• Kancelaria Ultimatum opinie

  Kancelaria UltimatumKancelaria Ultimatum opinie

Opis
Adres
Mapa
Telefon
Email
Zdjęcia
Wideo
Facebook
Strona www
 • 100 Opinie o firmie “Kancelaria Ultimatum ⭐”

  • Marika79
   3 lata temu

   Bardzo dobry kontakt z panami którzy obsługiwali moją sprawę sprawia, że jak najbardziej jestem zadowolona z podejścia do klienta. Parking pod ich biurem powinien być większy to tak bym dała 5 gwiazdek, a że 5 minut szukałam wolnego miejsca to daję ocenę 4/5. Plus taki, że wszystko można zdalnie załatwić tzn. dokumenty wysłać, a nawet nie stronią od komunikacji mailowej czy też telefonicznej.

  • Prezes firmy Katowice
   3 lata temu

   Dług 25 000 zł odzyskany dokładnie w 23 dni i mówię tutaj o czasie od kiedy pierwszy raz skontaktowałem się z Kancelarią Ultimatum aż do momentu ujrzenia pieniędzy na swoim koncie bankowy. Śmiało mogę rekomendować usługi świadczone przez kancelarię.

  • Jeremiaszek88
   3 lata temu

   Dużym atutem tego biura jest to, że mają własne zaplecze i dysponują świetnymi prawnikami dzięki czemu cały proces odzyskiwania pieniędzy od zadłużonej osoby przebiega szybko a także skutecznie o czym mogłem się przekonać na własne oczy. Polecam firmę windykacyjną Kancelaria Ultimatum i dziękuję za wszystko co dla mnie zrobili.

  • Usatysfakcjonowana Magdalena
   3 lata temu

   W moim przypadku postępowanie trochę ciągnęło się ponieważ dłużnik zmył się z kraju i przebywa w Brazylii, ale dług był spory i Kancelaria Ultimatum bez najmniejszego problemu go odzyskała, więc jestem zadowolona z ich pracy i na pewno chętnie w przyszłości będę korzystać z ich usług.

  • Marek z Bobolic
   2 lata temu

   Mogę pochwalić się, że miałem przyjemność zlecić Kancelarii Ultimatum sprawę związaną z odzyskaniem należności finansowych i poradzili sobie iście perfekcyjnie z dłużnikiem. Dług został odzyskany szybo i w całości – dokładnie o taki finał sprawy mi chodziło. Dziękuję.

  • Agata
   2 lata temu

   Prawnicy z Kancelarii Ultimatum są mistrzami w swoim fachu i nie mają sobie równych. W moim przypadku wykazali się ogromnym sprytem i znajomością literatury prawa dzięki czemu umiejętnie podeszli dłużnika co w efekcie spowodowało to, że zaczął współpracować i szybko oddał pieniądze, które był mi winien. Jestem usatysfakcjonowana z wyboru kancelarii windykacyjnej i gdybym miała drugi raz wybierać to z pewnością ponownie zdecydowałabym się powierzyć sprawę Kancelarii Ultimatum. Należy się dla nich ocena 5/5 z plusem.

  • Marzanna
   2 lata temu

   Wzorowo Kancelaria Ultimatum wykonała powierzone im zadanie i sprostała w pełni moim oczekiwaniom jeśli chodzi o poziom świadczonych usług. Zajęli się dosłownie wszystkim i bardzo mi pomogli w działaniach związanych z odzyskaniem pieniędzy od zadłużonej osoby. Pokazali klasę i to, że dłużnik nie ma z nimi szansy. Zawodowcy dla których nie ma długu którego by nie odzyskali. Polecam i pozdrawiam.

  • Roland
   2 lata temu

   Największym atutem Kancelarii Ultimatum jest to, że są niezwykle skuteczni i jeszcze nie słyszałem żeby nie poradzili sobie z jakąś sprawą. U mnie dług był może niezbyt wysoki, bo gra toczyła się o kilkanaście tysięcy złotych, a mimo tego bardzo pracownicy z tego biura windykacyjnego zaangażowali się i krok po kroku realizowali zlecenie, aż po miesiącu dostałem bezpośrednio od dłużnika zwrot należności jaką był mi winien. Bardzo jestem wdzięczny za pomoc jaką otrzymałem od biura windykacyjnego Kancelaria Ultimatum. Polecam i zachęcam do skorzystania z ich pomocy prawnej przy walce z dłużnikiem.

  • Aleksandra
   2 lata temu

   Całe szczęście, że są jeszcze na świecie takie firmy jak Kancelaria Ultimatum, które na pierwszym miejscu stawiają zadowolenie klienta i dążą za wszelką cenę do celu. Podobało mi się to, że mogłam liczyć na raporty z wykonanych prac jakie realizowane były w tym biurze windykacyjnym dzięki czemu cały czas byłam na bieżąco i wiedziałam na jakim etapie jest postępowanie. Polecam Kancelarię Ultimatum nawet wymagającym osobom, a zapewniam w 100%, że nikt się na nich nie zawiedzie. Fachowcy jakich ze święcą w ręku szukać.

  • Fabian
   2 lata temu

   Sprawa zakończona sukcesem w bardzo krótkim czasie za sprawą efektywnych działań przeprowadzonych przez Kancelarię Ultimatum. Firma ma własny zespół prawników i wyszkolony dział windykacyjny dla którego jest tylko kwestią czasu kiedy odzyskają pieniądze. Profesjonalizm w dosłownym znaczeniu tego słowa. Cieszę się, że miałem możliwość współpracować z takimi ekspertami jak pracownicy Kancelarii Ultimatum. Jestem w pełni usatysfakcjonowany i chętnie polecę ich usługi każdemu kto chce odzyskać pieniądze od dłużnika.

  • Karina
   2 lata temu

   W moim przypadku Kancelaria Ultimatum nie pobrała ode mnie opłaty za weryfikację sprawy, a swoją dolę rozliczyli dopiero po zakończeniu sprawy w formie prowizji. Bardzo obeznana kancelaria windykacyjna dla której nie ma długu, którego by nie ściągnęli. Mają swoje patenty i niezliczone sposoby jak podejść i zmotywować dłużnika żeby szybko zwrócił pieniądze. Korzystałam w swoim życiu z wielu firm windykujących należności, ale bez dwóch zdań Kancelaria Ultimatum była najlepsza pod każdym względem.

  • Igor
   2 lata temu

   Oceniam w 100% pozytywnie Kancelarię Ultimatum. Jestem pełen podziwu z jaką skutecznością potrafią ściągać długi. Całkowity brak kosztów startowych to niepodważalny atut w tym biurze windykacyjnym i bardzo uczciwe zachowanie z ich strony ponieważ wiele osób nie stać na fachową pomoc prawną przy tego typu sprawach, a tutaj nie trzeba mieć pieniędzy – rozliczenie jest tylko i wyłącznie wtedy kiedy dług zostanie ściągnięty z dłużnika i dopiero wtedy Kancelaria Ultimatum pobiera znikomy procent od wygranej sprawy, więc czegóż można chcieć więcej jak tutaj dostaje się zarówno profesjonalnie wykonaną usługę, która idzie w parze z korzystnym modelem rozliczeniowym. POLECAM

  • Arleta
   2 lata temu

   Specjaliści ds. windykacji należności z biura Kancelarii Ultimatum stanęli na wysokości i odzyskali dług, który był praktycznie nie do ściągnięcia. Wykazali się znajomością prawa i umiejętnym podejściem do dłużnika dzięki czemu skutecznie zmotywowali delikwenta do zwrotu pieniędzy. Gdyby nie Kancelaria Ultimatum nie wiem co by ze mną było ponieważ dłużnik wpakował mnie w problemy finansowe z których wyciągnęli mnie prawnicy z tego biura windykacyjnego stąd też z największą przyjemnością mogę polecić tą firmą każdemu kto zmaga się z przebiegłym dłużnikiem, który zwleka z uregulowaniem należności.

  • Gabriel
   2 lata temu

   Mają smykałkę do wykonywanej przez siebie profesji i żaden dłużnik nie ma szans z Kancelarią Ultimatum. Raz zleciłem odzyskanie długu na kwotę 24000 zł i drugim razem mieli za zadanie pracownicy Kancelarii Ultimatum wyegzekwować od zadłużonej osoby 47000 zł. Jedna i druga sprawa została pozytywnie zakończona i w obu przypadkach ściągnęli pieniądze od dłużnika bez najmniejszego problemu za co bardzo dziękuję.

  • Damian
   2 lata temu

   Miałem okazję współpracować z Kancelarią Ultimatum i nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Doskonale są zorientowani na rynku windykacyjnym co usprawnia cały proces związany z dochodzeniem należności finansowych. Mają ogromne doświadczenie i cieszą się niemalże stu procentową skutecznością jeśli chodzi o windykowanie długów. Nie raz i nie dwa mi pomogli, dlatego wiem, że zawsze mogę na nich liczyć i gdy w przyszłości zajdzie takowa potrzeba to z pewnością zgłoszę się do Kancelarii Ultimatum wiedząc, że nikt mi lepiej nie pomoże. Polecam.

  • Weronika
   2 lata temu

   Po wielu różnych przebojach z dłużnikiem odzyskałam w końcu pieniądze, które mi się po prostu należały, a to wszystko dzięki Kancelarii Ultimatum, która znakomicie się spisała i zasługuje na słowa uznania. Polecam.

  • Cezary
   2 lata temu

   Profesjonalizm i szybka pomoc windykacyjna. Dziękuję Kancelarii Ultimatum za zaangażowanie i doprowadzenie mojej sprawy do końca. Dług na kwotę 23000 złotych został w 100% wyegzekwowany od dłużnika w czasie nieprzekraczającym czterech tygodni, więc jak by nie patrzeć jest to ogromny sukces.

  • Lucja
   2 lata temu

   Bardzo duży plus dla Kancelarii Ultimatum za zaangażowanie się w moją sprawę. Gdyby nie prawnicy z tego biura windykacyjnego to jestem pewna, że mogłam już nigdy z powrotem nie zobaczyć pieniędzy, które pożyczyłam osobie, która mi ich nie chciała oddać. Polecam firmę i na pewno gdy zajdzie takowa potrzeba w przyszłości to skorzystam ponownie z ich usług.

  • Ignacy
   2 lata temu

   Radzą sobie bardzo dobrze z długami za zaległe faktury o czym mogliśmy się przekonać w naszej firmie. Kancelaria Ultimatum sprawnie rozliczyła wszystkich naszych kontrahentów, którzy mieli nieuregulowane płatności za towar i dostawy. Dajemy ocenę 5/5 gwiazdek za szybkie działanie i wysoką skuteczność jeśli chodzi o działania windykacyjne.

  • Gabriela
   2 lata temu

   Mam pozytywne doświadczenia z tym biurem windykacyjnym. Kancelaria Ultimatum jest maksymalnie skuteczna w działaniach mających na celu odzyskanie należności finansowych. Wiedzą jak zabrać się nawet do skomplikowanych spraw i patrząc na ich rezultaty działań wygląda na to, że są bardzo skuteczni. Pomogli mi odzyskać 15 tyś. zł i udało się ściągnąć całą kwotę bez ingerencji sądu.

  • Ryszard
   2 lata temu

   Kancelaria Ultimatum odzyskuje pieniądze nie naruszając godności dłużnika. Wszystkie działania wykonują zgodnie z literaturą prawa, co pozwala zaoszczędzić nerwów. Zdecydowanie mogę stwierdzić, że reprezentują nowy wymiar egzekwowania należności tzn. zero szarpaniny, a za to dużo formalnie działają poprzez liczne korespondowanie z dłużnikiem uzyskując tym samym zamierzone efekty swoich poczynań w maksymalnie krótkim czasie. Polecam.

  • Ludwika
   2 lata temu

   Dzięki tym specjalistom od egzekwowania długów udało mi się odzyskać sporą kwotę pieniędzy za co niezmiernie jestem wdzięczna. Od początku aż po sam koniec bardzo profesjonalnie działa Kancelaria Ultimatum i można liczyć na pełną dyskrecje. Nie mam zastrzeżeń i jestem zadowolona z wykonanego zlecenia.

  • Bronisław
   2 lata temu

   Polecam to biuro windykacyjne ponieważ pracują tam bardzo doświadczone osoby znające się na wykonywanym przez siebie fachu, które potrafią skutecznie zmotywować dłużnika do jak najszybszego oddania pieniędzy. Odznacza się Kancelaria Ultimatum wysoką skutecznością w ściąganiu długów i wiedzą jak podejść każdą osobę do uregulowania należności. POLECAM

  • Regina
   2 lata temu

   Kancelaria Ultimatum to specjaliści z doświadczeniem. Udało się im uzyskać moje utracone pieniądze od klienta za towar, który pobrał z magazynu i nie chciał się rozliczyć. Bardzo polecam to biuro windykacyjne. Dzięki pomocy ze strony tej firmy udało mi się odzyskać 40 000 złotych za co dziękuję. Jestem zadowolona, że udało mi się trafić na taką rzetelną kancelarię windykacyjną.

  • Bogdan
   2 lata temu

   Wszystko poszło pozytywnie jeśli chodzi o odzyskanie długu przez to biuro. Kancelaria Ultimatum jest bardzo dobrą firmą windykacyjną, pomagającą odzyskać należne pieniądze od dłużnika w bardzo szybkim czasie. Zdecydowanie polecam!

  • Mirosława
   2 lata temu

   Miałam przyjemność korzystać z usług Kancelarii Ultimatum wielokrotnie i za każdym razem czułam, że powierzyłam sprawę odpowiednim ludziom. Minimum formalności, maksimum skuteczności. Gdyby było więcej takich firm na rynku to świat byłby lepszy a dłużnicy by nie oszukiwali. Dziękuję za każdy odzyskany dług. Oceniam pozytywnie firmę i na pewno będę w przyszłości korzystać z oferowanych usług w tym biurze windykacyjnym.

  • Edward
   2 lata temu

   Dług na kwotę 37 000 zł odzyskany w przeciągu miesiąca, dlatego muszę oznajmić, że Kancelaria Ultimatum to świetna firma i trzeba przyznać, że mają bardzo dobre podejście do zleceniodawców – wszystko tłumaczą i omawiają żeby każdy ich klient wiedział na jakim etapie jest postepowanie windykacyjne i jakie są możliwości działania. Pozdrawiam.

  • Edyta
   2 lata temu

   Dzięki Kancelarii Ultimatum udało mi się odzyskać od mojego dłużnika ponad 70 tysięcy złotych. Kontakt szybki i bezproblemowy na każdym etapie trwania współpracy. Jestem bardzo zadowolona z usług świadczonych przez Kancelarię Ultimatum. Tam gdzie inne firmy windykacyjne rozkładają ręce mówiąc, że się nie da tam Kancelaria Ultimatum przechodzi do działania i zawsze osiąga zamierzony cel. Polecam!

  • Włodzimierz
   2 lata temu

   Od początku 2021 roku miałem przyjemność korzystać kilka razy z usług Kancelarii Ultimatum i jestem zadowolony jeśli chodzi o współpracę z tym biurem windykacyjnym. Obowiązuje w tej firmie brak opłaty początkowej, jedynie rozliczenie odbywa się na zasadzie % od wygranej sprawy, co stanowi ogromny atut, bo nie każdy ma wolne środki w takiej sytuacji jak to było np. w moim przypadku. Skuteczność działań prawników pracujących dla Kancelarii Ultimatum jest na bardzo wysokim poziomie. Polecam w 100% to biuro odzyskujące pieniądze.

  • Bożena
   2 lata temu

   Rzetelność, zaufanie, profesjonalizm, zaangażowanie i błyskawiczne wykonywanie oferowanych usług – moim zdaniem tych pięć fraz wystarczy żeby podsumować moją współpracę z Kancelarią Ultimatum. Stanowczo POLECAM! To biuro windykacyjne jest godnym sprzymierzeńcem przy egzekwowaniu należności finansowych. Zawsze prezentuje niesamowicie wysoki standard świadczonych przez nich usług.

  • Robert
   2 lata temu

   Kancelaria Ultimatum zajmowała się moją sprawą, nie pobrali jakiejkolwiek opłaty wstępnej, kontakt od samego początku był iście wzorowy – zarówno telefoniczny jak i mailowy. Pomogli mi wyjść na prostą z dokumentacją. Tam gdzie inne firmy windykacyjne mówiły mi, że nie ma co się bawić w takie beznadziejne sprawy to Kancelaria Ultimatum nie marnując czasu wnikliwie zweryfikowała wszystkie papiery, a następnie zabrali się do windykowania należności. Cały dług 58000 zł został odzyskany w miesiąc, więc duży sukces. Jest to najlepsze biuro egzekwujące należności w całej Polsce.

  • Aleksandra
   2 lata temu

   Porady prawne w Kancelarii Ultimatum są na bardzo wysokim poziomie – udzielane w dogodny sposób, z dbałością o dobro klienta i godnym podziwu profesjonalizmie, a błyskawiczny kontakt, ekspresowe i skuteczne działania windykacyjne jakie oferowane są przez to biuro sprawiają, że nie pozostaje mi nic innego jak polecić świadczone tutaj usługi. Reasumując Kancelaria Ultimatum jest dokładnie tym czego szukałam od dawna. Dług w 100% został odzyskany za co bardzo dziękuję. Pozdrawiam gorąco pracowników z tej firmy.

  • Julian
   2 lata temu

   Wszystko przebiegło sprawnie, szybko i przede wszystkim konkretnie za co bardzo dziękuję! Mają w Kancelarii Ultimatum świetne podejście do klienta o czym mogłem się przekonać podczas współpracy z tym biurem. Obsługa klienta miła i pomocna. Jest to firma windykacyjna godna uwagi zasługująca na maksymalnie pozytywną ocenę. POLECAM !!!

  • Alicja
   2 lata temu

   Całkowity brak opłaty wstępnej to dla mnie duży plus w tej firmie, jedynie prowizją od wyegzekwowanej kwoty jest wynagrodzeniem dla Kancelarii Ultimatum, więc mają maksymalnie uczciwe warunki współpracy i do tego można liczyć na ekspresowe tempo załatwiania spraw – profesjonalnie i skutecznie, wieloletnie działania z tym biurem windykacyjnym były wyłącznie pozytywne. Zawsze pełna profeska!

  • Maciej
   2 lata temu

   Szybko, sprawnie i skutecznie, wszelkie doświadczenia z tą kancelarią windykacyjne były wyłącznie pozytywne w przeciwieństwie do nieudolnej i bardzo niekompetentnej konkurencji. Kancelaria Ultimatum bez najmniejszej zwłoki czasowej odzyskała moje pieniądze od dłużnika wraz z odsetkami, więc ocena 5/5 gwiazdek będzie adekwatna do jakości świadczonych usług przez to biuro odzyskujące należności finansowe.

  • Iwona
   2 lata temu

   Świetna kancelaria windykacyjna! W Kancelarii Ultimatum porady prawne są udzielane na najwyższym poziomie w przystępny sposób, z troską o dobro klienta i godnym podziwu zaangażowaniem. Można liczyć na łatwy kontakt z ich pracownikami, szybką i skuteczną konsultację telefoniczną lub mailową praktycznie 7 dni w tygodniu. Profesjonalizm w każdym calu.

  • Paweł
   2 lata temu

   Kancelaria Ultimatum prezentuje profesjonalne podejście, fachową pomoc i wsparcie na każdym etapie trwania współpracy. W moim przypadku 5 na 6 postępowań zakończyło się szczęśliwie i wierzę, że z szóstym długiem, który jest jeszcze w toku będzie tak samo. Polecam i na pewno jeszcze skorzystam w przyszłości z pomocy tego biura windykacyjnego.

  • Halina
   2 lata temu

   Jestem bardzo zadowolona jeśli chodzi o współpracę z Kancelarią Ultimatum ponieważ nie musiałam mieć pieniędzy na start a zajęli się mną jak normalnym klientem. Umowa jest klarowna i zasady działania pod każdym względem zrozumiałe. W 100% polecam to biuro windykacyjne.

  • Stanisława
   2 lata temu

   Kancelaria Ultimatum ciesząca się pozytywnymi opiniami oprócz windykacji długów również specjalizuje się w odnajdywaniu dłużników oraz weryfikacji ich stanu majątkowego, sprawnie sprawdzają księgi wieczyste i nic się przed nimi nie ukryje. Zleciłam im odzyskanie 20 tys. zł i poradzili sobie bez najmniejszego problemu.

  • Bożena
   2 lata temu

   Kancelaria Ultimatum to bardzo skuteczna firma windykacyjna działająca na terenie całego kraju. Jak będzie trzeba ponownie skorzystać z tego typu usług to na pewno wrócę do nich gdyż wielokrotnie mi pomagali z odzyskaniem pieniędzy i nigdy się na nich nie zawiodłam. Pozdrawiam.

  • Helena
   2 lata temu

   Pracują w dużym zespole prawniczym, dzięki czemu wszystkie sprawy przechodzą przez ich biuro z pozytywnym skutkiem. W Kancelarii Ultimatum obowiązuje brak kosztów wstępnych, a swoją niewielką prowizję pobierają dopiero po zakończeniu sprawy, więc firma na każdą kieszeń.

  • Irena
   2 lata temu

   Wszystko zgodnie z umową i ustaleniami przebiegło. Pieniądze od dłużnika po 3 tygodniach od zgłoszenia się do Kancelarii Ultimatum pojawiły się na moim koncie bankowym. Od samego początku wiedziałam, że można im zaufać i nie myliłam się. Polecam.

  • Urszula
   2 lata temu

   Szybko działają specjaliści z tej firmy na terenie całego kraju, dlatego warto korzystać z usług jakie oferuje Kancelaria Ultimatum. Wystarczy przesłać im dokumenty i prawnicy z tego biura windykacyjnego zajmą się resztą, a odzyskanie długu będzie jedynie kwestią czasu. Polecam.

  • Małgorzata
   2 lata temu

   U mnie sprawa z wygrana z dużym sukcesem. Dzięki Kancelarii Ultimatum nie musiałam długo czekać na odzyskanie pieniędzy przy czym sama na własną rękę próbowałam od roku wyegzekwować należność od dłużnika bez najmniejszego skutku, a oni poradzili sobie w zaledwie kilka tygodni, co jest najlepszym dowodem na to, że znają się na swoim fachu.

  • Helena
   2 lata temu

   Całe postępowanie trwało miesiąc czasu i wymagało ode mnie minimum zaangażowania gdyż wszystko za mnie robili pracownicy Kancelarii Ultimatum. Od samego początku aż po sam koniec pozytywnie oceniam tą firmę.

  • Bożena
   2 lata temu

   Korzystałam z usług Kancelarii Ultimatum 3 razy w ciągu ostatnich kilku lat i za każdym razem dług był odzyskany w 100% wraz z odsetkami. Żaden dłużnik nie ma szans z tym biurem windykacyjnym. POLECAM KANCELARIĘ ULTIMATUM

  • Stanisława
   2 lata temu

   Bardzo dobre biuro windykacyjne, które doskonale wie jak podejść każdego dłużnika. Powierzając sprawę Kancelarii Ultimatum ma się pewność, że poradzą sobie z każdym przypadkiem o czym mogłam się osobiście przekonać.

  • Jolanta
   2 lata temu

   Obsługa klienta bardzo miła i pomocna. Można liczyć na to, że osoby zajmujące się sprawą wszystko krok po kroku wytłumaczą i wskażą najlepszą drogę do odzyskania długu. Kancelaria Ultimatum jest na rynku prawie 20 lat, więc umie sobie poradzić nawet z problematycznymi dłużnikami. Zdecydowanie polecam skorzystać z ich usług.

  • Marianna
   2 lata temu

   Mają genialne podejście do realizacji powierzonych im zadań w Kancelarii Ultimatum stąd też współpraca z tą firmą to przyjemność w czystej postaci. Jest to firma, która zasługuje na maksymalnie pozytywną ocenę 5/5 gwiazdek. Oczywiście polecam!

  • Magdalena
   1 rok temu

   Rekomenduję usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum. Współpraca i skuteczność na najwyższym poziomie, podejście do sprawy bardzo profesjonalne, udzielanie rzetelnych i wyczerpujących informacji. Pełen profesjonalizm i wiedza a wszystko w przyjaznej atmosferze. Oceniam pozytywnie to biuro windykacyjne.

  • Monika
   1 rok temu

   Bardzo dobry kontakt z Kancelarią Ultimatum pozwolił mi śledzić przebieg postępowania windykacyjnego i cały czas wiedziałam na jakim etapie jest moja sprawa. Mogłam liczyć na pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do mojej osoby, co utwierdziło mnie w przekonaniu, że trafiłam na odpowiednią firmę. POLECAM

  • Regina
   1 rok temu

   Kancelaria Ultimatum prezentuje niezwykle profesjonalne podejście do prowadzonej windykacji. Rzetelnie i precyzyjnie prowadzi sprawy legitymując się bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym. Koszty tańsze aniżeli u innych specjalistów w tej dziedzinie przy czym muszę zaznaczyć, że nie ma tutaj konieczności wpłacania zaliczki czy też innych opłat wstępnych tylko rozliczenie jest na zasadzie prowizji jak będzie wygrana sprawa, a jak dłużnik nie odda pieniędzy to nic nie trzeba płacić. Jestem zadowolona. Gorąco polecam tą firmę windykacyjną.

  • Lidia
   1 rok temu

   Chęć nawiązania współpracy z Kancelarią Ultimatum była jak najbardziej słuszną decyzją. Otrzymałam profesjonalną i przede wszystkim skuteczną pomoc windykacyjną, która okazała się być na wagę złota ponieważ usprawniła i przyspieszyła odzyskanie pieniędzy od osoby, która była mi winna całkiem pokaźną sumkę. Zdecydowanie polecam Kancelarię Ultimatum.

  • Czesława
   1 rok temu

   Nie sądziłam, że będę potrzebowała takich usług, ale sprawa dzięki pomocy ze strony Kancelarii Ultimatum została rozwiązana skutecznie i fachowo. Można liczyć w tej firmie na profesjonalne podejście do klienta, skuteczność i efektywność. Jestem bardzo zadowolona z usług, które pomogły mi odzyskać pieniądze od dłużnika. Polecam

  • Henryka
   1 rok temu

   Wszystko zostało załatwione sprawnie i profesjonalnie, a przede wszystkim skutecznie. Sprawa pozornie beznadziejna, której nikt inny nie chciał się podjąć. Po blisko pół roku użerania się z dłużnikiem sprawa załatwiona w dwa tygodnie przez Kancelarię Ultimatum. Wystarczyło odesłać umowę mailem, a resztę załatwiliśmy telefonicznie. Dużym plusem w tej firmie windykacyjnej jest jasna i zrozumiała umowa dotycząca współpracy, która bez wątpienia jest pod każdym względem uczciwa. Serdecznie polecam.

  • Władysława
   1 rok temu

   Dzięki odpowiednio przeprowadzonym działaniom przez Kancelarię Ultimatum odzyskałam swoje pieniądze. Profesjonalny sposób komunikacji z wierzycielem pomógł bardzo dużo przy realizacji zlecenia. Doceniam Kancelarię Ultimatum za bardzo dobry kontakt i realizację strategii odzyskiwania należności z ogromnym zaangażowaniem. Wysoka skuteczność to standard w tej firmie windykacyjnej. Nie mam uwag ani zastrzeżeń. Wszystko jak najbardziej okej.

  • Aleksandra
   1 rok temu

   Bardzo skuteczna firma odzyskująca długi. Mają w Kancelarii Ultimatum iście wzorowe podejście do prowadzenia negocjacji windykacyjnych. Sprawnie mobilizują wierzycieli do spłaty należnego zadłużenia i zawsze udaje się ich prawnikom osiągnąć zamierzony cel. U mnie bez trudu poradzili sobie ze ściągnięciem 70 000 zł od dłużnika, ale jestem pewna, że z większą kwotą też by nie było problemu. Polecam

  • Renata
   1 rok temu

   Wszystko zostało załatwione w Kancelarii Ultimatum tak jak być to powinno wykonane. Pieniądze wróciły na moje konto bankowe w niecałe 3 tygodnie od rozpoczęcia współpracy z tym biurem windykacyjnym, więc nie mogło wyjść lepiej niż wyszło. Nie mogę się do niczego przyczepić i z miłą chęcią polecam ofertę tej firmy wszystkim tym, którzy męczą się z dłużnikiem. Lepiej nie tracić czasu i już teraz skontaktować się z prawnikami reprezentującymi Kancelarię Ultimatum, a gwarantuję, że nikt nie zawiedzie się na ich skuteczności.

  • Wiesława
   1 rok temu

   Jak najbardziej polecam Kancelarię Ultimatum za zaangażowanie w sprawę i chęć pomocy mojej osobie. Odzyskali moje pieniądze i nie musiałam długo czekać na realizację powierzonego im przeze mnie zlecenia. Cały czas byłam na bieżąco informowana, co bardzo mi się podobałam, bo wiedziałam, że jest cały czas robione w kierunku rozliczenia dłużnika. Polecam firmę!

  • Joanna
   1 rok temu

   Wszyscy kontrahenci zalegający z opłatami za faktury zwrócili należności i teraz płacą regularnie. Polecam Kancelarię Ultimatum w imieniu całej naszej firmy i zapewniam, że nikt nie zawiedzie się na standardach jakie panują w tym biurze windykacyjnym, które zasługuje na pozytywną rekomendacje w pełnym znaczeniu tego słowa. Na pewno dalej będziemy korzystać z usług oferowanych przez Kancelarię Ultimatum ponieważ są najskuteczniejsi.

  • Katarzyna
   1 rok temu

   Zajmują się w tej firmie sprawami zarówno takimi gdzie chodzi o duże kwoty zadłużeń jak i te mniejsze z niemalże z wysoką skuteczności w swoich działaniach. Zlecałam Kancelarii Ultimatum do odzyskania należności na kwoty od kilku do kilkuset tysięcy złotych i zawsze bez najmniejszego trudu radzili sobie z realizacją powierzonych im zadań. Oceniam 10/10 to biuro windykacyjne.

  • Beata
   1 rok temu

   Pomogli wyjść naszej firmie na prostą bo była już na skraju bankructwa przez nieopłacane regularnie faktury, ale jak KANCELARIA ULTIMATUM zajęła się rozliczaniem naszych kontrahentów to płynność finansowa wróciła do satysfakcjonującego poziomu. Warto współpracować z ich prawnikami gdyż są najlepsi na rynku jeśli chodzi o firmy windykacyjne.

  • Agnieszka
   1 rok temu

   W Kancelarii Ultimatum całkowicie za darmo weryfikują sprawy windykacyjne, dlatego też nie trzeba posiadać zasobów finansowych aby móc skorzystać z ich wsparcia. Wystarczy zgłosić się i powiedzieć jaki mamy problem, a oni bezpłatnie przeanalizują zadłużenie i powiedzą co zrobić żeby ściągnąć pieniądze od dłużnika w maksymalnie krótkim czasie. Bardzo jestem zadowolona ze współpracy i pod każdym względem polecam ową firmę.

  • Dorota
   1 rok temu

   Oceniam pozytywnie Kancelarię Ultimatum i śmiało mogę im dać ocenę 5/5 gwiazdek za to, że są tacy skuteczni o czym mogłam się osobiście przekonać podczas współpracy z tymi specjalistami. Jak dla mnie nie ma drugiej takiej dobrej firmy windykacyjnej niż właśnie Kancelaria Ultimatum stąd też gdy w przyszłości ponowie będę miała problem z rozliczeniem się to z całą pewnością znowu skontaktuję się z ich biurem.

  • Alicja
   1 rok temu

   Bez cienia wątpliwości niepodważalnym atutem jakim się wyróżnia Kancelaria Ultimatum jest szybkość w działaniach windykacyjnych, a to w tej branży odgrywa kluczowe znaczenie. Bardzo mi pomogli z odzyskaniem środków finansowych od jednej z firm z którą współpracowałam i z perspektywy czasu wiem, że gdybym się nie zgłosiła do tego biura to do dnia dzisiejszego nie poradziłabym sobie z problemem jaki mi towarzyszył.

  • Wanda
   1 rok temu

   Prawnicy z tego biura windykacyjnego po tym jak się do nich zgłosiłam błyskawicznie zajęli się moją sprawą i ekspresowo odzyskali dług, więc nie pozostaje mi nic innego jak rekomendować wachlarz usług jakie oferuje Kancelaria Ultimatum. Zdecydowanie polecam metodykę ich działań i serdecznie pozdrawiam.

  • Urszula
   12 miesięcy temu

   Usługa windykacyjna została profesjonalnie poprowadzona przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem i nie musiałam długo czekać na pieniądze. Absolutnie nie miałam jakichkolwiek danych dłużnika, a i tak specjaliści z Kancelarii Ultimatum znaleźli delikwenta i rozliczyli go co do złotówki. Polecam w 100%

  • Emanuel
   11 miesięcy temu

   Rzetelna kancelaria w której otrzymałem pomoc jakiej oczekiwałem. Bardzo dobry kontakt z prowadzącymi moją sprawę sprawił, że cały czas byłem informowany na jakim obecnie etapie jest prowadzone postępowanie windykacyjne. Dzięki pomocy jaką uzyskałem w Kancelarii Ultimatum mogłem szybko odzyskać pieniądze bez zbędnych nerwów czy też przepychanek z zadłużoną osobo. Wszystkim niezedydowanym mogę w stu procentach polecić to biuro. Pełen profesjonalizm od początku aż po sam koniec współpracy. Pozdrawiam

  • Kajetan
   11 miesięcy temu

   Bardzo polecam Kancelarię Ultimatum jako zadowolony zleceniodawca, który został obsłużony w najlepszy możliwy sposób. Jest to firma godna polecenia każdej osobie jak i też wszystkim firmom, które zmagają się w swoim biznesie z dłużnikami którzy nie rozliczają się na czas. Odzyskałem w koncu pieniądze a to wszystko nie udałoby się gdyby nie skuteczne działania ze strony tego biura windykacyjnego któremu z całego serca dziękuję za zaangażowanie się w moją sprawę.

  • Irmina
   11 miesięcy temu

   Proces odzyskania należności przebiegł sprawnie, dlatego z ogromną przyjemnością rekomenduję Kancelarię Ultimatum każdej osobie, która chce szybko odzyskać swoje pieniądze. Kontakt z tym biurem jest możliwy na kilka sposobów i według mnie wszystko najlepiej zdalnie załatwić np. przez maila lub telefonicznie, co pozwala zaoszczędzić czas. Ja tylko podesłała m dokumenty Kancelarii Ultimatum mailowo, a oni już całą resztą się sami zajęli włącznie z kompletacją papierów związanych ze sprawą jak i kontaktem z zadłużoną osobą czyli we wszystkim mnie wyręczyli. Gorąco polecam.

  • Julita
   11 miesięcy temu

   Spółka dłużnika zwlekała mi z płatnością od roku, ale dzięki tej firmie windykacyjnej odzyskałam swoje pieniądze. Dziękuję za zaangażowanie się w moją sprawę osobom z Kancelarii Ultimatum. Gdyby nie pomoc z ich strony to moja firma pewnie by musiała ogłosić bankructwo lub w co najwyżej zakredytować się przez sporą nierozliczoną fakturę. Teraz jak sytuacja się powtórzy z innym kontrahentem to nie będę marnowała czasu tylko od razu odwiedzę Kancelarię Ultimatum i zlecę im zajęcie się rozliczeniem długu. Jestem naprawdę mile zaskoczona jak sprawnie i bezproblemowo współpracowało mi się z tymi specami od długów. Oczywiście polecam!

  • Dagmara
   10 miesięcy temu

   Rekomenduję usługi świadczone przez Kancelarię Ultimatum za pełen profesjonalizm i szybkość z jaką działają gdyż w 2 tygodnie od podpisania umowy ściągnęli dla mnie 70 000 zł o które nie mogłam się doprosić od przeszło dwóch lat. Zawodowy z którymi aż chce się współpracować. Zajęli się dosłownie wszystkim i wzięli na siebie cały ciężar zobowiązania związanego z egzekwowaniem środków od zadłużonej osoby. Daję ocenę 5/5 gwiazdek a gdybym mogła to dałabym nawet szóstą gwiazdek ponieważ jestem tak mocno zadowolona ze współpracy.

  • Wioleta
   10 miesięcy temu

   Polecam firmę. Ściągnęli w moim imieniu kilkanaście tysięcy złotych od dłużnika, który był zwykłym oszustem finansowym i wykorzystał moją ufność pożyczając ode mnie sporo gotówki i myślał, że mu się upiecze i nie będzie musiał mi oddawać kasy. Kombinował z płatnościami, ale Kancelaria Ultimatum go docisnęła i w miesiąc spłacił całość zobowiązania finansowego. Działają w tym biurze szybko i co ważniejsze skutecznie, a to w tej branży najistotniejszy argument przy wyborze fachowców którzy mają zajmowaćsię egzekwowaniem pieniędzy od dłużnika. POLECAM

  • Matylda
   10 miesięcy temu

   Bardzo dobry kontakt z firmą. Wszystko załatwili jak trzeba i nie mam absolutnie najmniejszych uwag ani zastrzeżeń co do współpracy z Kancelarią Ultimatum. Bardzo skutecznie działają i to dla mnie liczy się przede wszystkim ponieważ po zgłoszeniu się do tej firmy windykacyjnej nie musiałam długo czekać na rozpoczęcie działań mających na celu odzyskanie moich pieniędzy, więc ocena 5/5 będzie jak najbardziej zasadna. Krótko mówiąc Kancelaria Ultimatum to rzetelna firma uczciwie realizująca zlecenia i obsługuje zarówno firmy jak i osoby prywatne, więc każdy może się tutaj zgłosić.

  • Florian
   10 miesięcy temu

   Serdecznie polecam Kancelarię Ultimatum. Po kontakcie z tymi specjalistami dowiedziałem się wszystkiego co potrzebowałem, aby wiedzieć czy moja sprawa kwalifikuje się do tego żeby zajęli się nią, co uczynili bez najmniejszego problemu. Do działań przeszli w tym samym dniu kiedy się odezwałem do nich i reszta poszła bardzo sprawnie. Dług w 100% został wyegzekwowany od zadłużonej osoby w niespełna miesiąc, więc bardzo jestem zadowolony z jakości świadczonych usług przez tych fachowców.

  • Remigiusz
   10 miesięcy temu

   Dzięki tej firmie szybko otrzymałem swoje pieniądze od dłużnika. Moją sprawą panowie z tej kancelarii zajęli się profesjonalnie stąd też nie musiałem długo czekać na efekty ich działań. Podeszli indywidualnie oraz fachowo do realizacji zlecenia, co zaowocowało na dalszym etapie windykowania należności. Jak najbardziej polecam Kancelarię Ultimatum wszystkim tym, którzy nie mogą sobie poradzić na własną rękę z odzyskaniem należności finansowych od zadłużonej osoby lub najzwyczajniej nie mają czasu na zajmowanie się tego typu sprawami.

  • Szymon
   9 miesięcy temu

   Rzeczowe i indywidualne podejście do klienta jest na porządki dziennym w Kancelarii Ultimatum. Pełen profesjonalizm na każdym etapie prowadzonego postępowania windykacyjnego. Moją sprawę rozwiązano bardzo szybko i przede wszystkim z pozytywnym jej zakończeniem. Mogę gorąco polecić tą firmę i zapewniam, że nikt nie zawiedzie się na wachlarzu usług jakie mają do zaoferowania osoby pracujące w tym biurze. Serdecznie polecam

  • Rajmund
   9 miesięcy temu

   Zdecydowanie mogę polecić tą kancelarię jak ktoś nie może sobie sam poradzić z odzyskaniem pieniędzy od dłużnika. Świetne i profesjonalne podejście do klienta oraz dbałość nawet o najmniejsze detale sprawia, że współpraca z tą firmą to pewna gwarancja zadowolenia. Powierzona przeze mnie sprawa została szybko rozwiązana i obyło się bez żadnych problemów po drodze. Mam tylko do siebie trochę pretensję, że tak długo zwlekałem z nawiązaniem współracy, bo gdybym szybciej odezwał się do Kancelarii Ultimatum to już dawno pieniądze byłyby na moim rachunku bankowym. POLECAM FIRMĘ

  • Damian
   9 miesięcy temu

   Oceniam pozytywnie Kancelarię Ultimatum gdyż współpraca od początku do samego końca przebiegła sprawnie i bezproblemowo no i najważniejsze, że udało się odzyskać pieniążki od dłużnika w krótkim czasie, co bardzo mnie ucieszyło. Ciężkie sprawy to dla fachowców z tego biura windykacyjnego to bułka z masłem w dosłownym sensie tego znaczenia. Dzięki nim w bardzo szybkim czasie odzyskałem moje należności plus odsetki, które zostały naliczone dłużnikowi. Pełen profesjonalizm i bardzo miła atmosfera.

  • Ewa
   7 miesięcy temu

   Ekspresowe załatwienie sprawy to najcenniejszy atut na jaki mogłam liczyć w Kancelarii Ultimatum. Miałam nóż na gardle i mi pomogli tak szybko jak to tylko było możliwe. Dzięki nim dłużnik nie uciekł za granicę, a pieniądze zostały błyskawicznie odzyskane. Dziękuję i polecam wszystkim osobom szukającym mopomocy. Z mojej strony Kancelaria Ultimatum opinie ma pozytywną na co zasłużyła swoimi skutecznymi i przemyślanymi działaniami windyjacyjnymi, które doprowadziły do ekspresowego rozliczenia zadłużonej osoby.

  • Irena
   7 miesięcy temu

   Nie myślałam wcześniej, że odzyskanie moich pieniędzy może się okazać takie łatwe jak to miało miejsce po zgłoszeniu się do Kancelarii Ultimatum, która opinie ma bardzo dobre nie dlatego że działa w całym kraju od dwudziestu lat, ale dlatego, że osoby pracujące w tym biurze są skuteczne w swoich działaniach. Odpowiadają na każde pytanie, mają indywidualne podejście do klienta, a to w dzisiejszych czasach i zwłaszcza w tej branży jest na wagę złota. Nie warto tracić czasu na zastanawianie się tylko jak najszybciej zgłosić się do nich i przekazać im dokumentację, a bezpłatnie przeanalizują sprawę bez znaczenia na stopień jej złożoności. POLECAM KANCELARIĘ ULTIMATUM !!!

  • Małgosia
   7 miesięcy temu

   Żadnych wstępnych opłat. Wszystko jasno i klarownie przedstawione – w tym także warunki współpracy i za to Kancelaria Ultimatum opinię ma ode mnie jak najbardziej pozytywną. Jeśli zależy komuś na ściągnięciu długu szybko i bez szarpania się z dłużnikiem to koniecznie warto się z nimi w tej sprawie skontaktować. Jestem pewna, że będziecie zadowoleni tak jak i miało to miejsce w moim przypadku. Nie mogę złego słowa powiedzieć na obsługę mojej osoby. Wszystko zostało zrealizowane przez Kancelarię Ultimatum profesjonalnie i fachowo.

  • Helena
   7 miesięcy temu

   Kancelaria Ultimatum to bez dwóch zdań najlepsza firma windykacyjna w całym kraju. Nie miałam złotówki, a zajeli się moją sprawą w najlepszy możliwy sposób i dopiero na koniec pobrali mały procent od wygranej sprawy. Dziękuję osobom z tego biura windykacyjnego za zaufanie i chęć pomocy. Zdecydowanie są skuteczni i nie marnują czasu.. Należności odzyskują bardzo szybko. Do tego przy mojej ostatniej sprawie wzięli niewielką prowizję, co mnie bardzo ucieszyło gdyż byłam totalnie spłukana przez dłużnika, który od roku pogrywał sobie ze mną. Opinia pozytywną. Kancelaria Ultimatum pokazała dłużnikowi kto karty rozdaje na rynku windykacyjnym.

  • Bożenka
   7 miesięcy temu

   Rewelacyjne podejście do zleceniodawców bez znaczenia na miejscowość z której dzwonią. Ja dzwoniłam z drugiego końca kraju a i tak Kancelaria Ultimatum rozliczyła dłużnika szybciej niż lokalna firma z mojej miejscowości. Polecam każdemu kto ma problem z odzyskaniem pieniędzy, a na pewno nikt na Kancelarii Ultimatum nie zawiedzie się. Opinie mają bardzo dobre, a to najlepszy dowód na to, że przykładają się do swojej pracy. Mają ogromne doświadczenie i spore doświadczenie w egzekwowaniu nalezności finansowych zarówno od firm jak i osób prywatnych. Pełna profeska. Brak uwag czy też zastrzeżeń. Polecam i pozdrawiam.

  • Jola
   7 miesięcy temu

   Kancelaria Ultimatum opinie ma pozytywne i średnią ocenę wysoką, bo naprawdę świetnie sobie radzą z rozliczaniem faktur, nawet tych przedawnionych – znają przeróżne patenty jak sobie poradzić z nawet najtrudniejszymi przypadkami. Szczerze polecam tych specjalistów każdemu kto szuka sprawdzonej firmy windykacyjnej, a na pewno nikt nie zawiedzie się na tych fachowcach. Mają spory wachlarz możliwości, dlatego z całą pewnością każdy znajdzie w tym biurze pomoc, która pozwoli na rozwiązanie wszelkich problemów związanych z rozliczeniem zadłużonej osoby. Nie dość, że są skuteczni to na dodatek działają szybko. Wszystko OK i śmiało można korzystać z ich usług.

  • Jola
   6 miesięcy temu

   Jestem wdzięczny za pomoc w ściągnięciu pieniędzy od firmy w której kiedyś pracowałam. Profesjonalne, rzeczowe i fachowe podejście do tematu windykacji o jakim mogą pomarzyć firmy konkurencyjne. Klarowne zasady współpracy to jeden z wielu zalet tejże firmy windykacyjnej. Brak opłat wstępnych to kolejny plus. Nie jestem w stanie napisać złego słowa na omawianą Kancelarię Ultimatum i szczerze polecam jej usługi wszystkim osobom, które znalazły się w podobnej sytuacji do mojej.

  • Stanisława
   5 miesięcy temu

   Należy się ogromny plus za cierpliwość ze strony pracowników Kancelarii Ultimatum ponieważ odpowiedzieli mi na wszystkie moje pytania na miejscu od ręki, a miałam trochę tematów wymagających wyjaśnienia. Znakomita i sprawdzona kancelaria windykacyjna. Poprowadzili moją sprawę do samego końca z pozytywnym finałem. Dziękuję i polecam wszystkim niezdecydowanym osobom Kancelarię Ultimatum i tym samym zapewniam, że nikt nie zawiedzie się na kompetencjach z ich strony.

  • Ewa
   5 miesięcy temu

   Fachowi specjaliści z zakresu windykacji krajwowej i międzynarodowej. Jak mam dług to tylko dzwonię do Kancelarii Ultimatum i po problemie. Rekomenduję to biuro windyjkacyjne każdej osobie czy też firmie z całego serca ponieważ bardzo mi pomogli i Wam też mogą pomóc. Profesjonalna, rzeczowa i konkretna obsługa wszystkich klientów bez znaczenia na wysokość długu. Nie ma do czego się przyczepić. Trzeba wypróbować zakres możliwości jaki ma do zaoferowania Kancelaria Ultimatum.

  • Helena
   5 miesięcy temu

   Bardzo fachowa kancelaria wierzytelności, kontakt mailowy bardzo dobry. Ważne że są skuteczni. W dwa tygodnie zmotywowali dłużnika żeby oddał cały dług gdzie ja prosiłam go od dwóch lat i nawet nie zwrócił mi złamanego grosza. Gdy ponownie będę mieć problem z rozliczeniem się z drugą osobą czy też firmą to z całą pewnością znowu zgłoszę się do Kancelarii Ultimatum ponieważ wiem, że nikt mi lepiej nie pomoże niż owi specjaliści od ściągania długów, którzy są bezkonkurencyjni.

  • Bożena
   5 miesięcy temu

   Niezmiernie miłe i indywidualne podejście do wszystkich osób, które mają problem z dłużnikiem. Z usług Kancelarii Ultimatum korzystałam już kilka razy i za każdym razem nie mam nic negatywnego do zarzucenia tym fachowcom od egzekwowania należności finansowych. Działają szybko, nie trzeba wpłacać im zaliczki i najważniejsze, że wymagają minimum formalności, co znacząco ułatwia rozpoczęnie współpracy. Firma zasługuje na 5 gwiazdek z dużym plusem za zaangażowanie się w sprawy swoich klientów i chęć pomocy drugiej osobie w najlepszy możliwy sposób.

  • Wanda
   4 miesiące temu

   Mają w tej firmie wzorowe podejście do klienta, który tak naprawdę jest stroną poszkodowaną a trzeba umieć rozmawiać w tak delikatnych sprawach jak kwestie finansowe z czym sobie perfekcyjnie radzą w Kancelarii Ultimatum. Sama wiem jak było u mnie i dopiero oni pokazali mi światełko w tunelu. Myślałam, że sprawa jest przegrana, bo pół roku walczyłam bez efektu, a Kancelaria Ultimatum załatwiła sprawę w kilka tygodni. Dziękuję i na pewno wrócę jak znowu będzie taka potrzeba. Daję oczywiście 5 gwiazdek i polecam każdemu tych fachowców.

  • Andrzej
   4 miesiące temu

   Sprawnie sobie radzą z firmami oraz spółkami jak i osobami prywatnymi. Mi pomogli już kilka razy i za każdym razem mogłem liczyć na 100% profesjonalizmu i zaangażowania w sprawę. Kontakt bardzo dobry a nawet bym powiedział wzorowy. Mimo tego, że sprawa nie należała do najprostszych to mimo wszystko Kancelaria Ultimatum szybko i bezproblemowo poradziła sobie z odzyskaniem moich pienędzy. Jest to biuro windykacyjne, które jak najbardziej zasługuje na pozytywną rekomendacje. Pozdrawiam

  • Szymon
   3 miesiące temu

   Po wielu bardzo złych doświadczeniach z firmami windykacyjnymi trafiłem na Kancelarię Ultimatum, gdzie odzyskałem wiarę w sens świadczenia tego typu usług. Świetny kontakt, rzetelne i indywidualne podejście sprawy, fachowe doradztwo oraz wysoka skuteczność utwierdziły mnie w przekonaniu, że są to najlepszi specjaliści jeśli chodzi o egzekwowanie środków finansowych od zadłużonych osób czy też firm. Absolutny brak prób naciągania klienta na koszty oraz rozpoczęcie działań bez konieczności wpłacania zaliczki czy innych opłat wstępnych sprawia, że Kancelaria Ultimatum jest niepodważalnym liderem na rynku firm windykacyjnych.

  • Rajmund
   3 miesiące temu

   W Kancelarii Ultimatum pracują fachowcy którzy znają się na tym co robią. Wszystko przeprowadzone zostało w sposób profesjonalny i konkretny bez owijania w bawełnę. W tej firmie windykacyjnej potrafią dostosować konkretną usługę pod konkretny przypadek, dlatego klient się czuje doceniony i może liczyć na indywidualne podejście zarówno do jego osoby jak i całej sprawy. Korzystam z ich usług i jestem w pełni zadowoleny. Nie zawiodłem się z wyborem firmy do kompleksowej obsługi kwestii windykacyjnych i gdybym drugi raz miał wybierać to z całą pewnością ponownie postawiłbym na Kancelarię Ulimatum. Polecam

  • Damian
   3 miesiące temu

   Niesamowita wiedza oraz umiejętność przekazania jej dla klienta to niepodważalny atut ze strony specjalistów pracujących w Kancelarii Ultimatum. Po rozmowie z ich prawnikami od razu człowiek wie w jakiej sytuacji się znajduję, jakie są opcje oraz co należy zrobić, aby dług został jak najszybciej rozliczony. Bardzo polecam fachowość z ich strony, która była naprawdę na najwyższym poziomie. Duży plus dla nich za szybkość w działaniach i to, że nie trzeba się fatygować do ich biura tylko sporo rzeczy można załatwić zdalnie.

  • Walenty
   3 miesiące temu

   Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić usługi oferowane przez Kancelarię Ultimatum. Profesjonalnie podeszli do ciężkiego tematu, a co najważniejsze skutecznie, dzięki czemu nie musiałem długo czekać na zwrot moich pieniędzy od dłużnika. Prawnicy reprezentujący Kancelarię Ultimatum od początku do samego końca wszystko ogarnęli za co jestem im niezmiernie wdzięczny. Jest to firma windykacyjna godna polecenia.

  • Heniek
   2 miesiące temu

   Jestem zadowolony z Kancelarii Ultimatum, która nie ma sobie równych jeśli chodzi o odzyskiwanie pieniądzy od oszustów finansowych. Wiedzą jak podejść do każdego przypadku. Można liczyć na rzetelnie wykonaną usługę, która bez cienia wątpliwości sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających osób. Nie ważne czy dług jest na 10 tysięcy czy na 100 tysięcy złotych to warto się zgłosić do Kancelarii Ultimatum żeby nie tracić czasu, a oni już dale będą wiedzieć jak zabrać się do tematu.

  • Zbyszek
   1 miesiąc temu

   Dług opiewający na kwotę 75 000 zł został odzyskany przez Kancelarię Ultimatum w mgnieniu oka. Pełen profesjonalizm na każdym etapie prowadzonego postępowania windykacyjnego sprawił, że nie musiałem długo czekać na swoje pieniądze. Podobało mi się to, że nie musiałem wpłacać żadnych zaliczek tylko Kancelaria Ultimatum zabrała się do pracy natychmiast po przekazaniu jej dokumentów a rozliczenie było na zasadzie bardzo skromnej prowizji, więc mają niezmiernie uczciwe podejście do swoich zleceniodawców. Polecam i pozdawiam.

  • Jurek
   1 miesiąc temu

   Oceniam pozytywnie to biuro windykacyjne i tym samym w pełni polecam współpracę z Kancelarią Ultimatum. Wszystko zostało szybko i sprawnie załatwione. Pokazali się z z najlepszej strony, dlatego też jestem bardzo zadowolony, że zdecydowałem się zlecić im sprawę z czym poradzili sobie perfekcyjnie. Odzyskali moje pieniądze ekspresowo i dłużnik sam na koniec powiedział, że szybko sobie zdał sprawę z kim ma do czynienia, dlatego był świadomy tego, że dalsze uchylanie się od uregulowania należności jest tylko na jego niekorzyść. POLECAM

  • Tadek
   1 miesiąc temu

   Potrafią w Kancelarii Ultimatum szybko odzyskać pieniądze. Korzystałem już kilka razy z ich pomocy i zawsze mogę śmiało powiedzieć, że są mega skuteczni i pomocni. Warunki współpracy jasne i przejrzyste. Bardzo miła obsługa. Polecamy serdecznie tych fachowców i zapewniam, że nikt się nie zawiedzie na ich kompetencjach. W całym kraju nie ma lepszej firmy windykacyjnej niż właśnie wspomniana przeze mnie Kancelaria Ultimatum, która jak najbardziej zasługuje na słowa uznania.

  Dodaj opinię

  Oceń firmę

 • Brak wpisów

  Niestety, nie znaleziono żadnych wpisów. Dostosuj kryteria wyszukiwania i spróbuj ponownie.