata temu

   Dzięki Kancelarii Ultimatum udało mi się odzyskać od mojego dłużnika ponad 70 tysięcy złotych. Kontakt szybki i bezproblemowy na każdym etapie trwania współpracy. Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Kancelarię Ultimatum. Tam gdzie inne firmy windykacyjne rozkładają ręce mówiąc, że się nie da tam Kancelaria Ultimatum przechodzi do działania i zawsze osiąga zamierzony cel. Polecam!

  • Włodzimierz
   3 lata temu

   Od początku 2021 roku miałem przyjemność korzystać kilka razy z usług Kancelarii Ultimatum i jestem zadowolony jeśli chodzi o współpracę z tym biurem windykacyjnym. Obowiązuje w tej firmie brak opłaty początkowej, jedynie rozliczenie odbywa się na zasadzie % od wygranej sprawy, co stanowi ogromny atut, bo nie każdy ma wolne środki w takiej sytuacji jak to było np. w moim przypadku. Skuteczność działań prawników pracujących dla Kancelarii Ultimatum jest na bardzo wysokim poziomie. Polecam w 100% to biuro odzyskujące pieniądze.

  • Bożena
   3 lata temu

   Rzetelność, zaufanie, profesjonalizm, zaangażowanie i błyskawiczne wykonywanie oferowanych usług – moim zdaniem tych pięć fraz wystarczy żeby podsumować moją współpracę z Kancelarią Ultimatum. Stanowczo POLECAM! To biuro windykacyjne jest godnym sprzymierzeńcem przy egzekwowaniu należności finansowych. Zawsze prezentuje niesamowicie wysoki standard świadczonych przez nich usług.

  • Robert
   3 lata temu

   Kancelaria Ultimatum zajmowała się moją sprawą, nie pobrali jakiejkolwiek opłaty wstępnej, kontakt od samego początku był iście wzorowy – zarówno telefoniczny jak i mailowy. Pomogli mi wyjść na prostą z dokumentacją. Tam gdzie inne firmy windykacyjne mówiły mi, że nie ma co się bawić w takie beznadziejne sprawy to Kancelaria Ultimatum nie marnując czasu wnikliwie zweryfikowała wszystkie papiery, a następnie zabrali się do windykowania należności. Cały dług 58000 zł został odzyskany w miesiąc, więc duży sukces. Jest to najlepsze biuro egzekwujące należności w całej Polsce.

  • Aleksandra
   3 lata temu

   Porady prawne w Kancelarii Ultimatum są na bardzo wysokim poziomie – udzielane w dogodny sposób, z dbałością o dobro klienta i godnym podziwu profesjonalizmie, a błyskawiczny kontakt, ekspresowe i skuteczne działania windykacyjne jakie oferowane są przez to biuro sprawiają, że nie pozostaje mi nic innego jak polecić świadczone tutaj usługi. Reasumując Kancelaria Ultimatum jest dokładnie tym czego szukałam od dawna. Dług w 100% został odzyskany za co bardzo dziękuję. Pozdrawiam gorąco pracowników z tej firmy.

  • Julian
   3 lata temu

   Wszystko przebiegło sprawnie, szybko i przede wszystkim konkretnie za co bardzo dziękuję! Mają w Kancelarii Ultimatum świetne podejście do klienta o czym mogłem się przekonać podczas współpracy z tym biurem. Obsługa klienta miła i pomocna. Jest to firma windykacyjna godna uwagi zasługująca na maksymalnie pozytywną ocenę. POLECAM !!!

  • Alicja
   3 lata temu

   Całkowity brak opłaty wstępnej to dla mnie duży plus w tej firmie, jedynie prowizją od wyegzekwowanej kwoty jest wynagrodzeniem dla Kancelarii Ultimatum, więc mają maksymalnie uczciwe warunki współpracy i do tego można liczyć na ekspresowe tempo załatwiania spraw – profesjonalnie i skutecznie, wieloletnie działania z tym biurem windykacyjnym były wyłącznie pozytywne. Zawsze pełna profeska!

  • Maciej
   3 lata temu

   Szybko, sprawnie i skutecznie, wszelkie doświadczenia z tą kancelarią windykacyjne były wyłącznie pozytywne w przeciwieństwie do nieudolnej i bardzo niekompetentnej konkurencji. Kancelaria Ultimatum bez najmniejszej zwłoki czasowej odzyskała moje pieniądze od dłużnika wraz z odsetkami, więc ocena 5/5 gwiazdek będzie adekwatna do jakości świadczonych usług przez to biuro odzyskujące należności finansowe.

  • Iwona
   3 lata temu

   Świetna kancelaria windykacyjna! W Kancelarii Ultimatum porady prawne są udzielane na najwyższym poziomie w przystępny sposób, z troską o dobro klienta i godnym podziwu zaangażowaniem. Można liczyć na łatwy kontakt z ich pracownikami, szybką i skuteczną konsultację telefoniczną lub mailową praktycznie 7 dni w tygodniu. Profesjonalizm w każdym calu.

  • Paweł
   3 lata temu

   Kancelaria Ultimatum prezentuje profesjonalne podejście, fachową pomoc i wsparcie na każdym etapie trwania współpracy. W moim przypadku 5 na 6 postępowań zakończyło się szczęśliwie i wierzę, że z szóstym długiem, który jest jeszcze w toku będzie tak samo. Polecam i na pewno jeszcze skorzystam w przyszłości z pomocy tego biura windykacyjnego.

  • Halina
   2 lata temu

   Jestem bardzo zadowolona jeśli chodzi o współpracę z Kancelarią Ultimatum ponieważ nie musiałam mieć pieniędzy na start a zajęli się mną jak normalnym klientem. Umowa jest klarowna i zasady działania pod każdym względem zrozumiałe. W 100% polecam to biuro windykacyjne.

  • Stanisława
   2 lata temu

   Kancelaria Ultimatum ciesząca się pozytywnymi opiniami oprócz windykacji długów również specjalizuje się w odnajdywaniu dłużników oraz weryfikacji ich stanu majątkowego, sprawnie sprawdzają księgi wieczyste i nic się przed nimi nie ukryje. Zleciłam im odzyskanie 20 tys. zł i poradzili sobie bez najmniejszego problemu.

  • Bożena
   2 lata temu

   Kancelaria Ultimatum to bardzo skuteczna firma windykacyjna działająca na terenie całego kraju. Jak będzie trzeba ponownie skorzystać z tego typu usług to na pewno wrócę do nich gdyż wielokrotnie mi pomagali z odzyskaniem pieniędzy i nigdy się na nich nie zawiodłam. Pozdrawiam.

  • Helena
   2 lata temu

   Pracują w dużym zespole prawniczym, dzięki czemu wszystkie sprawy przechodzą przez ich biuro z pozytywnym skutkiem. W Kancelarii Ultimatum obowiązuje brak kosztów wstępnych, a swoją niewielką prowizję pobierają dopiero po zakończeniu sprawy, więc firma na każdą kieszeń.

  • Irena
   2 lata temu

   Wszystko zgodnie z umową i ustaleniami przebiegło. Pieniądze od dłużnika po 3 tygodniach od zgłoszenia się do Kancelarii Ultimatum pojawiły się na moim koncie bankowym. Od samego początku wiedziałam, że można im zaufać i nie myliłam się. Polecam.

  • Urszula
   2 lata temu

   Szybko działają specjaliści z tej firmy na terenie całego kraju, dlatego warto korzystać z usług jakie oferuje Kancelaria Ultimatum. Wystarczy przesłać im dokumenty i prawnicy z tego biura windykacyjnego zajmą się resztą, a odzyskanie długu będzie jedynie kwestią czasu. Polecam.

  • Małgorzata
   2 lata temu

   U mnie sprawa z wygrana z dużym sukcesem. Dzięki Kancelarii Ultimatum nie musiałam długo czekać na odzyskanie pieniędzy przy czym sama na własną rękę próbowałam od roku wyegzekwować należność od dłużnika bez najmniejszego skutku, a oni poradzili sobie w zaledwie kilka tygodni, co jest najlepszym dowodem na to, że znają się na swoim fachu.

  • Helena
   2 lata temu

   Całe postępowanie trwało miesiąc czasu i wymagało ode mnie minimum zaangażowania gdyż wszystko za mnie robili pracownicy Kancelarii Ultimatum. Od samego początku aż po sam koniec pozytywnie oceniam tą firmę.

  • Bożena
   2 lata temu

   Korzystałam z usług Kancelarii Ultimatum 3 razy w ciągu ostatnich kilku lat i za każdym razem dług był odzyskany w 100% wraz z odsetkami. Żaden dłużnik nie ma szans z tym biurem windykacyjnym. POLECAM KANCELARIĘ ULTIMATUM

  • Stanisława
   2 lata temu

   Bardzo dobre biuro windykacyjne, które doskonale wie jak podejść każdego dłużnika. Powierzając sprawę Kancelarii Ultimatum ma się pewność, że poradzą sobie z każdym przypadkiem o czym mogłam się osobiście przekonać.

  • Jolanta
   2 lata temu

   Obsługa klienta bardzo miła i pomocna. Można liczyć na to, że osoby zajmujące się sprawą wszystko krok po kroku wytłumaczą i wskażą najlepszą drogę do odzyskania długu. Kancelaria Ultimatum jest na rynku prawie 20 lat, więc umie sobie poradzić nawet z problematycznymi dłużnikami. Zdecydowanie polecam skorzystać z ich usług.

  • Marianna
   2 lata temu

   Mają genialne podejście do realizacji powierzonych im zadań w Kancelarii Ultimatum stąd też współpraca z tą firmą to przyjemność w czystej postaci. Jest to firma, która zasługuje na maksymalnie pozytywną ocenę 5/5 gwiazdek. Oczywiście polecam!

  • Magdalena
   2 lata temu

   Rekomenduję usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum. Współpraca i skuteczność na najwyższym poziomie, podejście do sprawy bardzo profesjonalne, udzielanie rzetelnych i wyczerpujących informacji. Pełen profesjonalizm i wiedza a wszystko w przyjaznej atmosferze. Oceniam pozytywnie to biuro windykacyjne.

  • Monika
   2 lata temu

   Bardzo dobry kontakt z Kancelarią Ultimatum pozwolił mi śledzić przebieg postępowania windykacyjnego i cały czas wiedziałam na jakim etapie jest moja sprawa. Mogłam liczyć na pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do mojej osoby, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że trafiłam na odpowiednią firmę. POLECAM

  • Regina
   2 lata temu

   Kancelaria Ultimatum prezentuje niezwykle profesjonalne podejście do prowadzonej windykacji. Rzetelnie i precyzyjnie prowadzi sprawy legitymując się bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym. Koszty tańsze aniżeli u innych specjalistów w tej dziedzinie przy czym muszę zaznaczyć, że nie ma tutaj konieczności wpłacania zaliczki czy też innych opłat wstępnych tylko rozliczenie jest na zasadzie prowizji jak będzie wygrana sprawa, a jak dłużnik nie odda pieniędzy to nic nie trzeba płacić. Jestem zadowolona. Gorąco polecam tą firmę windykacyjną.

  • Lidia
   2 lata temu

   Chęć nawiązania współpracy z Kancelarią Ultimatum była jak najbardziej słuszną decyzją. Otrzymałam profesjonalną i przede wszystkim skuteczną pomoc windykacyjną, która okazała się być na wagę złota ponieważ usprawniła i przyspieszyła odzyskanie pieniędzy od osoby, która była mi winna całkiem pokaźną sumkę. Zdecydowanie polecam Kancelarię Ultimatum.

  • Czesława
   2 lata temu

   Nie sądziłam, że będę potrzebowała takich usług, ale sprawa dzięki pomocy ze strony Kancelarii Ultimatum została rozwiązana skutecznie i fachowo. Można liczyć w tej firmie na profesjonalne podejście do klienta, skuteczność i efektywność. Jestem bardzo zadowolona z usług, które pomogły mi odzyskać pieniądze od dłużnika. Polecam

  • Henryka
   2 lata temu

   Wszystko zostało załatwione sprawnie i profesjonalnie, a przede wszystkim skutecznie. Sprawa pozornie beznadziejna, której nikt inny nie chciał się podjąć. Po blisko pół roku użerania się z dłużnikiem sprawa załatwiona w dwa tygodnie przez Kancelarię Ultimatum. Wystarczyło odesłać umowę mailem, a resztę załatwiliśmy telefonicznie. Dużym plusem w tej firmie windykacyjnej jest jasna i zrozumiała umowa dotycząca współpracy, która bez wątpienia jest pod każdym względem uczciwa. Serdecznie polecam.

  • Władysława
   2 lata temu

   Dzięki odpowiednio przeprowadzonym działaniom przez Kancelarię Ultimatum odzyskałam swoje pieniądze. Profesjonalny sposób komunikacji z wierzycielem pomógł bardzo dużo przy realizacji zlecenia. Doceniam Kancelarię Ultimatum za bardzo dobry kontakt i realizację strategii odzyskiwania należności z ogromnym zaangażowaniem. Wysoka skuteczność to standard w tej firmie windykacyjnej. Nie mam uwag ani zastrzeżeń. Wszystko jak najbardziej okej.

  • Aleksandra
   2 lata temu

   Bardzo skuteczna firma odzyskująca długi. Mają w Kancelarii Ultimatum iście wzorowe podejście do prowadzenia negocjacji windykacyjnych. Sprawnie mobilizują wierzycieli do spłaty należnego zadłużenia i zawsze udaje się ich prawnikom osiągnąć zamierzony cel. U mnie bez trudu poradzili sobie ze ściągnięciem 70 000 zł od dłużnika, ale jestem pewna, że z większą kwotą też by nie było problemu. Polecam

  • Renata
   2 lata temu

   Wszystko zostało załatwione w Kancelarii Ultimatum tak jak być to powinno wykonane. Pieniądze wróciły na moje konto bankowe w niecałe 3 tygodnie od rozpoczęcia współpracy z tym biurem windykacyjnym, więc nie mogło wyjść lepiej niż wyszło. Nie mogę się do niczego przyczepić i z miłą chęcią polecam ofertę tej firmy wszystkim tym, którzy męczą się z dłużnikiem. Lepiej nie tracić czasu i już teraz skontaktować się z prawnikami reprezentującymi Kancelarię Ultimatum, a gwarantuję, że nikt nie zawiedzie się na ich skuteczności.

  • Wiesława
   2 lata temu

   Jak najbardziej polecam Kancelarię Ultimatum za zaangażowanie w sprawę i chęć pomocy mojej osobie. Odzyskali moje pieniądze i nie musiałam długo czekać na realizację powierzonego im przeze mnie zlecenia. Cały czas byłam na bieżąco informowana, co bardzo mi się podobałam, bo wiedziałam, że jest cały czas robione w kierunku rozliczenia dłużnika. Polecam firmę!

  • Joanna
   2 lata temu

   Wszyscy kontrahenci zalegający z opłatami za faktury zwrócili należności i teraz płacą regularnie. Polecam Kancelarię Ultimatum w imieniu całej naszej firmy i zapewniam, że nikt nie zawiedzie się na standardach jakie panują w tym biurze windykacyjnym, które zasługuje na pozytywną rekomendacje w pełnym znaczeniu tego słowa. Na pewno dalej będziemy korzystać z usług oferowanych przez Kancelarię Ultimatum ponieważ są najskuteczniejsi.

  • Katarzyna
   2 lata temu

   Zajmują się w tej firmie sprawami zarówno takimi gdzie chodzi o duże kwoty zadłużeń jak i te mniejsze z niemalże z wysoką skuteczności w swoich działaniach. Zlecałam Kancelarii Ultimatum do odzyskania należności na kwoty od kilku do kilkuset tysięcy złotych i zawsze bez najmniejszego trudu radzili sobie z realizacją powierzonych im zadań. Oceniam 10/10 to biuro windykacyjne.

  • Beata
   2 lata temu

   Pomogli wyjść naszej firmie na prostą bo była już na skraju bankructwa przez nieopłacane regularnie faktury, ale jak KANCELARIA ULTIMATUM zajęła się rozliczaniem naszych kontrahentów to płynność finansowa wróciła do satysfakcjonującego poziomu. Warto współpracować z ich prawnikami gdyż są najlepsi na rynku jeśli chodzi o firmy windykacyjne.

  • Agnieszka
   2 lata temu

   W Kancelarii Ultimatum całkowicie za darmo weryfikują sprawy windykacyjne, dlatego też nie trzeba posiadać zasobów finansowych aby móc skorzystać z ich wsparcia. Wystarczy zgłosić się i powiedzieć jaki mamy problem, a oni bezpłatnie przeanalizują zadłużenie i powiedzą co zrobić żeby ściągnąć pieniądze od dłużnika w maksymalnie krótkim czasie. Bardzo jestem zadowolona ze współpracy i pod każdym względem polecam ową firmę.

  • Dorota
   2 lata temu

   Oceniam pozytywnie Kancelarię Ultimatum i śmiało mogę im dać ocenę 5/5 gwiazdek za to, że są tacy skuteczni o czym mogłam się osobiście przekonać podczas współpracy z tymi specjalistami. Jak dla mnie nie ma drugiej takiej dobrej firmy windykacyjnej niż właśnie Kancelaria Ultimatum stąd też gdy w przyszłości ponowie będę miała problem z rozliczeniem się to z całą pewnością znowu skontaktuję się z ich biurem.

  • Alicja
   2 lata temu

   Bez cienia wątpliwości niepodważalnym atutem jakim się wyróżnia Kancelaria Ultimatum jest szybkość w działaniach windykacyjnych, a to w tej branży odgrywa kluczowe znaczenie. Bardzo mi pomogli z odzyskaniem środków finansowych od jednej z firm z którą współpracowałam i z perspektywy czasu wiem, że gdybym się nie zgłosiła do tego biura to do dnia dzisiejszego nie poradziłabym sobie z problemem jaki mi towarzyszył.

  • Wanda
   2 lata temu

   Prawnicy z tego biura windykacyjnego po tym jak się do nich zgłosiłam błyskawicznie zajęli się moją sprawą i ekspresowo odzyskali dług, więc nie pozostaje mi nic innego jak rekomendować wachlarz usług jakie oferuje Kancelaria Ultimatum. Zdecydowanie polecam metodykę ich działań i serdecznie pozdrawiam.

  • Urszula
   2 lata temu

   Usługa windykacyjna została profesjonalnie poprowadzona przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem i nie musiałam długo czekać na pieniądze. Absolutnie nie miałam jakichkolwiek danych dłużnika, a i tak specjaliści z Kancelarii Ultimatum znaleźli delikwenta i rozliczyli go co do złotówki. Polecam w 100%

  • Emanuel
   2 lata temu

   Rzetelna kancelaria w której otrzymałem pomoc jakiej oczekiwałem. Bardzo dobry kontakt z prowadzącymi moją sprawę sprawił, że cały czas byłem informowany na jakim obecnie etapie jest prowadzone postępowanie windykacyjne. Dzięki pomocy jaką uzyskałem w Kancelarii Ultimatum mogłem szybko odzyskać pieniądze bez zbędnych nerwów czy też przepychanek z zadłużoną osobo. Wszystkim niezedydowanym mogę w stu procentach polecić to biuro. Pełen profesjonalizm od początku aż po sam koniec współpracy. Pozdrawiam

  • Kajetan
   2 lata temu

   Bardzo polecam Kancelarię Ultimatum jako zadowolony zleceniodawca, który został obsłużony w najlepszy możliwy sposób. Jest to firma godna polecenia każdej osobie jak i też wszystkim firmom, które zmagają się w swoim biznesie z dłużnikami którzy nie rozliczają się na czas. Odzyskałem w koncu pieniądze a to wszystko nie udałoby się gdyby nie skuteczne działania ze strony tego biura windykacyjnego któremu z całego serca dziękuję za zaangażowanie się w moją sprawę.

  • Irmina
   2 lata temu

   Proces odzyskania należności przebiegł sprawnie, dlatego z ogromną przyjemnością rekomenduję Kancelarię Ultimatum każdej osobie, która chce szybko odzyskać swoje pieniądze. Kontakt z tym biurem jest możliwy na kilka sposobów i według mnie wszystko najlepiej zdalnie załatwić np. przez maila lub telefonicznie, co pozwala zaoszczędzić czas. Ja tylko podesłała m dokumenty Kancelarii Ultimatum mailowo, a oni już całą resztą się sami zajęli włącznie z kompletacją papierów związanych ze sprawą jak i kontaktem z zadłużoną osobą czyli we wszystkim mnie wyręczyli. Gorąco polecam.

  • Julita
   2 lata temu

   Spółka dłużnika zwlekała mi z płatnością od roku, ale dzięki tej firmie windykacyjnej odzyskałam swoje pieniądze. Dziękuję za zaangażowanie się w moją sprawę osobom z Kancelarii Ultimatum. Gdyby nie pomoc z ich strony to moja firma pewnie by musiała ogłosić bankructwo lub w co najwyżej zakredytować się przez sporą nierozliczoną fakturę. Teraz jak sytuacja się powtórzy z innym kontrahentem to nie będę marnowała czasu tylko od razu odwiedzę Kancelarię Ultimatum i zlecę im zajęcie się rozliczeniem długu. Jestem naprawdę mile zaskoczona jak sprawnie i bezproblemowo współpracowało mi się z tymi specami od długów. Oczywiście polecam!

  • Dagmara
   2 lata temu

   Rekomenduję usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum za pełen profesjonalizm i szybkość z jaką działają gdyż w 2 tygodnie od podpisania umowy ściągnęli dla mnie 70 000 zł o które nie mogłam się doprosić od przeszło dwóch lat. Zawodowy z którymi aż chce się współpracować. Zajęli się dosłownie wszystkim i wzięli na siebie cały ciężar zobowiązania związanego z egzekwowaniem środków od zadłużonej osoby. Daję ocenę 5/5 gwiazdek a gdybym mogła to dałabym nawet szóstą gwiazdek ponieważ jestem tak mocno zadowolona ze współpracy.

  • Wioleta
   2 lata temu

   Polecam firmę. Ściągnęli w moim imieniu kilkanaście tysięcy złotych od dłużnika, który był zwykłym oszustem finansowym i wykorzystał moją ufność pożyczając ode mnie sporo gotówki i myślał, że mu się upiecze i nie będzie musiał mi oddawać kasy. Kombinował z płatnościami, ale Kancelaria Ultimatum go docisnęła i w miesiąc spłacił całość zobowiązania finansowego. Działają w tym biurze szybko i co ważniejsze skutecznie, a to w tej branży najistotniejszy argument przy wyborze fachowców którzy mają zajmowaćsię egzekwowaniem pieniędzy od dłużnika. POLECAM

  • Matylda
   2 lata temu

   Bardzo dobry kontakt z firmą. Wszystko załatwili jak trzeba i nie mam absolutnie najmniejszych uwag ani zastrzeżeń co do współpracy z Kancelarią Ultimatum. Bardzo skutecznie działają i to dla mnie liczy się przede wszystkim ponieważ po zgłoszeniu się do tej firmy windykacyjnej nie musiałam długo czekać na rozpoczęcie działań mających na celu odzyskanie moich pieniędzy, więc ocena 5/5 będzie jak najbardziej zasadna. Krótko mówiąc Kancelaria Ultimatum to rzetelna firma uczciwie realizująca zlecenia i obsługuje zarówno firmy jak i osoby prywatne, więc każdy może się tutaj zgłosić.

  • Florian
   1 rok temu

   Serdecznie polecam Kancelarię Ultimatum. Po kontakcie z tymi specjalistami dowiedziałem się wszystkiego co potrzebowałem, aby wiedzieć czy moja sprawa kwalifikuje się do tego żeby zajęli się nią, co uczynili bez najmniejszego problemu. Do działań przeszli w tym samym dniu kiedy się odezwałem do nich i reszta poszła bardzo sprawnie. Dług w 100% został wyegzekwowany od zadłużonej osoby w niespełna miesiąc, więc bardzo jestem zadowolony z jakości świadczonych usług przez tych fachowców.

  • Remigiusz
   1 rok temu

   Dzięki tej firmie szybko otrzymałem swoje pieniądze od dłużnika. Moją sprawą panowie z tej kancelarii zajęli się profesjonalnie stąd też nie musiałem długo czekać na efekty ich działań. Podeszli indywidualnie oraz fachowo do realizacji zlecenia, co zaowocowało na dalszym etapie windykowania należności. Jak najbardziej polecam Kancelarię Ultimatum wszystkim tym, którzy nie mogą sobie poradzić na własną rękę z odzyskaniem należności finansowych od zadłużonej osoby lub najzwyczajniej nie mają czasu na zajmowanie się tego typu sprawami.

  • Szymon
   1 rok temu

   Rzeczowe i indywidualne podejście do klienta jest na porządki dziennym w Kancelarii Ultimatum. Pełen profesjonalizm na każdym etapie prowadzonego postępowania windykacyjnego. Moją sprawę rozwiązano bardzo szybko i przede wszystkim z pozytywnym jej zakończeniem. Mogę gorąco polecić tą firmę i zapewniam, że nikt nie zawiedzie się na wachlarzu usług jakie mają do zaoferowania osoby pracujące w tym biurze. Serdecznie polecam

  • Rajmund
   1 rok temu

   Zdecydowanie mogę polecić tą kancelarię jak ktoś nie może sobie sam poradzić z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika. Świetne i profesjonalne podejście do klienta oraz dbałość nawet o najmniejsze detale sprawia, że współpraca z tą firmą to pewna gwarancja zadowolenia. Powierzona przeze mnie sprawa została szybko rozwiązana i obyło się bez żadnych problemów po drodze. Mam tylko do siebie trochę pretensję, że tak długo zwlekałem z nawiązaniem współracy, bo gdybym szybciej odezwał się do Kancelarii Ultimatum to już dawno pieniądze byłyby na moim rachunku bankowym. POLECAM FIRMĘ

  • Damian
   1 rok temu

   Oceniam pozytywnie Kancelarię Ultimatum gdyż współpraca od początku do samego końca przebiegła sprawnie i bezproblemowo no i najważniejsze, że udało się odzyskać pieniążki od dłużnika w krótkim czasie, co bardzo mnie ucieszyło. Ciężkie sprawy to dla fachowców z tego biura windykacyjnego to bułka z masłem w dosłownym sensie tego znaczenia. Dzięki nim w bardzo szybkim czasie odzyskałem moje należności plus odsetki, które zostały naliczone dłużnikowi. Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera.

  • Ewa
   1 rok temu

   Ekspresowe załatwienie sprawy to najcenniejszy atut na jaki mogłam liczyć w Kancelarii Ultimatum. Miałam nóż na gardle i mi pomogli tak szybko jak to tylko było możliwe. Dzięki nim dłużnik nie uciekł za granicę, a pieniądze zostały błyskawicznie odzyskane. Dziękuję i polecam wszystkim osobom szukającym mopomocy. Z mojej strony Kancelaria Ultimatum opinie ma pozytywną na co zasłużyła swoimi skutecznymi i przemyślanymi działaniami windyjacyjnymi, które doprowadziły do ekspresowego rozliczenia zadłużonej osoby.

  • Irena
   1 rok temu

   Nie myślałam wcześniej, że odzyskanie moich pieniędzy może się okazać takie łatwe jak to miało miejsce po zgłoszeniu się do Kancelarii Ultimatum, która opinie ma bardzo dobre nie dlatego że działa w całym kraju od dwudziestu lat, ale dlatego, że osoby pracujące w tym biurze są skuteczne w swoich działaniach. Odpowiadają na każde pytanie, mają indywidualne podejście do klienta, a to w dzisiejszych czasach i zwłaszcza w tej branży jest na wagę złota. Nie warto tracić czasu na zastanawianie się tylko jak najszybciej zgłosić się do nich i przekazać im dokumentację, a bezpłatnie przeanalizują sprawę bez znaczenia na stopień jej złożoności. POLECAM KANCELARIĘ ULTIMATUM !!!

  • Małgosia
   1 rok temu

   Żadnych wstępnych opłat. Wszystko jasno i klarownie przedstawione – w tym także warunki współpracy i za to Kancelaria Ultimatum opinię ma ode mnie jak najbardziej pozytywną. Jeśli zależy komuś na ściągnięciu długu szybko i bez szarpania się z dłużnikiem to koniecznie warto się z nimi w tej sprawie skontaktować. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni tak jak i miało to miejsce w moim przypadku. Nie mogę złego słowa powiedzieć na obsługę mojej osoby. Wszystko zostało zrealizowane przez Kancelarię Ultimatum profesjonalnie i fachowo.

  • Helena
   1 rok temu

   Kancelaria Ultimatum to bez dwóch zdań najlepsza firma windykacyjna w całym kraju. Nie miałam złotówki, a zajeli się moją sprawą w najlepszy możliwy sposób i dopiero na koniec pobrali mały procent od wygranej sprawy. Dziękuję osobom z tego biura windykacyjnego za zaufanie i chęć pomocy. Zdecydowanie są skuteczni i nie marnują czasu.. Należności odzyskują bardzo szybko. Do tego przy mojej ostatniej sprawie wzięli niewielką prowizję, co mnie bardzo ucieszyło gdyż byłam totalnie spłukana przez dłużnika, który od roku pogrywał sobie ze mną. Opinia pozytywną. Kancelaria Ultimatum pokazała dłużnikowi kto karty rozdaje na rynku windykacyjnym.

  • Bożenka
   1 rok temu

   Rewelacyjne podejście do zleceniodawców bez znaczenia na miejscowość z której dzwonią. Ja dzwoniłam z drugiego końca kraju a i tak Kancelaria Ultimatum rozliczyła dłużnika szybciej niż lokalna firma z mojej miejscowości. Polecam każdemu kto ma problem z odzyskaniem pieniędzy, a na pewno nikt na Kancelarii Ultimatum nie zawiedzie się. Opinie mają bardzo dobre, a to najlepszy dowód na to, że przykładają się do swojej pracy. Mają ogromne doświadczenie i spore doświadczenie w egzekwowaniu nalezności finansowych zarówno od firm jak i osób prywatnych. Pełna profeska. Brak uwag czy też zastrzeżeń. Polecam i pozdrawiam.

  • Jola
   1 rok temu

   Kancelaria Ultimatum opinie ma pozytywne i średnią ocenę wysoką, bo naprawdę świetnie sobie radzą z rozliczaniem faktur, nawet tych przedawnionych – znają przeróżne patenty jak sobie poradzić z nawet najtrudniejszymi przypadkami. Szczerze polecam tych specjalistów każdemu kto szuka sprawdzonej firmy windykacyjnej, a na pewno nikt nie zawiedzie się na tych fachowcach. Mają spory wachlarz możliwości, dlatego z całą pewnością każdy znajdzie w tym biurze pomoc, która pozwoli na rozwiązanie wszelkich problemów związanych z rozliczeniem zadłużonej osoby. Nie dość, że są skuteczni to na dodatek działają szybko. Wszystko OK i śmiało można korzystać z ich usług.

  • Jola
   1 rok temu

   Jestem wdzięczny za pomoc w ściągnięciu pieniędzy od firmy w której kiedyś pracowałam. Profesjonalne, rzeczowe i fachowe podejście do tematu windykacji o jakim mogą pomarzyć firmy konkurencyjne. Klarowne zasady współpracy to jeden z wielu zalet tejże firmy windykacyjnej. Brak opłat wstępnych to kolejny plus. Nie jestem w stanie napisać złego słowa na omawianą Kancelarię Ultimatum i szczerze polecam jej usługi wszystkim osobom, które znalazły się w podobnej sytuacji do mojej.

  • Stanisława
   1 rok temu

   Należy się ogromny plus za cierpliwość ze strony pracowników Kancelarii Ultimatum ponieważ odpowiedzieli mi na wszystkie moje pytania na miejscu od ręki, a miałam trochę tematów wymagających wyjaśnienia. Znakomita i sprawdzona kancelaria windykacyjna. Poprowadzili moją sprawę do samego końca z pozytywnym finałem. Dziękuję i polecam wszystkim niezdecydowanym osobom Kancelarię Ultimatum i tym samym zapewniam, że nikt nie zawiedzie się na kompetencjach z ich strony.

  • Ewa
   1 rok temu

   Fachowi specjaliści z zakresu windykacji krajwowej i międzynarodowej. Jak mam dług to tylko dzwonię do Kancelarii Ultimatum i po problemie. Rekomenduję to biuro windyjkacyjne każdej osobie czy też firmie z całego serca ponieważ bardzo mi pomogli i Wam też mogą pomóc. Profesjonalna, rzeczowa i konkretna obsługa wszystkich klientów bez znaczenia na wysokość długu. Nie ma do czego się przyczepić. Trzeba wypróbować zakres możliwości jaki ma do zaoferowania Kancelaria Ultimatum.

  • Helena
   1 rok temu

   Bardzo fachowa kancelaria wierzytelności, kontakt mailowy bardzo dobry. Ważne że są skuteczni. W dwa tygodnie zmotywowali dłużnika żeby oddał cały dług gdzie ja prosiłam go od dwóch lat i nawet nie zwrócił mi złamanego grosza. Gdy ponownie będę mieć problem z rozliczeniem się z drugą osobą czy też firmą to z całą pewnością znowu zgłoszę się do Kancelarii Ultimatum ponieważ wiem, że nikt mi lepiej nie pomoże niż owi specjaliści od ściągania długów, którzy są bezkonkurencyjni.

  • Bożena
   1 rok temu

   Niezmiernie miłe i indywidualne podejście do wszystkich osób, które mają problem z dłużnikiem. Z usług Kancelarii Ultimatum korzystałam już kilka razy i za każdym razem nie mam nic negatywnego do zarzucenia tym fachowcom od egzekwowania należności finansowych. Działają szybko, nie trzeba wpłacać im zaliczki i najważniejsze, że wymagają minimum formalności, co znacząco ułatwia rozpoczęnie współpracy. Firma zasługuje na 5 gwiazdek z dużym plusem za zaangażowanie się w sprawy swoich klientów i chęć pomocy drugiej osobie w najlepszy możliwy sposób.

  • Wanda
   1 rok temu

   Mają w tej firmie wzorowe podejście do klienta, który tak naprawdę jest stroną poszkodowaną a trzeba umieć rozmawiać w tak delikatnych sprawach jak kwestie finansowe z czym sobie perfekcyjnie radzą w Kancelarii Ultimatum. Sama wiem jak było u mnie i dopiero oni pokazali mi światełko w tunelu. Myślałam, że sprawa jest przegrana, bo pół roku walczyłam bez efektu, a Kancelaria Ultimatum załatwiła sprawę w kilka tygodni. Dziękuję i na pewno wrócę jak znowu będzie taka potrzeba. Daję oczywiście 5 gwiazdek i polecam każdemu tych fachowców.

  • Andrzej
   1 rok temu

   Sprawnie sobie radzą z firmami oraz spółkami jak i osobami prywatnymi. Mi pomogli już kilka razy i za każdym razem mogłem liczyć na 100% profesjonalizmu i zaangażowania w sprawę. Kontakt bardzo dobry a nawet bym powiedział wzorowy. Mimo tego, że sprawa nie należała do najprostszych to mimo wszystko Kancelaria Ultimatum szybko i bezproblemowo poradziła sobie z odzyskaniem moich pienędzy. Jest to biuro windykacyjne, które jak najbardziej zasługuje na pozytywną rekomendacje. Pozdrawiam

  • Szymon
   12 miesięcy temu

   Po wielu bardzo złych doświadczeniach z firmami windykacyjnymi trafiłem na Kancelarię Ultimatum, gdzie odzyskałem wiarę w sens świadczenia tego typu usług. Świetny kontakt, rzetelne i indywidualne podejście sprawy, fachowe doradztwo oraz wysoka skuteczność utwierdziły mnie w przekonaniu, że są to najlepszi specjaliści jeśli chodzi o egzekwowanie środków finansowych od zadłużonych osób czy też firm. Absolutny brak prób naciągania klienta na koszty oraz rozpoczęcie działań bez konieczności wpłacania zaliczki czy innych opłat wstępnych sprawia, że Kancelaria Ultimatum jest niepodważalnym liderem na rynku firm windykacyjnych.

  • Rajmund
   11 miesięcy temu

   W Kancelarii Ultimatum pracują fachowcy którzy znają się na tym co robią. Wszystko przeprowadzone zostało w sposób profesjonalny i konkretny bez owijania w bawełnę. W tej firmie windykacyjnej potrafią dostosować konkretną usługę pod konkretny przypadek, dlatego klient się czuje doceniony i może liczyć na indywidualne podejście zarówno do jego osoby jak i całej sprawy. Korzystam z ich usług i jestem w pełni zadowoleny. Nie zawiodłem się z wyborem firmy do kompleksowej obsługi kwestii windykacyjnych i gdybym drugi raz miał wybierać to z całą pewnością ponownie postawiłbym na Kancelarię Ulimatum. Polecam

  • Damian
   11 miesięcy temu

   Niesamowita wiedza oraz umiejętność przekazania jej dla klienta to niepodważalny atut ze strony specjalistów pracujących w Kancelarii Ultimatum. Po rozmowie z ich prawnikami od razu człowiek wie w jakiej sytuacji się znajduję, jakie są opcje oraz co należy zrobić, aby dług został jak najszybciej rozliczony. Bardzo polecam fachowość z ich strony, która była naprawdę na najwyższym poziomie. Duży plus dla nich za szybkość w działaniach i to, że nie trzeba się fatygować do ich biura tylko sporo rzeczy można załatwić zdalnie.

  • Walenty
   11 miesięcy temu

   Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi oferowane przez Kancelarię Ultimatum. Profesjonalnie podeszli do ciężkiego tematu, a co najważniejsze skutecznie, dzięki czemu nie musiałem długo czekać na zwrot moich pieniędzy od dłużnika. Prawnicy reprezentujący Kancelarię Ultimatum od początku do samego końca wszystko ogarnęli za co jestem im niezmiernie wdzięczny. Jest to firma windykacyjna godna polecenia.

  • Heniek
   10 miesięcy temu

   Jestem zadowolony z Kancelarii Ultimatum, która nie ma sobie równych jeśli chodzi o odzyskiwanie pieniądzy od oszustów finansowych. Wiedzą jak podejść do każdego przypadku. Można liczyć na rzetelnie wykonaną usługę, która bez cienia wątpliwości sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Nie ważne czy dług jest na 10 tysięcy czy na 100 tysięcy złotych to warto się zgłosić do Kancelarii Ultimatum żeby nie tracić czasu, a oni już dale będą wiedzieć jak zabrać się do tematu.

  • Zbyszek
   10 miesięcy temu

   Dług opiewający na kwotę 75 000 zł został odzyskany przez Kancelarię Ultimatum w mgnieniu oka. Pełen profesjonalizm na każdym etapie prowadzonego postępowania windykacyjnego sprawił, że nie musiałem długo czekać na swoje pieniądze. Podobało mi się to, że nie musiałem wpłacać żadnych zaliczek tylko Kancelaria Ultimatum zabrała się do pracy natychmiast po przekazaniu jej dokumentów a rozliczenie było na zasadzie bardzo skromnej prowizji, więc mają niezmiernie uczciwe podejście do swoich zleceniodawców. Polecam i pozdawiam.

  • Jurek
   10 miesięcy temu

   Oceniam pozytywnie to biuro windykacyjne i tym samym w pełni polecam współpracę z Kancelarią Ultimatum. Wszystko zostało szybko i sprawnie załatwione. Pokazali się z z najlepszej strony, dlatego też jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się zlecić im sprawę z czym poradzili sobie perfekcyjnie. Odzyskali moje pieniądze ekspresowo i dłużnik sam na koniec powiedział, że szybko sobie zdał sprawę z kim ma do czynienia, dlatego był świadomy tego, że dalsze uchylanie się od uregulowania należności jest tylko na jego niekorzyść. POLECAM

  • Tadek
   9 miesięcy temu

   Potrafią w Kancelarii Ultimatum szybko odzyskać pieniądze. Korzystałem już kilka razy z ich pomocy i zawsze mogę śmiało powiedzieć, że są mega skuteczni i pomocni. Warunki współpracy jasne i przejrzyste. Bardzo miła obsługa. Polecamy serdecznie tych fachowców i zapewniam, że nikt się nie zawiedzie na ich kompetencjach. W całym kraju nie ma lepszej firmy windykacyjnej niż właśnie wspomniana przeze mnie Kancelaria Ultimatum, która jak najbardziej zasługuje na słowa uznania.

  • Irena z Karpacza
   8 miesięcy temu

   Kancelaria Ultimatum wyróżnia się niezwykle profesjonalnym podejściem do świadczonych usług windykacyjnych. Pracownicy biura cechują się rzetelnością i precyzją, a także posiadają solidne przygotowanie merytoryczne. Warto zaznaczyć, że koszty ich usług są znacznie niższe niż u innych specjalistów w tej dziedzinie. Co więcej, Kancelaria Ultimatum jest jedyną, która nie pobiera opłat wstępnych, a rozliczenie odbywa się na zasadzie niewielkiego procentu od wygranej sprawy. Jeśli nie odniosą sukcesu, nie ma konieczności ponoszenia żadnych opłat. To niezwykle uczciwe podejście, którego żadne inne biuro nie oferuje. Osobiście jestem bardzo zadowolona z ich usług i gorąco polecam je każdemu.

  • Halina
   8 miesięcy temu

   Chciałabym gorąco polecić usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum. Firma ta ma wieloletnie doświadczenie na rynku, co przekłada się na ich umiejętność skutecznego rozwiązywania różnorodnych przypadków. Kancelaria oferuje kompleksową obsługę zarówno dla firm, jak i osób prywatnych, co sprawia, że każdy może znaleźć u nich pomoc, której potrzebuje. Wystarczy skontaktować się z nimi. Nie ma konieczności wpłacania żadnych zaliczek czy innych opłat. Można przekazać im dokumenty drogą mailową lub pocztową, a oni bezpłatnie zweryfikują i przeanalizują sprawę. Często już tego samego dnia nawiązują kontakt z klientem, przedstawiając możliwe scenariusze i sugerując pierwsze kroki w celu odzyskania należności od dłużnika. Osobiście miałam doskonałe doświadczenia współpracując z nimi.

  • Danuta
   7 miesięcy temu

   Zdecydowanie polecam usługi oferowane przez Kancelarię Ultimatum. Posiadają ogromną wiedzę, doświadczenie i profesjonalizm, a ich wysoka kultura i niesamowita skuteczność w prowadzonych działaniach sprawiły, że byłam przekonana że trafiłam na najlepszą firmą windykacyjną, na jaką tylko mogłam trafić. Dług jaki chciałam odzyskać może nie był duży, bo wynosił 35 000 zł, ale Kancelaria Ultimatum zaangażowała się w moją sprawę i zrobiła wszystko, aby mi pomóc, co zakończyło się pełnym sukcesem. Chciałabym bardzo podziękować za wszystko i zdecydowanie wystawiam pozytywną rekomendację dla tego biura.

  • Jadwiga
   7 miesięcy temu

   Kancelaria Ultimatum jest godna polecenia ponieważ podejmują konkretne i skuteczne działania windykacyjne, które przyspieszają proces odzyskiwania należności od zadłużonych osób. Dzięki ich poczynaniom szybko odzyskałam swoje pieniądze za co jestem bardzo wdzięczna. Na bieżąco cały czas byłam informowana o postępach w mojej sprawie windykacyjnej, co pozwoliło mi uniknąć zbędnych stresów, co w takich sytuacjach jest niezwykle cenne. Kancelaria Ultimatum zajęła się wszystkimi aspektami mojej sprawy, od początku do końca, a ostatecznie udało się odzyskać całą kwotę, którą dłużnik mi był winien. Z całego serca polecam i serdecznie pozdrawiam wszystkie osoby, które mnie obsługiwały.

  • Wanda
   6 miesięcy temu

   Trafiłam tu z polecenia znajomego, który wyszedł z naprawdę beznadziejnej sytuacji, pech chciał, że znalazłam się w podobnej i potrzebowałam pomocy windykacyjnej w najlepszym wydaniu. Kancelaria Ultimatum wiele zmieniła w moim życiu i pomogła mi je poskładać na nowo za co jestem mega wdzięczna. Od A do Z zajęli się sprawą począwszy od kompletacji dokumentacji począwszy przez reprezentacją mojej osoby w sądzie skończywszy na finalnym rozliczeniu dłużnika. Profesjonaliści z którym aż chce się współpracować. Polecam w stu procentach Kancelarię Ultimatum każdemu kto chce szybko odzyskać swoje pieniądze.

  • Urszula
   6 miesięcy temu

   Moja sytuacja była beznadziejna, jednak jak dobrze pamietam udało się ją rozwiązać w kilka tygodni, niestety samej bym tak szybko tego nie załatwia jak uczyniła to Kancelaria Ultimatum, która w ekspresowym tempie namierzyła dłużnika i praktycznie z dnia na dzień gagatka rozliczyła co do grosza doliczając jeszcze temu oszustowi finansowego odsetki za nieterminowe spłacenie zobowiązania finansowego. Spisała się Kancelaria Ultimatum znakomicie i chętnie będę polecała w przyszłości to biuro windykacyjne wszystkim moim znajomym, którzy znajdą się w podobnej sytuacji do mojej.

  • Eugenia
   6 miesięcy temu

   Obsługa konkretna i ekspresowa. Doradca, na którego trafiłam był bardzo pomocny. Rozmowa przebiegla miło i otrzymałam ogrom konkretnych informacji, które były dla mnie przydatne żeby jak najszybciej odzyskać swoje pieniądze od nieszczęsnego dłużnika. Firma pozytywnie nastawiona, pomocna i chętna do współpracy. Ekspresowe załatwienie sprawy oraz miła i fachowa obsługa sprawiły, że teraz chętnie wystawiam dla Kancelarii Ultimatum pozytywną rekomendację.

  • Justyna
   5 miesięcy temu

   Sprawna i rzetelna obsługa klienta ze strony Kancelarii Ultimatum potrafi sprostać oczekiwaniom nawet wymagających osób. Zdecydowanie polecam współpracę z tym biurem egzekwującym nalezności finanowe. Kancelari Ultimatum znana jest z wysokiej skuteczności swoich działań ponieważ na chwilę obecną jeszcze nie przytrafiło się żeby wspomiana firma choć raz nie poradziła sobie z odzuskaniem długu. U mnie sprawdzili się doskonale zarówno przy pierwszej jak i drugiej sprawie, obydwie zamknęli w niespełna miesiąc czasu, a to dowód na to, że znają się na rzeczy. Polecam firmę i serdecznie pozdrawiam osoby, które zajmowały się moją sprawą.

  • Elwira
   3 miesiące temu

   Dzięki błyskawicznej akcji ze strony Kancelarii Ultimatum, dłużnik uregulował całe zadłużenie w zaledwie dwóch tygodniach od przekazania sprawy. Tam, gdzie przez rok nie udało mi się osiągnąć porozumienia z dłużnikiem, Kancelaria Ultimatum osiągnęła pełną kwotę w zaledwie kilkanaście dni. Dodatkowo, biuro nałożyło na niego odsetki karnne za niezrealizowanie wcześniej ustalonego terminu rozliczenia, co przyniosło jeszcze lepsze rezultaty, niż się spodziewałam. Współpraca z Kancelarią Ultimatum była dla mnie czystą przyjemnością. Zdecydowanie polecam każdemu to biuro i przyznaję ocenę 5/5 za ich silne zaangażowanie w rozwiązanie sprawy.

  • Bernadetta
   3 miesiące temu

   Dzięki zdecydowanej i szybkiej interwencji Kancelarii Ultimatum udało się natychmiastowo odzyskać należność od dłużnika. Ich zaangażowanie i profesjonalizm zasługują na gorące polecenie. Perfekcyjnie znają się na wykonywanej przez siebie profesji, nie mając sobie równych w świecie firm windykacyjnych. Teraz, z perspektywy czasu, jestem pewna, że zwrócenie się do Kancelarii Ultimatum było absolutnie słuszną i trafną decyzją. W każdym aspekcie współpracy oceniam ją pozytywnie, a zapewniam, że nikt nie będzie zawiedziony skutecznością tego biura ds. odzyskiwania pieniędzy.

  • Jarosława
   3 miesiące temu

   W moim przypadku utrata nadziei na odzyskanie pieniędzy od dłużnika była już faktem, jednak prawnicy z Kancelarii Ultimatum nie tylko przywrócili mi wiarę, ale również skutecznie odzyskali całą kwotę zobowiązania finansowego, dosłownie do złotówki. Bardzo serdecznie polecam usługi Kancelarii Ultimatum każdej osobie, która znajduje się w podobnej sytuacji. Firma ta dostarcza nie tylko pełen profesjonalizm, ale także utrzymuje bardzo dobry kontakt z klientem, zapewniając, że zrobią wszystko, aby klient był w pełni zadowolony z współpracy.

   Miałam przyjemność skorzystać z ich wsparcia po raz pierwszy, i z całą pewnością, jeśli kiedykolwiek będę miała podobny problem, ponownie zwrócę się do Kancelarii Ultimatum z pełnym zaufaniem.

  • Roman z Kołobrzegu
   3 miesiące temu

   Współpracę z Kancelarią Ultimatum oceniam bardzo pozytywnie i gorąco polecam różnorodne usługi tej renomowanej firmy windykacyjnej każdej osobie, która znalazła się w podobnej sytuacji do mojej. Jestem przekonany, że nikt nie będzie zawiedziony kompetencjami pracowników tego biura. Ich działanie jest niezwykle błyskawiczne, co doskonale sprawdza się w praktyce. W moim przypadku sprawa została sfinalizowana w niespełna miesiąc, co zasługuje na szczególne wyróżnienie. Warto podkreślić, że dłużnik ukrywał się w Niemczech i nie posiadał meldunku w miejscu zamieszkania. Jednak dla Kancelarii Ultimatum nie stanowiło to żadnego problemu, a ich profesjonalizm pozwolił skutecznie motywować delikwenta do rozliczenia. Co więcej, sam dłużnik zwrócił się o numer mojego konta bankowego po zakończeniu sprawy. Pełen profesjonalizm oraz skuteczność zasługują na gromkie brawa i owacje na stojąco.

  • Mietek
   2 miesiące temu

   W Kancelarii Ultimatum pracują kompetentne osoby, które zasługują na gorące polecenie. Skorzystałem z ich pomocy wielokrotnie i nigdy się na nich nie zawiodłem. Zawsze podejmują się kompleksowego działania od A do Z, co sprawia, że nie mogę nie wyrazić swojej pełnej satysfakcji w pozytywnej opinii.

   Zakres ich działań jest niezwykle szeroki, a kompleksowe wsparcie obejmuje wszystkie aspekty związane z odzyskiwaniem pieniędzy – począwszy od kompletacji dokumentów, przez reprezentowanie mojej osoby przed sądem, aż po bezpośredni kontakt z dłużnikiem. Nie mam żadnych zastrzeżeń ani najmniejszych uwag co do metodyki działań, którą charakteryzuje się Kancelaria Ultimatum. Moim zdaniem, nie mają sobie równych na arenie firm windykacyjnych w całym kraju.

  • Edward
   2 miesiące temu

   Profesjonaliści z Kancelarii Ultimatum są prawdziwymi ekspertami w swojej dziedzinie, co sprawia, że doskonale radzą sobie z rozliczaniem nawet najbardziej przebiegłych dłużników, którzy są z natury urodzonymi oszustami finansowymi, pozbawionymi sumienia. W moim przypadku pomoc ze strony tego biura okazała się nieoceniona. Od samego początku do końca procesu windykacyjnego, ci zawodowcy udzielali mi wsparcia, praktycznie przejmując na siebie wiele zadań i formalności. Dzięki nim zaoszczędziłem wiele czasu i uniknąłem stresu związanego z samodzielnym radzeniem sobie z trudnościami.

   Przyznaję ocenę 5/5 gwiazdek za doskonale zrealizowaną usługę oraz bardzo przyjazne podejście do mojej osoby. Nawiązanie współpracy z Kancelarią Ultimatum okazało się dla mnie trafnym wyborem, dlatego z pełnym przekonaniem polecam ich usługi wszystkim potrzebującym profesjonalnej pomocy w dziedzinie windykacji.

  • Zdzisiek
   2 miesiące temu

   Jestem niezwykle zadowolony zarówno z oferowanych usług przez Kancelarię Ultimatum, jak i z całej obsługi klienta, która zasługuje na szczególne uznanie. Kontakt był błyskawiczny i niezawodny – zdecydowanie na plus. Działają sprawnie, a każdy dłużnik zdaje sobie sprawę, że nie ma z nimi szans. Doświadczyłem tego osobiście, gdyż przez rok nie mogłem odzyskać ani złamanego grosza. Prawnikom z Kancelarii Ultimatum wystarczył jednak zaledwie jeden tydzień, aby skutecznie rozliczyć delikwenta. Polecam tych specjalistów wszystkim, którzy pragną szybko odzyskać środki finansowe od nieuczciwych osób prywatnych czy firm.

  • Wiesław
   2 miesiące temu

   Kancelaria Ultimatum to zespół wyjątkowych specjalistów, których profesjonalizm zaskoczył mnie pozytywnie podczas procesu odzyskiwania moich środków od dłużników. Ich skuteczność w tym zakresie jest niezaprzeczalna, co świadczy o ich doskonałej znajomości prawa i strategiach windykacyjnych.

   Niezwykle ważne dla mnie było uczucie pewności, że mogę całkowicie polegać na Kancelarii Ultimatum. Komunikacja telefoniczna była nie tylko skuteczna, ale także aktywnie inicjowana przez pracowników Kancelarii, którzy regularnie informowali mnie o postępach w procesie windykacyjnym. To dla mnie ogromna wartość, ponieważ czułem się zaangażowany i na bieżąco śledziłem każdy krok podejmowany w celu uregulowania sprawy.

   Współpraca z Kancelarią Ultimatum była nie tylko efektywna, ale także wyjątkowo profesjonalna. Wielokrotne telefony i regularne aktualizacje sprawiły, że czułem się kompleksowo obsłużony, a ich zaangażowanie w rozliczenie dłużnika było godne podziwu. Miałem pewność, że żaden dłużnik nie będzie miał szansy uniknąć odpowiedzialności.

   Z całą pewnością przyznaję Kancelarii Ultimatum maksymalną ocenę 5/5 gwiazdek. Ich usługi są nie tylko skuteczne, ale również wyróżniają się dbałością o klienta. Gorąco polecam Kancelarię Ultimatum każdej osobie, która poszukuje niezawodnego wsparcia w dochodzeniu swoich roszczeń.

  • Fabian
   2 miesiące temu

   Obsługa klienta na najwyższym poziomie. Zawsze otrzymywałem klarowne informacje dotyczące postępów w odzyskiwaniu długu. Dzięki Kancelarii Ultimatum udało mi się odzyskać pieniądze, które wydawały się stracone. Ich determinacja i systematyczność sprawiły, że cały proces był mniej stresujący. Firma windykacyjna, z którą miałem do czynienia, wykazała się ogromnym profesjonalizmem i skutecznością w odzyskiwaniu długów. Ich podejście do klienta było rzetelne, a proces windykacji przebiegał sprawnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. W pełni polecam ich usługi każdemu, kto potrzebuje pomocy w odzyskaniu pieniędzy.

  • Igor
   2 miesiące temu

   Jestem wdzięczny Kancelarii Ultimatum za profesjonalne podejście do mojej sprawy. Zawsze mogłem liczyć na ich wsparcie i doradztwo na każdym etapie procesu windykacyjnego. Jedną z najbardziej imponujących cech firmy windykacyjnej, z którą miałem styczność, była ich doskonała komunikacja i transparentność w działaniach. Regularnie informowali mnie o postępach w procesie odzyskiwania długu i zawsze byli dostępni, aby odpowiedzieć na moje pytania. To sprawiło, że cały proces był mniej stresujący i bardziej przewidywalny. Bardzo solidna firma odzyskująca długi. Ich zespół składający się z doświadczonych profesjonalistów potrafi skutecznie radzić sobie z różnymi przypadkami zadłużenia.

  • Klaudiusz
   1 miesiąc temu

   Kancelaria Ultimatum potrafiła znaleźć rozwiązanie nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach. Ich elastyczność i kreatywność w podejściu do problemów zasługują na uznanie. Pomimo trudności związanych z windykacją długu, firma wykazała się dużą empatią i zrozumieniem dla mojej sytuacji. Zawsze starali się znaleźć rozwiązanie, które byłoby korzystne zarówno dla mnie, jak i dla dłużnika. Ich podejście ludzkie sprawiło, że czułem się zaopiekowany i wsparciem w trudnym czasie. Przyjemnie zaskoczony elastycznością tej firmy. Zawsze byli gotowi dostosować swoje podejście do moich indywidualnych potrzeb. To firma, która naprawdę potrafią odzyskać pieniądze. Zaufałem im, i nie zawiodłem się. Gorąco polecam każdemu, kto ma problemy z dłużnikami.

  • Emilian
   1 miesiąc temu

   Zaufałem Kancelarii Ultimatum i nie zawiodłem się. Ich skuteczność w windykacji oraz dbałość o dobro klienta są cechami, które wyróżniają tę firmę na rynku. Firma windykacyjna, z którą współpracowałem, wykazała się doskonałą znajomością rynku i skutecznymi strategiami windykacyjnymi. Potrafili skutecznie negocjować z dłużnikami i stosować różnorodne techniki windykacyjne, co przyczyniło się do szybkiego i efektywnego odzyskania długu. Ich podejście do klienta sprawia, że czujesz się naprawdę ważny. Otrzymałem kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu odzyskiwania długu. Firma ta potrafiła poradzić sobie z naprawdę trudnym przypadkiem długu. Ich wytrwałość i profesjonalizm zasługują na uznanie.

  • Kamil
   3 tygodnie temu

   Dzięki usługom Kancelarii Ultimatum udało nam się odzyskać należności w sposób szybki i bezproblemowy. Bardzo polecamy ich usługi. Doceniam podejście długoterminowe firmy windykacyjnej, która nie tylko skupia się na szybkim odzyskaniu długu, ale także dba o budowanie trwałych relacji z klientami. Ich zaangażowanie w długoterminowy sukces i satysfakcję klienta sprawia, że chciałbym ponownie skorzystać z ich usług w przyszłości. Zdecydowanie najbardziej profesjonalna firma odzyskująca długi, z jaką miałem do czynienia. Polecam każdemu, kto potrzebuje skutecznej pomocy w tym zakresie. Firma ta potrafiła odzyskać pieniądze nawet w sytuacji, która wydawała się beznadziejna. To naprawdę doświadczony zespół. Bardzo doceniam transparentność tej firmy. Zawsze wiedziałem, na jakim etapie jest proces odzyskiwania długu i co się aktualnie dzieje.

  • Łucjan
   2 tygodnie temu

   Kancelaria Ultimatum to profesjonalna firma windykacyjna, która wykazała się doskonałym zrozumieniem naszych potrzeb i skuteczną obsługą procesów windykacyjnych. Firma windykacyjna, z którą miałem przyjemność współpracować, wykazała się dużą elastycznością i umiejętnością dostosowania się do moich indywidualnych potrzeb. Zrozumieli moją sytuację i zaproponowali rozwiązania, które były dla mnie wygodne i skuteczne. To dowodzi ich profesjonalizmu i zaangażowania w klienta. Wielki szacunek dla tego zespołu za ich skuteczność w odzyskiwaniu długów. Działają sprawnie i z pełnym zaangażowaniem. Odpowiedzialność, skuteczność, i jasna komunikacja – to cechy, które wyróżniają tę firmę od innych na rynku odzyskiwania długów. Do tej firmy trafiłem z polecenia, i teraz sam chętnie ją polecam. Bezproblemowe odzyskiwanie długów i fachowa obsługa.

  • Olgierd
   1 tydzień temu

   Polecam Kancelarię Ultimatum wszystkim, którzy potrzebują pomocy w odzyskaniu swoich należności. To firma, na której można polegać, a efekty ich działań mówią same za siebie. Doświadczona i profesjonalna obsługa klienta to jedna z głównych zalet firmy windykacyjnej, z którą miałem do czynienia. Zawsze byli uprzejmi, pomocni i gotowi odpowiedzieć na moje pytania. Ich zaangażowanie w zapewnienie mi najlepszej obsługi sprawiło, że czułem się ważny jako klient. Wspaniałe podejście do klienta. Firma ta nie tylko odzyskuje długi, ale także stawia na budowanie trwałych relacji z klientem. Polecam tę firmę wszystkim przedsiębiorcom. Skuteczne odzyskiwanie długów to klucz do utrzymania stabilności finansowej. Bardzo profesjonalna firma, której zaufałem w kwestii odzyskiwania długu. Nie zawiodłem się, a moje finanse wróciły na właściwe tory

  • Dawid
   1 tydzień temu

   Kancelaria Ultimatum dba nie tylko o interesy swoich klientów, ale także o ich dobre imię. Ich profesjonalne podejście i wysoka kultura pracy zasługują na uznanie. Jednym z najważniejszych aspektów współpracy z firmą windykacyjną jest bezpieczeństwo danych. Cieszę się, że firma, z którą współpracowałem, dbała o ochronę moich danych osobowych i zachowywała pełną poufność w kwestiach związanych z moją sprawą. To sprawiło, że czułem się pewnie i komfortowo podczas całego procesu. Znalezienie takiej firmy odzyskującej długi to prawdziwy skarb. Działają sprawnie, są transparentni, i co najważniejsze – osiągają rezultaty. Nigdy nie sądziłem, że firma odzyskująca długi może być tak efektywna. W moim przypadku rezultaty były szybkie i satysfakcjonujące.

  • Eligiusz
   3 dni temu

   Personel Kancelarii Ultimatum jest nie tylko kompetentny, ale także wykazuje się doskonałym podejściem do klienta. Zawsze służą pomocą i tłumaczą każdy krok procesu windykacyjnego. Jeden z największych atutów firmy windykacyjnej, z którą miałem styczność, to transparentne zasady współpracy. Od samego początku jasno określili warunki i opłaty związane z usługami windykacyjnymi, co pozwoliło mi uniknąć nieporozumień i niepotrzebnego stresu. Pozytywnie zaskoczony elastycznością tej firmy. Zawsze potrafili dostosować swoje działania do zmieniającej się sytuacji. W moim przypadku firma ta pokazała, że nawet najtrudniejsze długi można odzyskać. Jestem im ogromnie wdzięczny za ich zaangażowanie. Zdecydowanie najskuteczniejsza firma odzyskująca długi, z jaką miałem do czynienia. Szybko i sprawnie rozwiązali mój problem finansowy.

  Dodaj opinię

  Oceń firmę


  The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

 • Brak wpisów

  Niestety, nie znaleziono żadnych wpisów. Dostosuj kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie.